Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имах двете услуги преди време. Първо бих камшика на Лайнетфликс, после HBO. Първите заради педерастка пропаганда, вторите, защото ги отварях един път на 2-3 месеца да видя какво има. Мерси съм.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Sothbiss said:

Имах двете услуги преди време. Първо бих камшика на Лайнетфликс, после HBO. Първите заради педерастка пропаганда, вторите, защото ги отварях един път на 2-3 месеца да видя какво има. Мерси съм.

Има цял раздел педерастия в Нетфликса. С дъги и всичко. Убих се да търся как го крия или д слагам негативно ревю на целия раздел - не намирам. Някой да помогне или те си ги пазят педалите? 

Link to comment
Share on other sites

В такива моменти винаги съм казвал - ако искаш да те чуят - говори с портфейла си. Филми не гледам много, но от мейнстрийм игрите, където всичката woke педерастия нахлу - не съм купувал, не съм и изпиратствал такова заглавие. Като се появи някое дребно студио, което си личи, че прави нещо хубаво - shut up and take my money.
Та на минетфликс, лайнозон и дрисни една стотинка няма да им дам. Последните епизоди на междузвездни пръдни не съм ги гледал (с изключение на първия, дето излезна), не съм ги и пиратствал. Всичките алчни корпоративни чичковци залагат на woke простотиите, щото проповядващите ги са безгранично шумни и оставят впечатлението, че са много. Много франчайзи минаха в тая сфера, Скуби Ду, гледам, че и там са нахлули такива простотии - ами, като им се срине рейтинга и не печелят - може би ще разберат от къде духа вятъра и какво всъщност искат хората. Пък нека ми обясняват, че съм расист, щото не съм гледал малката духалка.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Ооооо, колко шоута и филми претърпяха финансов крах покрай тази причина. Публиката ги отсвири. Гледам Дисни почна да им свети лампата, че от там се дочуха някакви възгласи от мениджмънта да се връщат към старите порядки.

Аз не знам колко тъп трябва да си да правиш в детски филми и продукции тия гейски и т.н шитни. Ми те тези деца са се появили от  хетеро двойки, не са излезли от нечии педалски задник, кой нормален родител ще си прати детето да ги гледа тия простотии.

Точно уикенда децата гледаха по НВО Щъркели. Всичко ок, до точно на края, когато въпросните щъркели почнаха да носят деца на хората. На забързани сцени деца получиха

бяла хетеро двойка, черен с бяла, бял с жълта, самотна майка, лесбийки, педераси.. Цялата сцена беше сигурно 10 сек, ама точно тогава спрях да го загледам какво е и точно това видях. То малката е на 5 не се усеща, ама на мен ми направи впечатление.

Нещата стават такива, че вече ако искам да си заведа децата на кино да гледат нещо, трябва първо аз да го гледам някак си, че да преценя дали това "детско" искам да го гледат и те.

Както аз не ходя по главната да парадирам, че съм хетеро, бял или че мръвките са н1, така и очаквам да не ми навират личните си предпочитания на мен. Като не парадират и реват - обратни, вегани, вегетарианция, BLM - все ми е тая, прави си квото искаш - яж трева като те кефи, твоя работа. Но почнат ли ми го навират зорлем в лицето - не. Ставам хейтър и расист на минутата. Толерантността ми изчезва веднага.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mIRCata said:

 


Има и още един момент - доста голяма част от всичките гия говна целят едно единствено нещо - разделение. След "Occupy Wall Street" протестите изведнъж се забеляза огромен бум на цялата woke-ария - правата на малцинствата, веганите, хилядите джендъри и т.н. Целта - разделение. Когато хората се мразят един друг - няма погледнат към хората, теглещи огромни заеми и управляващи държавите към поредната "once in a lifetime" финансова криза.

Link to comment
Share on other sites

От най-старите тактики е това - разделяй и валдей. Докато хората се джафкат за раса, пол, храна, лайна - ония горе си въртят трилионите и си гледат живота.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Antares said:

В такива моменти винаги съм казвал - ако искаш да те чуят - говори с портфейла си. Филми не гледам много, но от мейнстрийм игрите, където всичката woke педерастия нахлу - не съм купувал, не съм и изпиратствал такова заглавие. Като се появи някое дребно студио, което си личи, че прави нещо хубаво - shut up and take my money.
Та на минетфликс, лайнозон и дрисни една стотинка няма да им дам. Последните епизоди на междузвездни пръдни не съм ги гледал (с изключение на първия, дето излезна), не съм ги и пиратствал. Всичките алчни корпоративни чичковци залагат на woke простотиите, щото проповядващите ги са безгранично шумни и оставят впечатлението, че са много. Много франчайзи минаха в тая сфера, Скуби Ду, гледам, че и там са нахлули такива простотии - ами, като им се срине рейтинга и не печелят - може би ще разберат от къде духа вятъра и какво всъщност искат хората. Пък нека ми обясняват, че съм расист, щото не съм гледал малката духалка.

 

И аз споделям това мнение и се опитвам да го обясня на всеки. Гласуването с портфейла е по-ефикасно от безграничния хейт по темата, който очевидно има обратен ефект.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

В такива моменти винаги съм казвал - ако искаш да те чуят - говори с портфейла си. Филми не гледам много, но от мейнстрийм игрите, където всичката woke педерастия нахлу - не съм купувал, не съм и изпиратствал такова заглавие. Като се появи някое дребно студио, което си личи, че прави нещо хубаво - shut up and take my money.
Та на минетфликс, лайнозон и дрисни една стотинка няма да им дам. Последните епизоди на междузвездни пръдни не съм ги гледал (с изключение на първия, дето излезна), не съм ги и пиратствал. Всичките алчни корпоративни чичковци залагат на woke простотиите, щото проповядващите ги са безгранично шумни и оставят впечатлението, че са много. Много франчайзи минаха в тая сфера, Скуби Ду, гледам, че и там са нахлули такива простотии - ами, като им се срине рейтинга и не печелят - може би ще разберат от къде духа вятъра и какво всъщност искат хората. Пък нека ми обясняват, че съм расист, щото не съм гледал малката духалка.

Докато има раси - ще има расизъм. Докато има свят - ще има курви. Педалите и наркоманите обаче никъде не е казано, че не трябва немец да им пуска газа. 

Link to comment
Share on other sites

Тва не е ралта да си глух!!! Тазгодишният тест е грип с отит в манджата, да знаете и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се проверявате при УНГ ако добиете проблема. Оказва се, че масово хора губят процент слух завинаги ако не се обърне внимание. Днес пред УНГ спешен имаше повече хора отколкото пред спешното на целия Пълмед. Понеже съм с връзки незабавно ми направиха слухов тест за проверка и се оказа, че за малко съм се разминал и то защото вчера сабаля почнах да пия ибупром синус, който ме е спасил. И в момента чувам като под вода с пълни уши... Или все едно имам кофа на главата. Та внимавайте много! Идва от нищото, няма никакви други симптоми. 

============================

And on an unrelated topic вече мога да разкажа какъв кошмар преживях с идиотската си нова кола. Сложих тестово новия регистратор преди коледа да го видим, нъли, временно включен в запалката. Разбира се изхобдам от предишния, че работи само на запален автомобил. В Банкя ми присветна по едно време на вториот ден, че акумулаторът е паднал леко, не обърнах особено Фнимание, но имах съмнение, че тоя регистратор май снима нон стоп. Нямах време да правя анализи и на 27-ми се прибираме, директно за рождения ден на дъщерята на Петко. И директно засядаме и директно се отнасяме с узота. Прибираме се накрая по сложна схема с жени шофьори и дори не прибрах колата в гаража. Жена ми казва, че мернала как туй не гасне май с ключа и дръпнала УЖ кабела. На другия ден аз вкарвам колата в гаража и се подкарваме новогодишно, спокоен съм, че кабелът е дръпнат. Такааааа 
Някъде около 15 януари решавам, че ще изкарам черния кошмар... И влизам, натискма копчето и ... К§Р! ИзтръпнАх. Веднага ми щуква къде е проблема, но уж ми бе казала, че го изключила - К§Р! Изключила другия кабел за телефона, тоя скапан изрод си е седял в запалката и източил тока до зуко. Полудях естествено и тръгнах на работа с другата кола! И тук се намеси божията сила - ако бях се прибрал директно вкъщи след работа с другата кола, а не бях се отбил в зоомагазина да пийнем бира, сега можеше да съм поне три хил'ди леа назад... Защото докато си пийкахме бира се обадих на Петко и той ме предупреди каква хуйня ме чака и колко точно трябва да съм Фнимателен. Та се прибрах, реших да не се занимавам и се качих директно да си допивам. На другия ден отварям книжката и чета едни страхотии - косата ми настръхна. Тия ФАФЛИ за по 70-80 хил'ди леа за пореден път ми доказват колко по-добре са класическите коли. Акумулаторът няма нищо общо с нормалните, AGM бил, бла бла бла и ако бях подал ток с + и - класически - гърмя минимум компютъра на колата. При тия и при система с авто старт-стоп като моята се подава плюс+плюс и минус-МАСА кат на Зил примерно. Даже има специално изведено място за целта! 
Да не говоря, че не знам как да си отворя колата и се наложи да звъня в Еуратек да питам! 30 мин никой не дига!!! Изроди. Ко праим при спешност ако нямам втора кола???  Напраих ги хубаво на салата и научих как да стигна до ключалката. С ужас усещам как тоя кютук няма как да го освободя от скорост!!! Псувни като за цялата глактика, всички джендъропитешки либерасти, укропитеци и безродници на едно! 
Викам няма да е - ще нося друг акумулатор да подавам. Минават още два дни щото не ми дреме, но пък Фнимателно чета вече, щото бах маа му - да беше Полото на втора го тикаме прикюфква и тръгва, както се смяхме с Петко - тоя ковчег не мож го мръдна. Има начин пак с ключа някъде около лоста се ръга да освободиш, но аз се уморих от тъпотии, пък и другата кола си върви винаги. Нося аз друг акумулатор да подам. Правя всчико много Фнимателно, прекръствам се и натискам копчето - пукотевица, дискотека цялото табло, КОШМАР! Всичко ми се обърна. Проверих всички връзки отново, ръчках, чесах - втори опит - същата заря. Викам си ай чал съм... Не исках умишлено да свалям акумулатора, за да не си личи. Но на другия ден го разкачих и го нося в сервиз. Посмяхме се хубаво с момчето (срещу ВСИ е откъм щаба) и ме успокои след полубезсънна нощ, че пукотевицата и зарята са напълно в реда на нещата, но натърти - ако беше подал минус с минус (както е НОРМАЛНО) - гърмиш... 30 лева и 48 часа по-късно разбирам, че все пак акумулаторът ще го бъде. Инак опцията 340 леа ноФ... Ай щи пИкам и на системите.  Два дни по-късно а.к.а мисля миналия ден преди да падна на легло го турих. С прималяло сърце рекох да запаля и разбира се успях - нищо изгоряло на пРъва взгляда. Това добре, НО - таблото дискотека! 16 системи не работят. Загасих колата и затворих гаража. Отидох си с Октавиана да си върша ралтата и прочее. 
Днес викам ай, ша я разходя змеицата. Наистина, както ми и казаха, точно за няма и три минути всичко си влезе в ритъм, дори установих, че помни настройките на медията и прочее. Какви инфарктни дни прекарах обаче не й дреме... Тая история има и още пикантерии околко нея, НО!
Изводът - ПИКАЛ СЪМ ВИ НА КОПЧЕНАТИСКАЧЕСКИТЕ КОЛИ!!! 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Кой та би по главата за тва тамагочи? :D. Толкова пари да дадеш и кола да не си купиш... Заеби. Да ти продам моята цедка (само до църквата я карам) :D. Специална цена правя, че се точа на едно C43AMG 

 

Ако кажеш, че и дизел си взел и те махам от фб :D :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:

Изводът - ПИКАЛ СЪМ ВИ НА КОПЧЕНАТИСКАЧЕСКИТЕ КОЛИ!!! 

Вземи си кон тогава, Мисире, или просто се примири с факта, че всичко от известно време насам вече е все копченатискаческо. Ся, да не вземеш пак да ми се вържеш - просто много ти се удава да те бъзика човек, едвам се стърпявам напоследък. :effemine3: :lol: :rofl:

 

2 hours ago, DON_CHEFO said:

Ако кажеш, че и дизел си взел и те махам от фб :D :D

Ти пък, как допусна, че няма да е дизел. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Godfather said:

Вземи си кон тогава, Мисире, или просто се примири с факта, че всичко от известно време насам вече е все копченатискаческо. Ся, да не вземеш пак да ми се вържеш - просто много ти се удава да те бъзика човек, едвам се стърпявам напоследък. :effemine3: :lol: :rofl:

 

Ти пък, как допусна, че няма да е дизел. :laughing1:

Оти това е гориво на дявола за трактори, но не и за коли (поне не нормални). Тракащ пърдялник, че и да извадиш 6 цифрена сума от личните ти пари и то без пистолет на главата... Няма как

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DON_CHEFO said:

Оти това е гориво на дявола за трактори, но не и за коли (поне не нормални). Тракащ пърдялник, че и да извадиш 6 цифрена сума от личните ти пари и то без пистолет на главата... Няма как

Явно си пропуснал дускусията в темата за хвалбите преди година. Не си първия, който да му натяква що е взел "трактор". :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DON_CHEFO said:

Ако кажеш, че и дизел си взел и те махам от фб :D :D


Много ясно че е дизел. Това че балъците не са в час по тия въпроси си е лично техен проблем. А че е тамагочи си абсолютно прав - с всички произтичащи от копченатискаческата същност простотии! 

Мисире - да ти се връзвам? Ти ми говориш за връзване? В кой клас реши, че сме?!? Отделно пък Момчил Билборда дет кълве на гола кука да говори за връзване - аре молим те :laughing1::effemine2:
 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:

И освен това колата е при мен от началото на лятото - не знам каква преди година те гони 

Ами дискусията е от 2-ри март миналата година бе Мисире, де да та знам кога точно си сложил мисирската трътка за сефте на седалката. :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Godfather said:

Ами дискусията е от 2-ри март миналата година бе Мисире, де да та знам кога точно си сложил мисирската трътка за сефте на седалката. :lol:

 

 

Е па има още поне 2 месеца и отгоре преди да навърши година при мене! Иначе е на близо три. 

ЕДИТ: Днес по случайност установих, че септември от Гугъл са ъпдейтвали стрийтвюто! :rofl:

https://www.google.bg/maps/@42.1406316,24.7577176,3a,75y,83.03h,64.76t/data=!3m6!1e1!3m4!1sYiNOg90Szaj17MTg65Ttrw!2e0!7i16384!8i8192?hl=bg&authuser=0

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, RaptoR said:

ЕДИТ: Днес по случайност установих, че септември от Гугъл са ъпдейтвали стрийтвюто! :rofl:

Нарочно ли ги паркираш така накриво - за да не се вмъкват "неканени гости"? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега ще стои за поколенията, колко в тоя блок са смотани и не може да паркират. И нарушители на закона, че паркират пред гаражи. И преди да почнат обясненията, че гаража е твой - тротоара пред него не е. И като имаш гараж, паркирай вътре, не пред него.

Link to comment
Share on other sites

Баааахти бастуните честно АХАХАХАХАХАХА
Верно никъде няма толкова мисири като в един форум с 10 души!!!
АХАХАХАХАХАХАХА
И слакъра както винаги са избие рибата - къФ тротоар те гони бе АХАХАХАХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, RaptoR said:

ЕДИТ: Днес по случайност установих, че септември от Гугъл са ъпдейтвали стрийтвюто! :rofl:


А, т'ва е блока до пърдялната градинка! Обикновено като излизам или се прибирам посока центъра минавам от там. И понеже никога няма хора - обикновено там освобождавам натрупалите се зли духове. Често звучейки като тромпетите, оповестяващи второто пришествие...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Чай ся! Как ни нарече ти градинката?!?! :rofl:
Странно да кажеш, че няма хора. Винаги е фул, освен когато времето е тегаво. Доскоро от километри идваха майки при нас, защото се оказа сме единствена площадка за деца... Напоследък слава богу понамаля тоя трафик. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...