Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

Ето така се паркира по софийски :D

Ако снимката не беше толкова тъмна можеше да разберем и какво има на нея, защото сега виждаме "бой на негри в тъмна нощ"

 

Всичко, което виждам са 2 коли една до друга ама къде е това, какво има наоколо и паркинг ли е или не - никой не знае. Май и 3та кола има...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Рейсовете пък безобразно засичат всеки още на кръговото. Почти всеки, на който съм се возил го прави. Изправят завоя и хората трябва да  набиват спирачки.

Link to comment
Share on other sites

От няколко години лепенка за газ не се слага, та не е гаранция че се крият. То да искаш да сложиш, ще е предизвикатество, че няма как да я намериш.

 

Иначе, както каза Злобила, ти щом си я взел на 10 години едва ли си баровец, инак щеше да я купи нова. Що пък да не и сложиш газ, няма да я пазиш за моргата. :grin:

Искаш да ми кажеш, че е нормално на 10 годишно 760 да му сложиш пръдня? Или на 20 годишна 850-ка...стига глупости. Истината е много, много проста. Или имаш карта и цакаш, или си налягаш парцалите. Всеки иска да играе играта, обаче не става.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Е и, това отдавна са купчина скрап и не случайно някой се отървава от тях и си е чисто наш проблем, че ги караме за "нови"?!?! Тъй, че не виждам къв е проблема да и сложа газ, както казах няма да си я пазя за моргата ще я карам до откат.

Link to comment
Share on other sites

Е и, това отдавна са купчина скрап и не случайно някой се отървава от тях и си е чисто наш проблем, че ги караме за "нови"?!?! Тъй, че не виждам къв е проблема да и сложа газ, както казах няма да си я пазя за моргата ще я карам до откат.

Айде подари ми такава купчина скрап. Опасни сте ей.
Link to comment
Share on other sites

Подобни идиоти бол, за съжаление..

Преди 2 дни мисля, сутринта, отивайки на работа в тунела имаше подобен образ, каращ между 2те ленти, без жилетка и със слушалки в ушите. Просто.. нямам думи. На него не му е мил живота и не мисли за него, но иначе всички очакват и настояват другите да им го пазят.

Много ме е яд, че нямам видеорегистратор в служебната кола, но 100-на $ са ми в повечко.

Link to comment
Share on other sites

По принцип поддържам идеята за велосипедисти. Но такива, които си карат с каска, жилетка, светлини, мигалки и без тапи в ушите. Такива като този са да минеш покрай него, и да го маанеш със вратата. Не ми се коментират пък шоферите със слушалки и в ДВЕТЕ уши - вчера в разстояние 3 светофара(около километър) преброих петима такива. И то не хендсфри...

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудил как може да има хора без грам чувство за самосъхранение! Мани правилата и т.н. - себе си не пази... 

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудил как може да има хора без грам чувство за самосъхранение! Мани правилата и т.н. - себе си не пази... 

 

Ами като няма никой между ушите :)

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко месеца, когато се стъмваше рано-рано още към 5 часа, минавам вечерта по булеварда на Военна болница и вече съм в края му, до светофара към Макдоналдс и там е леко по-неосветено. По едно време, когато вече се бях изравнил с него, виждам, че по средата върху осевата  линия между двете платна кара велосипедист, който нито беше с жилетка, нито с някакви други светлини по себе си или колелото. Тоя пришълец, когато го виждаш, вече е прекалено късно да направиш нещо, ако се наложи. 

Link to comment
Share on other sites

Като си говорим за простаци.. Какъв 'човек' трябва да си, за да спреш така? Днес, след обед, на Кауфланд в Кичука.

 

IMG_20150328_164556.jpg


Тази госпожа всеки ден паркира така, когато е свободно. Предполагам, работи някъде в района (или в съвета или във фонд земеделие)

 

IMG_20150320_150042.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...