Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Случайно да е seagate?

 

Айде айде. Аз със Seagate проблем съм нямал до сега. 2 имам и още 2 съм продал по живо по здраво.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

w00x, и аз съм бил с изключително добри впечатления от seagate и само такива съм взимал. Имам 6 диска които работят от години безпроблемно обаче точно 500GB-товите на Seagate се прославиха че умират безславно заради някаква грешка във firmware-a им. Питай tedy и Midex за техните дискове - теди особено изчете де що литература намери и накрая си взе WD :)

Link to comment
Share on other sites

Цял ден двама мъжки котараци опъват моя малък мъжки котьо, който отскоро е навън :unsure: Странно ми е да ги гледам, особено как малкия надига дупе и сякаш се подава за още. Не знам как да спра това, стоя безсилна пред прозореца и гледам как го изнасилват един след друг. Чувала съм, че съществуват такива прояви сред коратаците, но се чудя дали това ще спре и дали малкия някога ще събере кураж да наобича и той някой мъжкар или винаги ще си остане моят малък путьо... :(

Link to comment
Share on other sites

Котка педал..... кажи че се бъзикаш...... :woot :bowdown: :JC_golly: :JC_golly:

Ще ми се да се бъзикам, но за съжаление е истина. Гадно ми е да съм го отгледала от една шепа косми и сега да го опъват пред очите ми и той да седи и да примижва нежно.

Link to comment
Share on other sites

Ще ми се да се бъзикам, но за съжаление е истина. Гадно ми е да съм го отгледала от една шепа косми и сега да го опъват пред очите ми и той да седи и да примижва нежно.

сега имаш някаква представа какво им е на бащите, като видят кво е довлякла дъщеря им за "вечеря".

Link to comment
Share on other sites

На един приятел двата мъжки хамстера по цял ден се чукаха...

Link to comment
Share on other sites

На един приятел двата мъжки хамстера по цял ден се чукаха...

Защо не им е взел поне една женска ? То и ти да си в затвор до края на живота си и да има само мъжко и ти ще се замислиш . Да не говорим за 2 хамстера с общ мозък колкото бобово зърно .

Link to comment
Share on other sites

2 женски взе , гадовете убиха и двете , сигурно тва е да си педал в кръвта.. :D

Link to comment
Share on other sites

Котка , педал ..... при това пасивен.... БАХМУ майката тоя свят тотално се побърка.... sad.gif

 

 

На един приятел двата мъжки хамстера по цял ден се чукаха...

 

 

2 женски взе , гадовете убиха и двете , сигурно тва е да си педал в кръвта.. :D

 

 

ХАХАХАХАХАХАХАХАХ :woot

Чета и падам от стола.

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Почина вчера един колега , дето работеше при нас още преди да съм роден и ме знаеше от една шепа месо . Издъхна от рак на белия дроб вчера в 18.30 . За 2 седмици си отиде , беше в болница за 5 дена , след тва дойде на работа - работи 3 дена и от там като се залежа и .. свърши . Беше ме супер яд , щото живееше на 2 км от работата , а цял ден не намерих време да ида де се простя с него докато още дишаше . За сметка на тва , днеска бях 1 от 4римата дето мъкнеха ковчега и дано ми прости от горе за вчера . Мир на прахта му - беше невероятен човек . :( .

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Ще ми се да се бъзикам, но за съжаление е истина. Гадно ми е да съм го отгледала от една шепа косми и сега да го опъват пред очите ми и той да седи и да примижва нежно.
Е аз до колкото знам те не се опъват наистина. Така демонстрират надмощие. И при кучетата е така, а най-смешно ми става когато женско куче се опитва да опъне мъжко! :)
Link to comment
Share on other sites

Е аз до колкото знам те не се опъват наистина. Така демонстрират надмощие. И при кучетата е така, а най-смешно ми става когато женско куче се опитва да опъне мъжко! :)

Абе да ти кажа изглежда като че ли наистина си го опъват моя хубавец, а и като му погледна дупата след първите няколко преживявания беше някак си... наобичана ;) Нямаше ги стандартните кафеви остатъци, а по-скоро беше розовко и чистичко, което подсказва външна намеса. Иначе знам, че е демонстрация на надмощие, но се чудя дали някога моя лигльо ще може също да показва надмощие, вместо да вири дупе и да стои безучастно докато го унизяват.

Link to comment
Share on other sites

Абе да ти кажа изглежда като че ли наистина си го опъват моя хубавец, а и като му погледна дупата след първите няколко преживявания беше някак си... наобичана ;) Нямаше ги стандартните кафеви остатъци, а по-скоро беше розовко и чистичко, което подсказва външна намеса. Иначе знам, че е демонстрация на надмощие, но се чудя дали някога моя лигльо ще може също да показва надмощие, вместо да вири дупе и да стои безучастно докато го унизяват.

Ако е млад, може и да му дойде времето (а, може и да му се услади "унизяването"), пък ако е дърт котак, то значи си е бил гей поначало.... :)

Link to comment
Share on other sites

Котета имат пишка с нокти, така, че трябва освен розово, да му е и кървящо дупето. Ако няма вътрешни одирания значи само се правят

Пишка с нокти? Това като си го представих и ме заболя :unsure: иначе май се оказва, че само се правят, защото отгоре по козината му имало днес засъхнали разни петна като от сперма, така че може би все пак не го наобичват наистина, а само симулират. Абе важното е да се олабват, пък къде - няма значение.

Link to comment
Share on other sites

И котките също ги боли. Много. Това провокира овулацията. На твоя котарак най-много разтройство да му докарат, но се правят. Виж кучета съм виждал две мъжки заклещени

Link to comment
Share on other sites

Пишка с нокти? Това като си го представих и ме заболя :unsure: иначе май се оказва, че само се правят, защото отгоре по козината му имало днес засъхнали разни петна като от сперма, така че може би все пак не го наобичват наистина, а само симулират. Абе важното е да се олабват, пък къде - няма значение.
Хахахахахха!!!! Ти чак разследване си направила... :) Може да се опитват да се предпазят от нежелана бременност. Все пак - котки са, от къде толкова акъл, че мъжките не разждат... :)
Link to comment
Share on other sites

И котките също ги боли. Много. Това провокира овулацията. На твоя котарак най-много разтройство да му докарат, но се правят. Виж кучета съм виждал две мъжки заклещени

А това заклещване защо и от какво се получава?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...