Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Незнайно как, пипнах работещия нож на пасатора... Пххх!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Незнайно как, пипнах работещия нож на пасатора... Пххх!

Последствията? На един пръста му беше станал на кайма така... След сумати шевове заприлича на жалко подобие на пръст. Дано при теб се е разминало леко :unsure:

Link to comment
Share on other sites

"Разминах" се с обезобразен нокът и 3 много дълболки резки, ще се живее :)

Просто в началото не бях сигурна дали кожата не виси, понеже имаше само кръв и ааааадска болка. Да живее тетрата :)

Link to comment
Share on other sites

честито на всички, които ме мразят - имат повод да се почерпят. ...
Що си мислиш, че толкова много хора те мразят? Вярно е, че се изказваш по разнообразни въпроси, ама какво пък за мразене има, не знам.

Иначе във връзка с поста ти: пожелавам ти да компенсираш тойно загубата, а онзи (или онези), който е посегнал - хаир да не види!

 

"Разминах" се с обезобразен нокът и 3 много дълболки резки, ще се живее :)

Просто в началото не бях сигурна дали кожата не виси, понеже имаше само кръв и ааааадска болка. Да живее тетрата :)

Иди за всеки случай да ти направят инжекция против тетанус. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Що си мислиш, че толкова много хора те мразят? Вярно е, че се изказваш по разнообразни въпроси, ама какво пък за мразене има, не знам.

Иначе във връзка с поста ти: пожелавам ти да компенсираш тойно загубата, а онзи (или онези), който е посегнал - хаир да не види!

 

Няма майтап - преди време ми бяха свили едни $500 при това по време на едно пътуване до Чехия та после се чудех там какво да правя. Интересното е че след това месец-два някъде ми се вдигна месечните приходи именно с тази сума та загубите ги компенсирах че и отгоре. Нямам представа който ми ги сви дали с тези кинти прокопса или не обаче след време си мислех че мизерника ще си остане мизерник а аз тези пари пак ще ги изкарам че и отгоре, обаче е крайно неприятно като ти забършат и документите...

Link to comment
Share on other sites

@alchemy, нито знам как, нито знам защо, но е факт че привличам предимно антипатия. из форума можете да ми намерите цитати как се шегувам с егоцентризма си, т.е. как след като съм център на вселената на мен случайни събития не могат да се случват. всичко си има причина и някой го прави нарочно :)

 

@djadomraz, злодеят улучи много добър момент за проявата си. ако бях някакъв зъл гений и аз щях да издебна жертвата си за да ударя точно в такъв момент във финансовто и емоционалното й състояние. добре че не съм. или по-скоро добре че не знам коя да е жертвата, иначе кармата ми щеше да се разреве от ужас.

 

 

благодаря за добрите думи. тепърва ще установявам точните финансови измерения на щетата.

Link to comment
Share on other sites

честито на всички, които ме мразят - имат повод да се почерпят. днес ми свиха документите, парите, дебитната карта, смартофона, ключовете за дома и единия ключ от новата кола. самата кола предполагам просто не са я намерили по уличките, иначе и с нея щях да изгоря.

обаждам се само да кажа че можете вече да намалите хейта до нормално ниво, щото явно кармата ми не може да се справи с такива извънредни дози. вземете се спрете, че ще ме накарате да се прераждам в зелена еуглена или некой смотан вирус.

 

едит: ами взета ми е чантичката за през рамо, в която си държах портфейла и телефона, а в редки случаи и ключовете. и всичко това в заключено шкафче.

 

Ти остави финансовата страна на нещата. По-ужасната част е, че ако не се намерят документите ще се разпилееш от обикаляне за вадене на нови. Отделно сим карти, разправии с банка около дебитната карта... Ако си направил каско сега застрахователя ще те кара да смениш ключа (на мен са ми крали ключа на колата - отврат), пренастройване на аларма и т.н. и т.н. В такива случаи 400-500 лева (примерно) са нищо в сравнение с разкарвания, нерви, такси, чакане и прочее глупости, свързани по възстановяването на документите... С две думи - сериозно си пострадал.

Link to comment
Share on other sites

С документите е страшен ужаст.Може да е тъп съвет, но за документите май е по-добре да кажеш, че си ги изгубил отколкото, че са ти ги откраднали.Сърбах я тая попара с откраднатите документи февруари месец и за 1 лична карта да те разкарват 15 пъти до районото.Да те търсят у вас ако не си отишал да дадеш показание все едно ти си най-големият престъпник на земята.Да се държат в Полицията с теб като такъв, все едно ти си крал, а не че са откраднали твоите документи :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

И да не съм тотален офф, чакат ме ремонти по Мегана.Кво да се прави стара кола......

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Незнайно как, пипнах работещия нож на пасатора... Пххх!

 

Ouch! Това само си го представих и ме сви стомаха...

 

Да се оплача и аз. След като се научи да си отваря вратите, напоследък котката ми е развила навика, като се почеша, докато заспивам да ми се хвърля на лицето. Снощи съм спал барикадиран със столове... Те ти домашен любимец...

Link to comment
Share on other sites

Ти яде попарата покрай мен... На 01.02.2009 г. ми ги откраднаха и тъй като българската полиция работи много бързо, края на май месец ме извикаха да дам за n-ти път показания, че прокуратурата да знаела какво да прави и дали да разследва. Иначе се оръсих към 80 - 90 лв. за възстановяването, с много рев и нерви всичко се оправи. Хубаво, че в дебитните ми карти нямаше нищо, както и че ПИН-кодът ми си го помня и не съм си сложила бележка с номера му в портмонето, както съм виждала. Това е груба грешка...

А сега да се оплача своевременно - имам температура от 3 дни, носът ми не функционира и ми се спи... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

напоследък котката ми е развила навика, като се почеша, докато заспивам да ми се хвърля на лицето. Снощи съм спал барикадиран със столове... Те ти домашен любимец...

Нашият звяр пък, ако вечер станеш и отидеш до тоалетната, те причаква зад фотьойла и се хвърля по краката. Да видиш какво е връщане от тоалетната с патешко ходене и разперени напред ръце, за да блокираш атаката :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли? Няколко човека така ми казват. На ръба съм да го изхвърля тоя котарак. Просто е нетърпим. От друга страна още няма годинка, а е много голям и красив, та ми е жал...

Link to comment
Share on other sites

С документите е страшен ужаст.Може да е тъп съвет, но за документите май е по-добре да кажеш, че си ги изгубил отколкото, че са ти ги откраднали...
То, май май разлика няма. Наистина е нелепо, но е факт, че като ти откраднат документите, все едно ти си виновен. То по принцип си е така де - не си си опазил документа. Но казуса: Прибираш се вечер от работа, нападат те 2-ма, взимат ти телефона и портфейла, пребиват те от бой и си тръгват. Ти от своя страна, след като излезеш от болницата, отиваш да си вадиш нови документи и да си плащаш глобите, за това, че са те обрали и потрошили... :)

 

 

Наистина ли? Няколко човека така ми казват. На ръба съм да го изхвърля тоя котарак. Просто е нетърпим. От друга страна още няма годинка, а е много голям и красив, та ми е жал...
Не може ли да спи в друга стая?

 

mobo, съжалявам за това, което ти се е случило и държа да знаеш, че въпреки нееднократните ми спорове с теб, не тая никакви лоши чувства, даже напротив - във спора се ражда истината! Пожелавам ти бързо да ти минат разправиите.

Link to comment
Share on other sites

@djadomraz, злодеят улучи много добър момент за проявата си. ако бях някакъв зъл гений и аз щях да издебна жертвата си за да ударя точно в такъв момент във финансовто и емоционалното й състояние. добре че не съм. или по-скоро добре че не знам коя да е жертвата, иначе кармата ми щеше да се разреве от ужас.

 

Няма страшно - не си единствен. Аз също планирах закупуването на 10 кг тротил и покушение срещу въпросните мизерници защото знаех къде се подвизават но след 6 месеца ми мина (пък и трудно се намира пустия му тротил) :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли? Няколко човека така ми казват. На ръба съм да го изхвърля тоя котарак. Просто е нетърпим. От друга страна още няма годинка, а е много голям и красив, та ми е жал...

Като поотрастне ще миряса! :) Той и моя не даваше дори да се диша нощно време и наказваше здраво за всяко не оторизирано помръдване, но като стана голям и тлъст лигльо - кротна. Сега създава други ядове ама като не ми се ще да му се махнат топките - така ще е...

Link to comment
Share on other sites

Едва ли. Познавам доста любители на котките, но си признавам, че не бих изтърпял подобно животно при себе си. Просто в мястото, където живея има място само за едно егоцентрично, егоистично и самовлюбно същество...

Link to comment
Share on other sites

Тва котките са ми най-омразните любимци, за мен трябва да си мазохист да си вземеш котка...

 

Много зависи от котката. Същото важи и за някои кучета. А има други които много радват.

 

И все пак - за любителите на тишината и спокойствието - аквариум с рибки :)

 

Едва ли. Познавам доста любители на котките, но си признавам, че не бих изтърпял подобно животно при себе си. Просто в мястото, където живея има място само за едно егоцентрично, егоистично и самовлюбно същество...

 

Хехехе има място само за едно такова същество... Antares кърти мивки на моменти с лафовете си :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пък pazu е изтрил думи от мнението ми, в което казах, че не харесвам снимки на чисто голи жени и си го е сложил в подписа.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Пък pazu е изтрил думи от мнението ми, в което казах, че не харесвам снимки на чисто голи жени и си го е сложил в подписа.

 

 

Muahahahaha :lol: :lol:

 

А си мислех аз да го направя :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...