Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А това заклещване защо и от какво се получава?

 

Кучето е единственият бозайник с кост в члена. Сещаш се предполагам нататък.

Link to comment
Share on other sites

Кучето е единственият бозайник с кост в члена. Сещаш се предполагам нататък.

Честно казано не се сещам. Освен че му е винаги в бойна готовност за какво му служи тази кост? Интересно и как ли се процедира ако я счупи.

Link to comment
Share on other sites

След осъществяването на тази среща единствено при кучетата двете животни не могат да се разделят веднага, а за известно време остават заедно. Това се предизвиква от силното набъбване на мъжкият полов член и наличието в него на малка кост. Тази фаза е известна като “заклещване” и може да продължи 20-30 минути и дори до 1 час. През време на заклещването кучетата не трябва да се безпокоят или да се разделят насилствено, което може да стане причина за нанасяне на тежки физически увреждания (разкъсване, кръвоизливи и др.).

 

Между другото не само кучетата имат кост, но само те се "заклещват"

Link to comment
Share on other sites

А това заклещване защо и от какво се получава?

 

 

Кучето е единственият бозайник с кост в члена. Сещаш се предполагам нататък.

 

 

Честно казано не се сещам. Освен че му е винаги в бойна готовност за какво му служи тази кост? Интересно и как ли се процедира ако я счупи.

 

 

Между другото не само кучетата имат кост, но само те се "заклещват"

 

 

 

Интересни темички си обсъждате де..... :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

След спермоотделяне главата набъбва, по този начин не се позволява семенната течност да изтече.

Link to comment
Share on other sites

След спермоотделяне главата набъбва, по този начин не се позволява семенната течност да изтече.

 

To тва добре ама тук вече стана мазало...За кучета, за котки за хора или други се отнася, че темата стана доста обширна...

 

П.П. Моя грешка.То си пишело ама кой да гледа.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Не само при кучето има еректилна кост, мечката също има... и други бозайници я имат!

Трябваше да уча за ветеринарен лекар!

 

И по темата, искам да се оплача от това, че никъде не намирам книги на тема зоология на гръбначните животни, толкова ли е трудно, че чак в библиотеката ме гледаха все едно току що съм кацнал с кораб от друга планета като попитах.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам Атлас по Зоология на гръбначните животни. И по бутаника, безгръбначни, клетки и тъкани имам де... Последния си го купих от книжарницата под Лъки Синема - можеш да провериш там.

Link to comment
Share on other sites

Счупих си зъб при ядене на моркови. Здравословни били - трънци!

Здравословни са я....защото сега ще отидеш и ще ти направят цялостна профилактика на зъбната кухина... :bgrin: ...btw, ти си лесен, понеже направо ще отидеш при майка ти, че и пари няма да даваш... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

...btw, ти си лесен, понеже направо ще отидеш при майка ти, че и пари няма да даваш... :rolleyes:

Бе хич не е толкова лесна тая работа да ти кажа... и мойта мама прави зъби, ама тук един долен ляв ме мъчи цяла вечер... как ще спя не знам, а не искам да я вдигам по спешност да се замъкне от нас.

Link to comment
Share on other sites

Аве може ли на тия години да почна да играя Хироус :laughing: . Търсих няква келева огърлица и ми писна, та смятам да "почертая" малко на Life for speed ........наздраве :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

С волан ли играеш и коя е най-добрата версия( гледам все нови бети и т.н. има )?

Само с волан. Ми ако ти кажа, че трябва да погледна :). От бая време си е една и съща, а що зор видях с крака :). Аз съм играл две различни версии и няма почти никаква разлика. Само си я отключваш - слагаш дрифт сетъпа и се почва. В темата за клипчетата в авто форума пуснах едно такова :)..Ако искаш мога да ти пратя различни BOV sound-ове ;)

Link to comment
Share on other sites

....прибрах се по-мокър от кокошка :laughing:

Но пък такава дъга видях - невероятна красота...и се чудя защо тая вечер аперитива ми е по-сладък:)

Да не си минал под дъгата? А, честито! :P

Link to comment
Share on other sites

честито на всички, които ме мразят - имат повод да се почерпят. днес ми свиха документите, парите, дебитната карта, смартофона, ключовете за дома и единия ключ от новата кола. самата кола предполагам просто не са я намерили по уличките, иначе и с нея щях да изгоря.

обаждам се само да кажа че можете вече да намалите хейта до нормално ниво, щото явно кармата ми не може да се справи с такива извънредни дози. вземете се спрете, че ще ме накарате да се прераждам в зелена еуглена или некой смотан вирус.

 

едит: ами взета ми е чантичката за през рамо, в която си държах портфейла и телефона, а в редки случаи и ключовете. и всичко това в заключено шкафче.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Как успяха да ти свият сичко тва? В смисъл , някъде ги беше оставил на куп ли кво ли..?

Link to comment
Share on other sites

честито на всички, които ме мразят - имат повод да се почерпят. днес ми свиха документите, парите, дебитната карта, смартофона, ключовете за дома и единия ключ от новата кола. самата кола предполагам просто не са я намерили по уличките, иначе и с нея щях да изгоря.

обаждам се само да кажа че можете вече да намалите хейта до нормално ниво, щото явно кармата ми не може да се справи с такива извънредни дози. вземете се спрете, че ще ме накарате да се прераждам в зелена еуглена или некой смотан вирус.

 

едит: ами взета ми е чантичката за през рамо, в която си държах портфейла и телефона, а в редки случаи и ключовете. и всичко това в заключено шкафче.

Кофти ситуация, съчуствам ти... Ами спирай картите и сменяй ключалките увас дакато е време, защото тези мизерии много рядко стават по случайност!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...