Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Как така ченгето дойде и са ти го нашили?

Явно има някви нови промени. Преди е било така: щом ченгето дето ти е писало глобата го няма в съда - пИчелиш. Без значение виновен ли си или не. Тука не говорим за убийство естествено. Е, и сега го нямаше, но явно много народ е минал така по тънката лайсна и сега преценката е изцяло само на съдията. А той каза - виновен си, плащай, миндил такъв :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мммм трябва да ти дам координатите на мой приятел в ЛА. Човека на няколко пъти е успявал да отърве глоби дори при дошъл полицай - направо половин адвокат е станал :)

Link to comment
Share on other sites

Мммм трябва да ти дам координатите на мой приятел в ЛА. Човека на няколко пъти е успявал да отърве глоби дори при дошъл полицай - направо половин адвокат е станал :)

Късно е....аз вече лъзнах картата през устройството. Освен ако нямам роднинска връзка с Обама...не виждам как ще се оправят нещата :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Вчера беше вторият път, когато се оказва, че съм вечерял с Господ. Нагазил във вода успях да затворя електрическа верига между челото и стъпалата си. При това при изцяло изключено в обекта захранване. Явно някъде нулата офазява, заземлението е тотално скапано или става дума за зверска кражба на ток :smile1: Добре, че веднага ме замъкнаха при някакъв страхотен масажист, та след доста скърцане, пукане и трещене, човекът успя да ми подреди гръбнака и кокалите както си им е ред....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нещо по компа изгорЕ. Телефона почна да умира. Страх ме е да си барна пилето. Ебаси каръщината.

Нищо бе. Аз прибрах половината праг на колата снощи.

Дано мине през каското.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Направих ебахти яката грешка в живота си.

Седнах и си поръчах ядене в Мистрал в Тракия до 60 класното. НИКОГА, ама никога не правете грешката да сядате там. Гледаме детски кът, катерушки ала бала, менюто така има вид - хайде да седнем, поръчахме - ебаси. Трябва ХЕИ да идат - тия готвят с някви стари вмирисани продукти, останали от някви други яденета. Изроди.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Много камери за скорост наслагаха там където карам...мамка им фашистка. И бензина пак тръгна да гони 4 и 30 и нагоре за галон. Ай сикиш :D

 

Кой ми прецака подписа? Да си признае бързо

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Много камери за скорост наслагаха там където карам...мамка им фашистка. И бензина пак тръгна да гони 4 и 30 и нагоре за галон. Ай сикиш :D

 

Кой ми прецака подписа? Да си признае бързо

 

$4.30 за галон май прави към лев и петдесет за литър, а тука тоя галон го плащаме на $6.30 и ти се оплакваш на всичкото отгоре! :woot

 

П.П. А за подписа ти - не съм аз, понеже отдавна съм скрил да не виждам 95% от подписите на съфорумците.

Link to comment
Share on other sites

Удоволствието да ти се скъса новото диванче след само 2 месеца ...  :Facepalm:

Интересно дали ще се съгласят да ми го сменят утре в магазина. 

Link to comment
Share on other sites

Днес ръкоположиха мой братовчед за дякон. Баба му казала на жената да идем към 8-8.30 сутринта. Отиваме ние в 8.15 и няма почти никой. След малко като почнаха да пеят група протосингели и стана приятно. Приятно, но и ние станахме на крака. И като дойде къмто 9 Николай с още 10 свещеника и като се почна една ми ти служба... С ръкополагането изкарахме до 12.30...Четри часа! Не усещам нищо в краката си... По едно време шеговито си припомних, че даже в казармата сменяхме караула на два часа да отпочине... Малката изкара 2 часа мирно, след което с братвчедка й обърнаха църквата на детска площадка... В момента и двамата с жената сме трупове направо....

 

Иначе беше страхотно, като накрая по случайност аз приех лично поздравленията от Николай за новия дякон, понеже държах кутията с бонбоните отвън...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 

Иначе беше страхотно, като накрая по случайност аз приех лично поздравленията от Николай за новия дякон, понеже държах кутията с бонбоните отвън...  :laughing:

Ужас. Изми ли си ръцете добре?

Link to comment
Share on other sites

Доста гадно :( Казвам го от личен опит,защото нося очила от първи клас.Най-лошото е че имаше някви простотии с разширяване на зениците и тва ми разказваше играта...

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Даже и на 18 не е препоръчително...Реално до 25-тата година тялото все още се развива физически и не се знае кое къде...По принцип, с носене на очила (редовно) може да се коригира доста диоптъра в посока нула.Въпроса е да се хване на време...Особено при малчуганите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...