Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

А знаеш ли колко удобно се отпарят огледала? На мен вече не ми пука - минавам и къртя. Ше им се не види и гъзарчаата. Или просто тегля един хубав шут - вратата хлътва. Няма друг начин вече, лепенките не помагат, а ми писна да си нося заточена пиличка в джоба...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А знаеш ли колко удобно се отпарят огледала? На мен вече не ми пука - минавам и къртя. Ше им се не види и гъзарчаата. Или просто тегля един хубав шут - вратата хлътва. Няма друг начин вече, лепенките не помагат, а ми писна да си нося заточена пиличка в джоба...

Ако не е тайна, какво правиш със заточената пиличка?
Link to comment
Share on other sites

Дера боята. Става и с хирургическа игла - дере до метал, почти не се забелязва, но след време ръждясва. Понякога става и по стъклата, но за там вече си трябва пила.

Link to comment
Share on other sites

Аз си нося ножче... И ключове... Не са шофьори ама са безмозъчни и те, и родителите им ... Хвърляха камъни, боклуци от дюнери... Нямам думи. Който и да е кмет, каквото и да направи... Народа си е такъв. c663858c9311e28c9f0bde11524361f3.jpg

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Няма оправия в тая държава по начина, по който го караме! Трябват сериозни глоби във всяко едно направление, иначе ще си останем стадо прости говеда!

Link to comment
Share on other sites

Не е проблема в глобите, проблема е в контрола и в налагането им...няма контрол...кат никога ги няма, общинските също..всеки прави каквото си иска, а шибаните катаджии гледат да изкарат някой лев...тука няма институции и закони...не го ли разбрахте..в тая шибаняшка държава всичко е тоталка...всичко...гледайте си кефа и ако можете бегом навън...

Link to comment
Share on other sites

Ми днеска до радиото и телевизията 7-8 полисмен-а си пушеха цигарки, още един патрул даже дойде да им прави компания ... а по главната фул с хора... кой знае, може и джепчии да имаше ... ама нямаше униформени... само хората от общинска охрана си обикаляха централния парк - който впрочем е прекрасен, така хубаво поддържан не съм го виждал.

Link to comment
Share on other sites

На същото мнение съм - никакъв контрол няма. Откакто имам кола (края на 2013-та) съм видял два или три пъти КАТ-аджии. Ами как да не се зароди чувството на безнаказаност? Като тия мързеливи търтеи идват само пост фактум и винаги любимата им мантра "несъобразена скорост". Което може да е разбит път, може да е четириколесна гробница без гуми и спирачки, може да е циганин-нинджа с колелото, дето го виждаш 3 метра преди да си го сгазил и к'во ли още не. Органите на реда при нас са станали само да идат и да констатират при свършен факт. Грам усилие за превенция няма...

Link to comment
Share on other sites

.... може да е циганин-нинджа с колелото, дето го виждаш 3 метра преди да си го сгазил и к'во ли още не. ....

 

По тоя повод след малко ще кача един нощен откъс отпреди седмица, когато срещу мен идваше кола и малко ме заслепяваше, а точно в тоя момент пред мен изникна една каруца без никакви светлини...за капак няколко секунди след това и една сърничка реши да пресече пътя, та и нея трябваше да пазя...:))

Link to comment
Share on other sites

Аз си нося ножче... И ключове... Не са шофьори ама са безмозъчни и те, и родителите им ... Хвърляха камъни, боклуци от дюнери... Нямам думи. Който и да е кмет, каквото и да направи... Народа си е такъв.

Защо не отиде да им нашокаш канчето? За такива изобщо не ми пука. Правя си им забележка като стой та гледай.

 

Като невидели фонтан. Егати жалкото стадо. И тва през седмицата. През уикенда сигурно е било още по-зле.

Link to comment
Share on other sites

По тоя повод след малко ще кача един нощен откъс отпреди седмица, когато срещу мен идваше кола и малко ме заслепяваше, а точно в тоя момент пред мен изникна една каруца без никакви светлини...за капак няколко секунди след това и една сърничка реши да пресече пътя, та и нея трябваше да пазя... :))

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=N4bgKdTNto8&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Трябва. Но чичко милиционер счита за свое единствено задължение да дойде с три часа закъснение, като го извикат за катастрофа.

Link to comment
Share on other sites

Трябва. Но чичко милиционер счита за свое единствено задължение да дойде с три часа закъснение, като го извикат за катастрофа.

И да ти обясни как си карал с несъобразена скорост.

 

Нали имаше един случай човека карал по магистралата с около 80 (автобус) и изскача някакво животно и той в паниката удря друг автомобил при което има пострадали. И заради това го бяха осъдили на не знам колко години затвор защото карал с несъобразена скорост.

 

В същия момент М.Ставински утрепа човек и така и не го осъдиха.

Link to comment
Share on other sites

По делото Ставински май осъдиха другата страна да плати разходите или нещо подобно скандално беше...

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин, баш в пиковия час, след Сточна гара, средната лента за направо (бул. Христо Ботев) посока макдоналдс беше затворена защото боядисваха металната рамка която държи светофарите. Задръстване имаше още от надлеза (познат на повечето хора като бетоновия мост). Нищо нямаше да им стане да започнат след 9ч. когато трафика е по-малък, но нали сме в България!

Link to comment
Share on other sites

Или поне да бяха сложили табела до Билла-та, за да могат хората да отбият по Кукуш, да се качат на новия надлез и да излезнат на ВСИ-то.

Link to comment
Share on other sites

Да не би да идват избори нещо? Защото такива показни задръствания в стил "я ни вижте как работим" се правят все преди избори...

Есента ще има кметски избори.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...