Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няква лайняна аларма свири повече от 6 (шест) часа....полудявам

погледах през терасата...не свети никоя кола...но идва или от един черен голф или от един сив форд....мамка му....

надух повечко музиката...то не се трае....

Ако щеш ми вярвай , ходих на терасата да гледам дали пее моя звяр :D . Преди 6-7 месеца нещо му се беше бъгнала алармата и беше подлудил един комшия (на който ще запазя ника в тайна) , както и целия негов блок та сега съм стресиран вече .. :ph34r:

 

ПП. На някой да му се ядат палачинки , че да си направим една мини среща след малко на Гладстоун ? :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Абе то и мен ме мързи , компания търсих , ама ади няма да ходя .. друг път

 

Искам да се оплача че злобила е мързел :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не че ме мързи ми просто не съм толкова гладен....

Имало е случаи да ходя до другият край на града само защото ми се е прияло нещо посред нощите бетер бременна жена :)

Link to comment
Share on other sites

Не че ме мързи ми просто не съм толкова гладен....

Имало е случаи да ходя до другият край на града само защото ми се е прияло нещо посред нощите бетер бременна жена :)

И аз съм същият , само дето аз бях гладен :P

 

В крайна сметка отидох и вътре видях .. Пеньо... женомъжа :wacko: . Беше с едни плитки дънки и няква мадама и още с отварянето на вратата полуголият му гъз лъсна насред погледа ми , понеже седеше със гръб към вратата . Аз .. пас ... отяде ми се и си взех за вкъщи :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

И аз съм същият , само дето аз бях гладен :P

 

В крайна сметка отидох и вътре видях .. Пеньо... женомъжа :wacko: . Беше с едни плитки дънки и няква мадама и още с отварянето на вратата полуголият му гъз лъсна насред погледа ми , понеже седеше със гръб към вратата . Аз .. пас ... отяде ми се и си взех за вкъщи :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

 

сИрьозно ли тоз виден пИдал е бил там... ти пак хубаво само ти се е отщяло да ядеш - можеше да върнеш предходното си ядене...

 

btw. с такива палачинки не мож' ма съблазни... майка ми праи по-хубави... жената също :) последните 6 месеца на 2 пъти опитвах разни - няма нищо общо с правилно направени палачинки

 

ПС: тоя моабед май по-подхождаше на другата тема за размислите... ще ви бие бат' Виден (че и мен сигурно дето се обадих) че спамите на поразия :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

сИрьозно ли тоз виден пИдал е бил там... ти пак хубаво само ти се е отщяло да ядеш - можеше да върнеш предходното си ядене...

 

btw. с такива палачинки не мож' ма съблазни... майка ми праи по-хубави... жената също :) последните 6 месеца на 2 пъти опитвах разни - няма нищо общо с правилно направени палачинки

 

ПС: тоя моабед май по-подхождаше на другата тема за размислите... ще ви бие бат' Виден (че и мен сигурно дето се обадих) че спамите на поразия :)

E ся ... жената , яденето ... нали знаеш каква е разликата между женения мъж и ергена :) . Ако не , драскай лс да ти разказвам анекдота че тука може да ме обесят за тва как мога да давам акъли и аз при липса на житейски опит и главно шоферски стаж :)

Link to comment
Share on other sites

Няква лайняна аларма свири повече от 6 (шест) часа....
В края на първия час съм се обадил в полицията. До момента работи безотказно.
Link to comment
Share on other sites

Някой вчера ми открадна портмонето , а вътре ми беше шофиорската книжка...

 

Edit: Дам... И по лошото е , че е бил някой от випуска :( Как сега да го запомна с хубаво този випуск...

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Snejko, и от мен най-искрени съболезнования... :cry

 

Аз съм толкова уморена, изтощена и изсмукана физически и психически от писане на конспекти, реферати, курсови работи :( Всичко ми минава като на филм, а нищо не съм пушила... :(

Link to comment
Share on other sites

май имам нужда от малко почивка. Последните няколко седмици само търча по разни задачи, освен работата... Така яко ми се е насъбрала умората, че последните няколко дни спя по 12 часа, че и повече (когато имам време де), и пак се чувствам адски уморен. Като добавим и изтпитите, които трябва да взема и карикатурата става пълна. Баси, от около две седмици не съм излизал като хората да се повеселя малко...

Link to comment
Share on other sites

От кога Замунда.нет е станал толкова труден за рег в него?Не си бях ползвал профила и явно са ми го изтрили и сега от 4 дни някъде не мога да си направя нов.Били достигнали лимита!?Много гадно.

Link to comment
Share on other sites

От кога Замунда.нет е станал толкова труден за рег в него?Не си бях ползвал профила и явно са ми го изтрили и сега от 4 дни някъде не мога да си направя нов.Били достигнали лимита!?Много гадно.

Ако сийдваш по малко, не веднага да бягаш, ще ти дам един...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...