Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Купих си нова(стара) кола(защото старата се дочупи тотално), която вече блъснах. Като преди да я засиля в бордюра, някой поляк ми напука предния джам. Диария със суха кашлица да го тръшне, дебелото черво да си изака дано :@. А утре в един от най-студените дни в тоя педерастки град трябва да ходя по морги, да купувам гуми и да минавам стенд. Да му еВа майката на чомпик. А да, и данъчните ми душат във врата...и с тях трябва да се разправям..и на тях да им го втъкна с отварачка, че да мога да им го набутам до шия. И работата ме дразни и съм на една крачка да пребия някой и тогава да я втасам мъжката :@@@@@@@@@@@....И на края, но не последно място. Да го начукам на цяла Америка...от първия индианец до на Обама щерка му...или сина му, няма значение

Link to comment
Share on other sites

И петък....при силна седмица и през седмицата ;)

Стефчо, току-що чух по радиото, че след професионалните войници и 911 следващите като най-рискова професия са такива като теб...

Link to comment
Share on other sites

На два прешлена. Явно постепенно са си ставали, защото не съм натоварвал кръста. Мисля да пробвам озоно терапията да видим как ще е поне да отшумят болките.

Link to comment
Share on other sites

На един приятел баща му се занимава с източна медицина(игли и такива работи),ако искаш мога да го питам за телефон и да му звъннеш ;) 

Link to comment
Share on other sites

доста тежко е с дискова херния.... за съжаление аз също имам от близо 2 години.

за радост само 1.

боли доста при рязка смяна на температурите .... около 3-4 дни всяко движение е мъка. 

 

пробвал съм с озоно терапия , не върши работа.

когато ме схване аз ходя при Баба Софка в с.Куклен , помага ми определено. 

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, току-що чух по радиото, че след професионалните войници и 911 следващите като най-рискова професия са такива като теб...

ами да...не знаеш на какъв ще попаднеш. случки бол, включително  опиране на пистолет в гърба, кражба на кола и т.н. Аз си взех нож, който не ми даваше да си свия крака в коляното(бая голям), само че било нелегално да се разхождаш с такова нещо и ако те хванат - арест веднага

Link to comment
Share on other sites

само че било нелегално да се разхождаш с такова нещо и ако те хванат - арест веднага

Обаче предполагам с пистолет може?
Link to comment
Share on other sites

Обаче предполагам с пистолет може?

Не ми ся вярва(не знам). Абе изтрещял е народа. Преди месец, два спрях до таксиджия да го питам за адрес, оказа се, че такъв адрес няма, но таксиджията докато говореше с мен си беше бръкнал с едната ръка във вътрешния джоб с онова движение сякаш ще вадиш оръжие. Не знаеш кой седи срещу теб, какво детство е имал и какво му се върти в главата сега. Няма 6, 5. За това и спрях да показвам средни пръсти и да премигвам на идиотите каращи на дълги(това е да не казвам голяма дума ама всяка трета кола).

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Някъде бях чел за разни абсурди там - примерно шоколадовите яйца били забранени, че са опасни, но пък оръжията са разрешени :) Явно е според щатовете, но някъде продаваха оръжия само срещу шофьорска книжка. Та ме учуди това за ножа.

Link to comment
Share on other sites

Федералните закони са шибани. Те са си федерация, не забравяйте. Чефо, гледай да не се опариш на ония от Агенцията за алкохола,тютюна, оръжията и наркотиците, един приятел изгоря, само заради производство на ножки, хем беше с легален бизнес...Нещо не бил оправил местните разрешителни... И виж какъв е максималният размер на хладното оръжие, което можеш да носиш. Урбан ножките на Спайдерко по принцип не би трябвало да са забранени, а са читави.

Link to comment
Share on other sites

Някъде бях чел за разни абсурди там - примерно шоколадовите яйца били забранени, че са опасни, но пък оръжията са разрешени :) Явно е според щатовете, но някъде продаваха оръжия само срещу шофьорска книжка. Та ме учуди това за ножа.

 

Мога да нося нож тип джобна чЕкия :D. Казаха ми до какви инчове може да е...ама не запомних. А острието на моя е....така като го гледам над 20 санта. Седи ми на стената сега :). Ако ченге ме види с това нещо, лошо ми се пише....абе то лошо ми се пише ако види бира в колата. Казаха ми, че и тя трябва да е в багажника. С една дума - пази се от неприятности, спирай на стопове до 0 км в час, че иначе влиза в досието и не карай пил или друсан. Водят го...как му викат тука, фелъни. И тогава първо приготвяш 10 бона(ако нищо не се е случило освен, че си пиян) и после се подготвяш за голямото дупене.

Link to comment
Share on other sites

Начи, джобната чекия е по-опасна от големия ятаган. И виж как стоят нещата с "фермерското" оръжие - при какви условия може да си закупиш легално патлак(рискова професия) и да го носиш.

Link to comment
Share on other sites

Хах... Накъде върви тоя свят... Тази вечер са ни разбили избата и са изнесли само 100 кила ракия (неразредена). Пумиярите чак са си приливали с маркуч, защото дамаджаните са били твърде тежки за носене. Какъв човек трябва да си да направиш такова нещо... Не мога да си го обясна... Жалка работа... Ама то всичко се връща, нека се радват момците засега...

Link to comment
Share on other sites

 Ама то всичко се връща, нека се радват момците засега...

Ъхъ, Господ ще ги накаже с тежък махмурлук  emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...