Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ама аз на кръгово  :unhappy:   Иначе, ей ся един мина на червено, качи се на тротоара и се заби в кофите за боклук... По чудо не прасна никой...

 

Ред. И не, не беше с "Мерцедес" или "БМВ"...Шкодичка няква...

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че ти правиш 10, само докато излезеш от улицата, на която живееш.

 

Ахъм, даже и преди това - още докато слизам по стълбите психически се подготвям какви нарушения съм си предвидил за деня. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

а как ве тука у форума всички карат по правилата..... 

Е как не!?

 

Одеве на Богомил (точно до Виден), една червенобуза мома с някаква Вектра (с Х или К на рег. табела), изскачайки с мръсна газ от пресечката се опита да ми се качи на тавана. Съвсем по правилник си набих кучките, наредих я до девето коляно, напълних и ануса, устата и всички останали телесни отверстия с квот ми падне и си я изпратих да си ходи на село да кара по мерата. После пак по правилник си запалих и спокойно с крайцерска скорост (като за смлян паваж ~ 30-40 км-ч) си продължих по пътя...

 

П.п. А, да. Пак там (в ануса) и обясних, че ще и паркирам и вектрата, когато се опита да ми обяснява къв съм селяк за дет не спазвам ПДП. Бедна душица.... Ама тя не е виновна, щот, нали разправят, че по онези краища изпращали да преподават по-некадърните пазарджишки авто инструктори...

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че ти правиш 10, само докато излезеш от улицата, на която живееш.

 

Ти си сигурен в толкова много глупости....

 

Ама аз на кръгово  :unhappy:   Иначе, ей ся един мина на червено, качи се на тротоара и се заби в кофите за боклук... По чудо не прасна никой...

 

Ред. И не, не беше с "Мерцедес" или "БМВ"...Шкодичка няква...

 

Ей, кеУеш!

 

===============================

 

Галицин, кво е, миличък, ПДП? В смисъл ясно е, че мислиш за ЗДП, но кво е ПДП? П*тки да подпукам?  

Link to comment
Share on other sites

 

Ей, кеУеш!

 

 

 

 

Виноват, бате! Още ме е срам. Ама пък и той мигач не беше пуснал. Което не ме оправдава де.

Link to comment
Share on other sites

Галицин, кво е, миличък, ПДП? В смисъл ясно е, че мислиш за ЗДП, но кво е ПДП? П*тки да подпукам?

Ей, ама, че си ми умничко пък, бее.... Знаех си, че ш`съ сетиш :lol:

 

П.п. Всъщност в тоя ред на мисли и аз се почувствах малко глупав и за тва и вкарах оная оферта за паркирането :))

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Щом е Галицин, трябва да ПДД...

Чш, оу! Оная ми обясняваше за ПДП-то, бе!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

После защо е пълно с говеда и самоубийци. Днес наблюдавах следното - седя и чакам на червен светофар като втора кола. Пред мен учебна. Светофара му остават 8 сек. червено. Изведнъж учебната кола тръгва, влиза в кръстовището и се нарежда да прави ляв завой. Нито го спря инструктора, нито нищо. Седят и си чакат.

Как да стане шофьор от него, като то го учат да кара така, не е да си прави нещо самоинициативно.

Не знам тия инструктори някъде могат ли да се докладват, те са глоба, направо да му вземат правата.

Link to comment
Share on other sites

ОЦЕЛЯХ, ОЦЕЛЯХ!!!!!!! За 2ри път в Кючука!!!!

 

http://goo.gl/maps/F2zfo Ето в тази кофа се опитаха да ме забията, с рязка маневра в ляво на автомобил, който 2 коли изпреварвахме с не повече от 40км в час , а той караше с под 15км/ч.

 

Човека си кара, кара така по посока навлизане в Кючука и малко след пресечката с Георги кръстевич колата пред мен и аз (и двамата на мигач) започваме да  изпреварваме човека ... 1вата кола минава на 1 сант от коша и в тоя момент оня прави рязка маневра с волан по посока насрещното от където трябва аз да мина, спирачки, корекции ... разминаваме коша и спирам пред него. 

"Защо завиваш в ляво?"

"Ни тъ видях?"

 

Човека беше на видима възраст до 30г. Убеден съм, че аз няма доживея тая възраст в Кючука. Ще ме пречукат. Знаят,  че не съм от тоя квартал и искат да ме убият. Не мога по-друг начин да си го обясня. На знак стоп не спират и не се оглеждат и не намалят и не ме "виждат" и отнасят, 2 коли го изпреварват, мен пак не ме виждат... луди, луди.

 

________________________

Понеже пак ще бъда запозрян, че съм "състезател и т.н." ако си мислите, че мога със скорост над 35км/ч да избегна кош и кола навлизаща ми в лентата ... значи съм Фитипалди за вас.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

ОЦЕЛЯХ, ОЦЕЛЯХ!!!!!!! За 2ри път в Кючука!!!!

 

Ако това ще те успокои - аз също имам едно на ум когато някой ми каже че е коренен жител на този кварта.

 

Един такъв преди години толкова изперка, че няколко месеца ме гонеше и ми се заканваше да ме утрепе... 

Link to comment
Share on other sites

Айде моля стига врели некипели за Кючука. Освен това е глупаво да се предполага, че като карате в Кючука, всички около вас каращи са от този квартал. То е близко до акъла - вие примерно не сте кючуклии а карате в кючука. Друго също е близко до акъла - доста хора от даден квартал ако мърдат нанякъде, ще го направят пеша примерно, а с коли се ходи с по-голяма вероятност малко по-далечко. В тоя ред на мисли, проблемите в Кючука се създават от вас :D, не кючуклии :) .

Аз колкото безумци съм видял в града изобщо, и най-много към центъра или другите квартали, където са "по-неспокойни", свят ми се завива.

Може би в квартала като по принцип по-спокоен, и има хубави прави булеварди и участъци с доста добро асфалтово покритие, като че ли по-малко полиция има да следи за нарушения, и идват от целия град джигитите да си тестват моторите и други разни елементи да се накефят на хубави настилки :) .

Освен това, както искате реагирайте, но аз повечето неща, които прочетох в тази тема за "проблемни ситуации" ги намирам за почти смешни. Хем не шофирам често. Като карам из града (и не само), има ТОЛКОВА много такива, и далеч по-опасни ситуации, джигити, и какви ли не, че направо аз лично намирам тази тема за излишна - не казва нищо ново, с което при всяко излизане всеки от нас да не се сблъсква поне по 1-2 пъти.

Масово не се спазват елементарни неща, мигачи, забравени мигачи, особено това някой да те притиска отзад и да ти бипка в града да те изпреварва, нищо че се движиш с 60, та даже и ти си попревишил.

 

Аз съм за 60км разрешена в града (90% от каращите карат с поне толкова особено на по-дълги участъци където няма наблизо особена пешеходна активност), 50 е прекалено бавно. ОБАЧЕ драконовски да се увеличи спазването - ако трябва камери на всеки 100 метра да има, и РЕАЛНО да се наказват нарушителите, а не в 8 вечерта отзад на булеварда редовно да карат с 150-200 км (за отвратителните мотори да не говорим) на метри от районното, и това от години!

Сега какво се получава, всеки си кара с колкото си иска, 70-80, и почти няма кой да предприема мерки по спазването. Едва сега в София увеличават камерите и т.н. Независимо колко би струвало, само това с камери и радари и полуавтоматично да се засичат и наказват нарушителите ще доведе до някакви резултати.

Също така идеята за камери в колите е адски добра. Да се приеме някакъв закон и стандарт за целта, да се продават сертифицирани такива устройства (да не е задължително всеки да слага де), и ДА имат някакво значение при доказване на вина и да можеш да пратиш запис на някой джигит примерно и той да бъде наказан! Самите устройства някак да вграждат някакъв сертификат ли  ще е, цифров отпечатък ли каквото ще, да се намали риска от подправяне.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Наистина из целия град е фул с идиоти. Но толкова необмислено и опасно поведение като в тоя район/регион/хабитат никаде др не съм виждал. И не обиждам хората живеещи там. Инфраструктура е много зле, тесни улици, много слепи пресечки без видимост при пресичане и в комбинация става крайно кофти.

 

И действително шофьора който ме удари преди няколко месеца беше от Коматево.

Този днес който щеше да ме тотализира нямам идея.

 

А предните 10 дни сигурно,нон-стоп си пусках телефона да записва и видео и скост по гпс-а... Тая сутрин ме домързя.

Link to comment
Share on other sites

Еми ако караш предимно в даден квартал, е нормално на общия фон да ти се стори че там са повече идиотите :) .

За инфраструктурата не знам как бих се съгласил, камо ли "много зле". Тесни улици има във всеки квартал, особено по-близо до центъра където да минеш по еднопосочна улица е истинско предизвикателство когато е пълно с коли от двете ти страни и по тротоарите, и отзад ти напират чакащи, и се чудиш накъде да свиеш.

Ясно че не обвиняваш самите живеещи в квартала, но така казано, е вид инсинуация и дава впечатлението в повечето хора, четящи това, че целия квартал е едва ли не някакво средище на идиоти. И то особено след като не е истина това че едва ли не и инфраструктурата била много по-зле от да кажем средната за града.

Link to comment
Share on other sites

Не искам наливам масло в огъня но и аз докато карах шофьорските курсове точно в кичука пред мен стана катастрафа на светофара на LZ ли е Марс ли е какво е тама. Светеше червено аз бях втора кола и точно оставаха 6-7 секунди да светне зелено и този субект пред мен реши да излезе още напред и в този момент беше целунат страстно от ляво. Но не съм убеден че Кичука е най-зле. В Тракия до Форума се наслаждавам на какви ли не простотии вечер, то не е дърпания,въртежи, взимания на завой с ръчна и какви ли не още тъпотии. Точно сега се сетих другото уникално нещо което бях видял в Тракия е как един следобед "куките" бяха застанали на обичайното си място преди входа на търговския център Сани и бяха спряли някакъв човек тама и в същия момент някакъв образ излиза от паркинга с ляв мигач на има няма 10метра от тях и тръгва насреща им към кръговото  :Facepalm: .

Link to comment
Share on other sites

@Host, като ти чета постовете от известно време, оставам с впечатление, че тия от кючука са те нарочили нещо и когато те видят наоколо, започват да те гонят и удрят. Мене ако питаш по-добре не навлизай повече там, ами ползвай околовръстното. :evil

Link to comment
Share on other sites

@Host, като ти чета постовете от известно време, оставам с впечатление, че тия от кючука са те нарочили нещо и когато те видят наоколо, започват да те гонят и удрят. Мене ако питаш по-добре не навлизай повече там, ами ползвай околовръстното. :evil

Еми.. каквото почукало, такова се обадило дет има една дума :) . Кой знае какви ги е вършил там в миналото :bgrin:

 

За Тракия, ето и там има големи пространства, с дълги и хубави булеварди.

 

Това което обаче ми е направило впечатление, че едно от малкото места в града където се кара от повечето в рамките на 50-55 км, е правата/отсечката от бул. Санкт Петербург от Макдоналдс до Метро/технополис. Простете незнанието ми, но там да не би да има вече някакви камери или засилено присъствие?

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...