Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Горкото дете...наистина.
Не бързай да я отписваш. На колко каза, че е? То и аз съм слушал и Дик Лимпзкит и Млековар, че дори и Линкин Фарт...
Link to comment
Share on other sites

Не бързай да я отписваш. На колко каза, че е? То и аз съм слушал и Дик Лимпзкит и Млековар, че дори и Линкин Фарт...

АХАХАХХАХАХАЯХАХАХАХХАХАХАХАХАХ

 

Иначе добро утро :)

Това ми минава през главата като за събуждане :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си намеря работа. Пуснала съм към 40 обяви, звънях, разпитвах познати и т.н. и никой не иска да ме назначи. Какво става, баси, не знам, отчаяна съм, а трябва да си намеря много, много скоро. Ако някой може да помогне, ще съм му много благодарна. Мога да започна веднага! :cry :cry :cry

Работила съм като сервитьорка и барманка. Ще ми се да бачкам нещо по-различно вече. С английския се оправям, имам трудова, здравна книжка, и с компютър мога да работя. Мисля, че и в офис да е, ще се справя, нямам опит, но пък бързо се уча. Имам и опит с клиенти, знам как да подхождам и т.н.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Не мога да си намеря работа. Пуснала съм към 40 обяви, звънях, разпитвах познати и т.н. и никой не иска да ме назначи. Какво става, баси, не знам, отчаяна съм, а трябва да си намеря много, много скоро. Ако някой може да помогне, ще съм му много благодарна. Мога да започна веднага! :cry :cry :cry

 

Ама остава да кажеш и какво можеш да правиш и какво си работила :)

Link to comment
Share on other sites

Ама остава да кажеш и какво можеш да правиш и какво си работила :)

Галчето е отличничка във всяко едно отношение, а и притежава и някои други достойнства... :devil

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти, Мидекс, надявам се да си искрен, поне ти... Иначе думите не ми помагат... :(

Link to comment
Share on other sites

Галчето е отличничка във всяко едно отношение, а и притежава и някои други достойнства... :devil

 

Ей, не миряса от последната среща насам! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

да се неначуди човек как с тия ц .... ъъъ .... достойнства не може да си намери работа.

 

 

аз дали като си нямам такива достойнства имам право да се оплаквам, че освободихме сума ти дългогодишни кадри и можем да стигнем и до закриване на дейността в близко бъдеще?

иначе ако не беше свит толко пазара, веднага щях да й връча една лопата :) всъщност имам едни 5 декара лозе близо до града, дето периодично имат нужда от прекопаване. ако достойнствата изискват над 20 лв надник, значи е твърде скъп кадър за моите нужди......

 

едит: е не са й ергономични достойнствата. как се размахва кирка с такива? а правата лопата все накриво ще се забива. мерси. ша земе да ми нарани лозичките и ша остана без вино за зимата.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

mobo, за да не стават недоразумения припомням на всички достойнствата: ХОП!

 

Боже мили, колко големи гърди. На центъра като я видях, не бяха толкова големи.

Link to comment
Share on other sites

Боже мили, колко големи гърди. На центъра като я видях, не бяха толкова големи.

 

шшшшшшшшшшшшшшшт! Казва се ДОСТОЙНСТВА! Питай чичо ти Пламен :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Боже мили, колко големи гърди. На центъра като я видях, не бяха толкова големи.

w00x, фотошопа има пръст :D..базикам се :)

Link to comment
Share on other sites

gal4enceto says : Много, много благодаря за комплиментите :) Mobo да не се притеснява, въртя и лопата, и кирка :) Знам какво си помислихте :tongue Затова нещо ще си замълча :) А за сведение на w00x, абе достатъчно големи са ми, нямам нужда от повече, пък как са изглеждали на живо, не знам... Къде, викаш, ме видя и кога? Искам дата и час :)

Link to comment
Share on other sites

btw gal4enceto аз 3 седмици пращам по разни обяви CV-та и само се убеждавам, че няма работа или искат да си ракетен инжинер и да работиш от 06:00 до 22:00 за 200 лв и да им казваш, че са най-хубавите работодатели - ще отбележа, че далеч нямам кой знае какви изисквания.

Link to comment
Share on other sites

Криза е какво искате :) повечето фирми се чудят как да съкратят половината персонала,да им намалят работния ден или направо да си минат в сивия сектор ;)

Link to comment
Share on other sites

като не им трябват работници, тогава защо пускат обяви ?

 

свърши предизборната кампания :( адсенсе пак се връща към 5 центовите кликове :angry:

Link to comment
Share on other sites

Така e, host! Иначе аз засега си намерих работа в магазин за интериорни врати. Дори сега оттам пиша със зор, че Bulgarian Phonetic нещо не бачка. Много малко плащат, но съм на чистичко, на хубаво място, близо до общежитието ми е и така. Дано се сработим и да се получат нещата. А относно обяви от типа : "Търсим момиче с 10 висши, 10 години стаж като секретарка, да е до 25 годишна с визия на манекенка от Визаж" няма какво да коментирам просто. И най-накрая се урежда безмозъчната запрътъчка, която спи с шефа. Е, това не е закон, но не е и рядкост... Сега ми стискайте палци и аз се надявам, който може нещо, също да си намери. Успех, колеги :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Ще стискаме, че през последните 6-7 месеца си е чудо човек да попадне на свестен работодател.

 

___________________________

 

А искам да се оплача, че ми загубиха зарядното на е51-цата и сега чакам дали ще го намерят (естествено детска му работа на сестра ми(12г.) ).Хич не ми се ще да обикалям сега по магазините за ново - кой знае какъв боклук ще ми пробутат.

Пък и днес бая топличко ще да е май.

Link to comment
Share on other sites

Пълен офтопик....

Така e, host! Иначе аз засега си намерих работа в магазин за интериорни врати. Дори сега оттам пиша със зор, че Bulgarian Phonetic нещо не бачка. Много малко плащат, но съм на чистичко, на хубаво място, близо до общежитието ми е и така....

 

Това магазинче да не е някъде на Хр.Ботев срещу Андрето , до кафето Капри .... Днеска те виждам по-често от нормалното :laughing: Даже одеве искаше да пресечеш пред мен , ама ... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

К'ви са тея глупости дето ги пишете?

Нямало работа и ала-бала....

Хост - нормално е като нямаш качества да не те искат и да се подиграват с теб, а пък Галче-то - аз не мога да разбера за к'во са ти тези 6-ци и евентуално тази диплома като ще ми работиш като продавачка.... не ги разбирам аз тези работи...

 

Свестни работодатели - има и пари дават и то не малко - въпросът е само да ти се работи... :)

Link to comment
Share on other sites

.........., пък как са изглеждали на живо, не знам... ..........

 

 

споко , някой ден като почнете да правите секс може и на живо да ги видиш :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...