Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тогава щеше да се хвали в друга тема :lol:

Абе..., и в онзи случай темата си е правилната!

Link to comment
Share on other sites

Четох 5-6 часа и сега съм супер разконцентрирана и уморена, а седнах да пиша есе. Цели 5 реда написах :cry

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви се оплача.

Срам ме е че съм "българин" в собствената ми държава.

Живея в град с славно минало по време на турското робство -Перущица.

Накратко ще опиша за какво става въпрос.

Всяка година на 9 ти май се чества годишнина от априлското въстание в града дал жертви в освобождението на България.На празника се канят много от държавните глави които ръководят държавата.

През последните години въпреки поканите никой не се е отзовал на чисто българския празник,

а вижте ТУК на ЦИГАНСКИЯ празник днес какво става.

Премиера на България , Сергей Станишев се е отзовал на циганите на празника.

Съкрушен съм от този факт и затова исках да ви се оплача.

Link to comment
Share on other sites

Етническа толерантност, сеш'са :D

 

Споко, до 30 години българите ще сме етническо малцинство и ще ни дондуркат така :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви се оплача.

Срам ме е че съм "българин" в собствената ми държава.

Живея в град с славно минало по време на турското робство -Перущица.

Накратко ще опиша за какво става въпрос.

Всяка година на 9 ти май се чества годишнина от априлското въстание в града дал жертви в освобождението на България.На празника се канят много от държавните глави които ръководят държавата.

През последните години въпреки поканите никой не се е отзовал на чисто българския празник,

а вижте ТУК на ЦИГАНСКИЯ празник днес какво става.

Премиера на България , Сергей Станишев се е отзовал на циганите на празника.

Съкрушен съм от този факт и затова исках да ви се оплача.

НЯМАМ ДУМИ!!!
Link to comment
Share on other sites

Етническа толерантност, сеш'са :D

 

Споко, до 30 години българите ще сме етническо малцинство и ще ни дондуркат така :lol:

 

Е то кво няма да сме малцинство като гледам ся тука както са се събрали че всяка втора циганка е с подут корем.

Ся в момента "бат " Серго е седнал до магазина ми и обядва с стадо "РОМИ" .

Edited by Bulgaran
Link to comment
Share on other sites

Искам да ви се оплача.

Срам ме е че съм "българин" в собствената ми държава.

Живея в град с славно минало по време на турското робство -Перущица.

Накратко ще опиша за какво става въпрос.

Всяка година на 9 ти май се чества годишнина от априлското въстание в града дал жертви в освобождението на България.На празника се канят много от държавните глави които ръководят държавата.

През последните години въпреки поканите никой не се е отзовал на чисто българския празник,

а вижте ТУК на ЦИГАНСКИЯ празник днес какво става.

Премиера на България , Сергей Станишев се е отзовал на циганите на празника.

Съкрушен съм от този факт и затова исках да ви се оплача.

Нищо не губи серж от едно такова посещение. Пък и зависи хората как са го поканили. Печели: повече гласове от избирателната маса на по-мургавите (от тия по-глупавите, които си дават гласа безплатно), неопровержимо доказателство за етническата си толерантност.

Серго (БСП) разчита на твърдия си електорат + някой купен гласец. Кое от двете ще загуби от едно такова посещение?

По някои новини съобщи ли се това нещо?

Link to comment
Share on other sites

По някои новини съобщи ли се това нещо?

 

Дайте бе , "господари на ефира" ли , на кой да пиша за тоя РЕЗИЛ ?

 

Довечера гледайте централните новини , това ще е водеща новина,всички телевизии са тука.

 

А на българския празник ще са гости само:Кмета,даскала,попа и горския ......

Edited by Bulgaran
Link to comment
Share on other sites

Дайте бе , "господари на ефира" ли , на кой да пиша за тоя РЕЗИЛ ?

 

Довечера гледайте централните новини , това ще е водеща новина,всички телевизии са тука.

 

А на българския празник ще са гости само:Кмета,даскала,попа и горския ......

Официално не е резил ;)

А и няма да бъде съобщено никъде, споко. Освен, може би по СКАТ... за дапредизвика пак някой разпален монолог "Уважаеми българи" :)

Link to comment
Share on other sites

Заради това ли беше затворен центъра...да де какво ли се учудвам както по горе се спомена тези идиоти не губят, а печелят от тези неща... :angry1

 

ПС: Съфнало свете на сентъра на Сариград :sick

Edited by kanara
Link to comment
Share on other sites

Barurumm, обаче позна че нито една телевизия няма да отрази че Сергей Станишев идва на циганския празник , а за годишнината от априлското въстание си пасува.
Link to comment
Share on other sites

Barurumm, обаче позна че нито една телевизия няма да отрази че Сергей Станишев идва на циганския празник , а за годишнината от априлското въстание си пасува.

Как да не го отрази?? В новините на канал 1 май го видях...или се бъркам, но точно в новини по някоя от ефирните телевизии го видях (СКАТ не хващам :P ).

Link to comment
Share on other sites

Как да не го отрази?? В новините на канал 1 май го видях...или се бъркам, но точно в новини по някоя от ефирните телевизии го видях (СКАТ не хващам :P ).

БТВ нищо не дадоха по случая.По "канала" може да е било.

По БТВ дадоха Сергей Станишев за словесните престрелки с Бат Бойко и интервюто беше взето в Перущица,познах обстановката , но не дадоха официално че е тук.

Тоя се движи с половината персонал на НСО :lol:

Edited by Bulgaran
Link to comment
Share on other sites

Етническа толерантност, сеш'са :D

 

Споко, до 30 години българите ще сме етническо малцинство и ще ни дондуркат така :lol:

 

Така, е Пеше, гоуеми сме тоуеранти, га ни зависи цифрата от бай мангау (разходи се до Изгрев до училището, срам и позор! И 450 лаптопа ще им докарат скоро на "малцинството". Аз друго така устроено училище в града не съм видял...). Второто ти изречение е обаче твърдо постижима във времето реалност. В близкото време.

Link to comment
Share on other sites

Да ви пази Господ колеги, ама днес на косъм ми се размина да катастрофираме с жената.Не пожелавам някой да изпитва или да му се случва нещо подобно!!Нека караме внимателно!!!

 

За случката подробно съм обяснил в раздела за автомобили в темата за "змийорките"

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ако ти е толкова проблем да ти кажа адреса на кантората, идваш говорим, мислим...и ей те на, освободен във възможно най-кратки срокове.Не че искам да ти разтурям семейството ама виждам все се оплакваш от това...

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Майната му на тоя живот, но поне в следващия се надявам на малко свобода. Наздраве на всички семейни с над 150 год. семеен стаж:beerchug

Това вероятно е съвет към нас неженените да не правим никога тази грешка :lol:.

Link to comment
Share on other sites

.....

Майната му на тоя живот, но поне в следващия се надявам на малко свобода. Наздраве на всички семейни с над 150 год. семеен стаж:beerchug

Наздраве! .....( на патерица )

 

 

Това вероятно е съвет към нас неженените да не правим никога тази грешка :lol:.

 

Май..., не е! :unsure: ...., пък и то, си има и добри страни... (не са много, ама си има...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...