Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Тази глоба е директно от кмета на район Изгрев в София на базата на чл. 65, ал. 1 от Наредба за организация на движението на територията на Столична община.

 

"За спиране, престой, паркиране и/или преминаване на ППС през паркове, градини и зелени площи на извършителите се налагат глоби в размер 500 /петстотин/ лева."

 

Патриша, мисля че е излишно да ти казвам, че моменталически трябва да обжалваш този абсурд. Въпреки че тази глоба е фиксирана и ще е трудно да се оспорва. Ако са те заснели, че си там, което е много вероятно да са направили - моите съболезнования...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днеска голямото CRT в хола взе да сдава багажа - 29 инча ли е ... некво такова.Хубаво телевизорче беше за времето си.5 годинки откара, картината още му е супер ама говорителите като дигнеш малко звука и се чува ПУК и само шонов шум има.Добре, че съм майсторче и сега през системата има звук ама са му преброени дните на горкото...37 или 40 се задава в 1080i :D

 

_____________________________

 

Да не стане грешка, оплаквам се защото телевизора си е 100Hz, PIP( и на ТВ и на РС ), настройка високи и ниски на вградените говорители, 2 скарт-а , телетекст и прочие.Новия който ще се вземе няма да има PIP( само PC подръжка имат тия ЛСД-та дето гледах ).Та за това ми е криво.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Аз пък да се оплача че вече не могат да се намерят CRT телевизори а не искам да взимам LCD заради малкия калпазанин (CRT-тата носят на бой повече) a този при майка ми е сдал багажа и образа след 5 минути става един червен...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък да се оплача че вече не могат да се намерят CRT телевизори а не искам да взимам LCD заради малкия калпазанин (CRT-тата носят на бой повече) a този при майка ми е сдал багажа и образа след 5 минути става един червен...

Е защо не вземеш LCD и го закрепиш на стената на прилична височина?

Link to comment
Share on other sites

Е защо не вземеш LCD и го закрепиш на стената на прилична височина?

Защото за малките зверчета такова понятие няма! Децата нямат спирачки, още повече като са си наумили нещо...

 

На времето не помня вече по какъв случай, ми се наложи да правя една електронна схема в обемен монтаж. Предвидливо интернирах щерката в кошарата и (по онова време - едва проходила), и аз си организирах кът в другият край на стаята. Както казах - не си спомням вече точно какво правих, но беше нещо много засукано и гадно с бая елементи...., тъкмо се бях ориентирал да приключвам и един гумен жираф прелетя през стаята и много прецизно улучи помощната ръка която използвах за статив и с рекушет две кутии с компоненти...., а разстоянието беше поне 4-5 метра.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз пък да се оплача че вече не могат да се намерят CRT телевизори а не искам да взимам LCD заради малкия калпазанин (CRT-тата носят на бой повече) a този при майка ми е сдал багажа и образа след 5 минути става един червен...

Дедо, имаме един ЕЛЕКТРОН, специално за такива работи. Малкия колкото и да иска, няма да може да го счупи, щото този телевизор е като феникс :)

Link to comment
Share on other sites

Защо в Сф!?Самсунга го има в Плд.Пък сега...аз само дадох пример ;) има далеч по-евтинки ама този покрива моите критерии 100 херца, ПиП - два тунера, HD Ready :)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Или аз съм започнал да вземам много навътре нещата или нещата станаха повече от колкото мога да се справя .

Link to comment
Share on other sites

шарнир , тампони , предни амортисьори и носачи за смяна - беше категоричен днес стенда :bgrin:

Ти си лесен....аз в момента сменям части на 2 коли - едната взех преди 10 дена и вече ми глътна 1000+ лв. само за профилактичната смяна на ремъци, ролки и 2 филтъра, а до 10 дена трябва да дам още толкова за някои консумативи и 2 гарнитури (в сметката изобщо не смятам еко таксата, регистрацията, застраховката, платформата от София дотук и др.)....а с другата ходя на Калояново, вече съм сменил 3 чифта гуми, 2-та спортни амортисьора вече сдадоха багажа (315 лв. бройката) и др. "весели и приятни" работи... ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой в блока тръгна да пробива нещо и ме събудиха :angry1 :angry1 :angry1

И ся сигурно цял ден ще къртят и най-лошото е че трябва да надувам музика да не ги чувам,

пък като я пусна тая музика тъпите пенсий отгоре веднага ше почнат да ми тропат на вратата. :angry1

и времето е ужасТно и няма да мога да направя 15-те обиколки на гребната с колелото :angry1

 

 

GrRrRrrr FakIn Day!?!

Link to comment
Share on other sites

Мен високочИстотните цигани всяка събота и неделя ме дигат най-късно в 9... Тоя камион вдига шумотевица като за междупланетарно...

Link to comment
Share on other sites

Ама че смотано време. Подхожда ми на настроението.

Link to comment
Share on other sites

Разболях се мамка му. :cry Вчера си бях в отлично здраве,а тази сутрин се събуждам в 05:30 треперейки от студ с 38,5 градуса.Ужас.Доктора отсече - " Започваш гнойна ангина".Изписа ми една торба с хапчета и ме прати вкъщи с думите - "Да не си мръднал от вас ,че си малко заразен сега.Ще пазиш леглото поне три дни".И сега в това прекрасно време,си седя вкъщи и се завивам 4532974 бр. одеала и завиждам на всички здрави хора,които се разхождат на вън.

Link to comment
Share on other sites

А вчера не беше ли от гъзарите които се разхождаха по потници? Днес видях поне 3ма такива по улиците. Може и да одъртявам но ми е студено със средно дебела блуза и яке те по потници се пуснали...

 

Иначе аз се събудих от студ изпотен и отвит (но смених тениската с която спя, обърнах одеалото и възглавницата и заспах пак). Обаче съм леко схванат целия ден, а напоследък често ми се случва това мамицата му... или това или ще спя нещо накриво и ще ми се схване гърба :(

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

А вчера не беше ли от гъзарите които се разхождаха по потници? Днес видях поне 3ма такива по улиците. Може и да одъртявам но ми е студено със средно дебела блуза и яке те по потници се пуснали...

 

Иначе аз се събудих от студ изпотен и отвит (но смених тениската с която спя, обърнах одеалото и възглавницата и заспах пак). Обаче съм леко схванат целия ден, а напоследък често ми се случва това мамицата му... или това или ще спя нещо накриво и ще ми се схване гърба :(

Дядо, още си ходя със зимното яке и пуловера :) .Аз не съм на принципа от студ умри,гъзар бъди.

Как ме свали просто не знам.ИзведнАж,както се казва. :lol:

И вече втори ден съм дроб-сърма.Всичко ме боли.Не се бях разболявал от поне 2години.Много е гадно да си болен.Не го пожелвам никому.

Link to comment
Share on other sites

Magdanoz4o, да оздравяваш бързо. Аз 15 дни се влача вече, кихам, чат-пат мокра кашлица. Иначе по темата ви, смятам се за калена, не боледувам често, но въпреки това съм още със сравнително дебели блузи и кожено яке (е, то е пролетно). Коварно е времето, гледаш слънце пече, а всъщност може всеки един момент да се събудиш подсмърчайки. Не го пожелавам на никого.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря Галя,и ти да оздравяваш най-скоро.

Малко офф:Както си четях поста ти изведнъж попадам на това:"но въпреки това съм още със сравнително дебели блузи",ноо вместо бЛузи, аз прочитам бузи.В първия момент седя и скляпам, и в следващия миг избухвам в луд смях :rofl: После прочитам отново и този път виждам Л-то.След като го видях започнах да се хиля още повече,въпреки болките в гърлото ми.Вече дори не мога и да чета като хората. :lol:

Link to comment
Share on other sites

...Всичко ме боли.Не се бях разболявал от поне 2години.Много е гадно да си болен.Не го пожелвам никому.

 

Same shit... :sick Явно е някакъв грип :sick

Link to comment
Share on other sites

Хубаво се дърпах да не ме водят на кино в Мол "Пловдив".Хич не ми хареса.Екран, като екран...звука не ми хареса, седалките са хубави, но само те са така.Клепането преди прожекция е уникално( ако е по-масов филма като този на който бях и имаше интерес ).Другото - минерална вода има навсякъде - и пуканки и чипс, и каквото там искате си има и в другите кина.Това ми беше на мен киното там, повече "нье" освен ако не дават нещо само там и никъде другаде.Подчертавам, киното не е лошо, но не си струва да се ходи според мен ако до вас има друго.

 

____________________

 

Забравих...системата за запазване на места чрез интернет е много хубава.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...