Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На Ким Инфинитито е същия цвят, но със спинъри. И не си спомням да е парадирал някога с него. Спира го пред Културния дом, понеже фитнесът отдолу е негов.

Link to comment
Share on other sites

Възможно е и да не е той.Споменах за парадиране понеже който и да е със сигурност би трябвало да осъзнава колко безобразно зле се държи с околните -не просто някакво си нарушение на правилата за движение.А ако не го прави тая кола не е за него и той не е за цивилизацията.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

033037209.jpg

 

Не е като да нямаше място да паркира така, че да не пречи ако ще и за 2 минути ...

 

PS: И да, шофЕра е онзи дето гледа странно :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

033037209.jpg

 

Не е като да нямаше място да паркира така, че да не пречи ако ще и за 2 минути ...

 

PS: И да, шофЕра е онзи дето гледа странно :)

Свиквай!. Там е така ежедневно, нон стоп.
Link to comment
Share on other sites

Ми... то и аз съм гъз щото оставих една Хонда в средната лента, след като нарочно ускорих по бул. Санкт Петербург в най-дяснта, защото той искаше да ми пресече пътя "рацерски" преди светофара на Лаута... и кво ... да го зарежда ей така ... ми нье ...  включително и един съсед до офиса с черно бНв дизел с 3 тона смола и сполери ... който брутално ме засече в тунела отивайки по посока Тримона ... ми ... надух му клаксона изперварих си го (в лентата в която си бях след като се дръпна, щото искаше явно да се дърпа с няква а8-ца ама не си погледна огледалата и щеше да ме отнесе - и да имам включени дневни светлини) и след това го затворих в лентата като стигна до спрял в най-дясна лента бус ... щото пак се опита без мигач да се изнесе пред мен... просто не мога да ги трая тия. 

Ето по точно тази причина искам да си сложа на мъника няк'во сърце с 80-90 конски вътре(а не да прекалявам като колегата от Софето...с 200hp).

Edited by maistor
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

това да надереш на някой колата с ключ е толкова малоумно че с кеф бих счупил пръстчетата на някой ей такъв шериф с ключ....стягайте се пичове не са хубави тия работи, за неправилно паркиране да унищожавате частна собственост не е точно най добрата идея.

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Ако е някой от въпросната кооперация и се е качил за няколко минути до тях не виждам нищо лошо. Аз паркирам пред нашата по същия начин ако просто отивам да взема нещо и продължавам. Дори да преча на някой комшия няма да е за над 2-3 минути.

Link to comment
Share on other sites

А аварийки пускаш ли? Щот и аз спирам понякога така пред нас, ама запушвам по 3-4 коли. Та да се сещат хората...

Link to comment
Share on other sites

А аварийки пускаш ли? Щот и аз спирам понякога така пред нас, ама запушвам по 3-4 коли. Та да се сещат хората...

Не. Кооперацията е малка, познаваме се, имаме си телефоните ако някой чак толкова бърза.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че моето е офтопик, ама понеже се разговорихте за паркиращите по идиотски начин, руснаците са много изобретателни в изразяването си, а и езикът им е достатъчно богат за да им позволи да го правят постоянно. :grin:  Ето какво са залепили на стъклото на един идиот, дето е спрял напречно на местата за паркиране....

 

may04.jpg

may03.jpg

 

 

Превод: "Гений на 'парковката'. Не се размножавай повече. Много моля!!!"

...даже са сложили и презерватив под чистачката. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...