Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Тъпо е измислена цялата раобта. Затва преди назначаване една молбичка за напускане без дата и това е. По принцип не е правилно но е много по лесно и за двете страни ако стане нещо.

 

Не е съвсем така. По този начин работодателя държи работника в "шах" един вид. И ако работника просто си обере крушите е също неприятно за работодателя. Затова едните хора с които работя плащат заплати с 1 месец закъснение - т.е. за Януарските заплати дават аванс 50% средата на Февруари и останалото на края на Февруари. Така дори ако се даде предизвестие от която и да е страна има някаква заинтересованост защото единия има да взима заплата за времето което е работил при това за поне месец и ако си клати краката или нанесе материални щети могат да се покрият от заплатата а другия иска да бъде свършена работата която човека трябва да си върши по принцип. Молбата за напускане не помага кой знае колко особено ако човека преди 2-3 дни си е взел заплата и току-що е прибрал оборота и е духнал в неизвестна посока...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е като се регистрираш иска да го активираш. И тогава вече иска да си платиш, но аз си мисля, че така или иначе, това няма да ми върши работа. Аз имам кракнат Voices of passion, но библиотеките към програмата не са. Съответно е неизползваема. Щом руснаците не са изкочили с нещо, значи няма...

Link to comment
Share on other sites

Днеска само дето ме разкараха на интервю за работа - ама сам съм си виновен, не получих достатъчно инфо за сферата на дейност.Аман от несериозни хора.И утре ако пак е така вече ...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък половин ден се разправях с митницата. Ама да ми е за урок - другия път - всеки парфюм на отделна поръчка. Хем правя услуга на един приятел - да бях ги поръчал направо на негово име и да бях дал неговия адрес...

Link to comment
Share on other sites

Следващият път ще ти е по-лесно да поръчаш от Евро Съюза. Няма проблеми с митници. Директно на вратата ти пристигат. Колкото до другото име и другия адрес, може да не ти мине поръчката с различни Billing и Shipping. Нищо, че си Valued Customer.

Link to comment
Share on other sites

Следващият път ще ти е по-лесно да поръчаш от Евро Съюза. Няма проблеми с митници. Директно на вратата ти пристигат. Колкото до другото име и другия адрес, може да не ти мине поръчката с различни Billing и Shipping. Нищо, че си Valued Customer.

 

Знам ги и 2те неща... иначе от същите сме поръчвали вече 10тина пъти и е нямало проблем - взимат се от пощата просто трябва да е достатъчно малко пакетчето а този път не само че поръчахме 5 неща ами и те едни обемисти кутии излезнаха мамицата му... не ми е за допълнителните кинти дето ми взеха за ддс-то и митническата декларация (парфюмите са без мито) ами за това че ми загубиха няколко часа да се занимавам, накрая малкия заспа и трябваше да паркирам на Иван Вазов точно пред пощата за да взема кашона защото не върви да оставя колата с малкия вътре в някоя от пресечките а не исках да го будя... хубавото беше че за няма и 2 минути го взех а се разминах преди това с паяка на предното кръстовище и се надявах да не се върнат прекалено бързо :)

Link to comment
Share on other sites

До сега правих челни стойки да стигна с чехъла един комар който зашеметих преди това.Беше паднал за бюрото, а до него има етажерка и :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 , но беше елиминиран!!!Не ме е страх от комари, но съм такъв тип човек, че дори в съня си се будя като го чуя да ми минава покрай ушето, паля лампите и се гоним има няма 1 час докато не го убия.В скоро време ще има и разследване кой борави неправилно с вратите на терасите и прозорците без мрежа!!!!

Link to comment
Share on other sites

А защо просто не си купиш от изпарителите против комари, които рекламират по телевизията? Аз все се каня да взема такива, въпреки, че мен от доста отдавна не ме ай ловят и не ме хапят. :)

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за изпарителите. По принцип съм комарен магнит - в компания често съм човека с най-много ухапвания. С такъв изпарител спя на отворени прозорци (включително един над главата ми).

Link to comment
Share on other sites

А защо просто не си купиш от изпарителите против комари, които рекламират по телевизията? Аз все се каня да взема такива, въпреки, че мен от доста отдавна не ме ай ловят и не ме хапят. :)

 

 

Още един глас за изпарителите. По принцип съм комарен магнит - в компания често съм човека с най-много ухапвания. С такъв изпарител спя на отворени прозорци (включително един над главата ми).

Тея изпарители са вредни, бе хора!Имах едни от 90те години още-ЯНДА мисля че се казваше, с едни сини, ужасно миризливи таблетки, някво сладникаво такова, много гадно!Като я пусна ок, няма комари, няма нищо, ама като стана на др ден сутринта съм като пиян първите 5 мин.По-добре комарници ползвайте или ако толкова мн ви хапят от онея спрейове, ама да дишам цяла нощ лайна аз-НЕ!

Link to comment
Share on other sites

..... ужасно миризливи таблетки, някво сладникаво такова, много гадно!Като я пусна ок, няма комари, няма нищо, ама като стана на др ден сутринта съм като пиян първите 5 мин....

Стига бе...да не би в предишния си живот да си бил комар...или просто не отчиташ бирата от предишната вечер? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм - и на мен ми миришат кофти. Евентуално ако се сложи отвън, но пак го усещам. Иначе новите са доста по-добре от тези за които говориш но пак предпочитам да се тровя възможно най-малко...

 

 

Хахахаха Midex пак ми оправи настроението :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Някакъв шибан комар ме ухапал по горната устна. :angry1

 

Просто следващата вечер всички комари в радиус от 1 км ще са измрели.

Link to comment
Share on other sites

Е ти па намери с к'во да сравняваш... с ония Янди - да, освен комарите измират и белите кръвни телца...

 

В единия край на стаята ми е пуснат изпарителя, в другия край спя аз - всички прозорци са отворени нощно време (иначе умирам) и нито съм пиян сутрин, нито изпохапан. Иначе съм чувал, че не е хубаво ако работят на затворен прозорец.

Link to comment
Share on other sites

.... За това бабите ни едно време по прозорците отглеждаха бегония и мушкато! Най - мощният репелент който познавам е на основата на екстракти имено от тези растения, казва се "Ребет" - руско производство (за жалост от доста години не съм го виждал).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Поредното малоумие на "Район централен" - от който желаят само доброто на живущите в него.... (Аз пък желая майките им на тези от район централен). Нещо отново са полудели и от вчера шътат с паяци по ул. Св. Петка, оказва се, че дори живущите на нея нямат право да си паркират колите там.... :blink: - което обаче не важи (май) за лайнарите които си мисля, че е много оборотно да си пият кафенцето на онова смешно кафене "Амадеус". Насраните полицаи от общинска раздигаха кочинките на живущите на улицата, но някакси не забелязаха едно А6 и едно AMG които бяха паркирали точно до два знака и оборотните батки си пийваха питието в гореупоменатото заведение.....

Всички комшии подготвихме жалба и подписка която в момента се внася в общината, но най-вероятно резултат няма да има.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ще има ;) и Сакъзов беше така.А и няма улици на които да е забранено да се спира въобще ;) поне от едната страна е позволено, все пак има жилищни площи.

Link to comment
Share on other sites

странно... и на нашта улица вчера цял ден обикаляш паяка. Ама не вдигаше... само глоби пишеха. Всички, които бяха спряли пред данъчното и по цялата улица от страната на данъчното отнесоха по една глобичка.

Link to comment
Share on other sites

от вчера са в сила нови глоби, а и правото да раздават фишове, които не се обжалват.

честита свобода и право на защита на всички.

Link to comment
Share on other sites

Одеве си говорех със сестра ми (7 клас) и се тръшкаше и мрънкаше, че нямало да види концерта на Лим Бизкит в Бг, вероятно, защото никоя ТВ няма да го е записала и да го излъчи.

 

Лим Бизкит да са ти кумир в музиката...отчающо за мен.Комерса (т.н. Чалга - така казвам на всички тия тип Лим Бизкит, Линкин Парк, Галена, Андрея и т.н.) да са ти кумир.

 

Голяма ни е разликата и си мислех преди, че няма такива хора наистина като малките гомненца в САЩ, които припадат по такива пропадняци с държание все едно правят нещо наистина значимо в музиката, а не че са просто комерс продукти...е живота е ироничен :) Горкото дете...наистина.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Баси гадните антиспам защити бъгави недъгави......

 

пиша си аз едно писмо, съвсем нормално, пращам го...

бам неизпратено, спам 6.0

The message has too high SPAM probability (6.0)

 

хубу, махнах повтарящите се думи, някои неща, смених заглавието и пращам

бам спам 7.8

 

махам още, 3 думи заглавие, пращам

бам спам 7.8

 

оставих 2 уми заглавие и 3 реда текст,

е не ми прати съобщение че е спам, ама дали се изпрати дали не.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...