Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Снощи в 21 ч. докато се хранех ми падна преден зъб и то целия. А днес имам важна среща с клиент. Просто не мога да си намеря място от яд. В момента като се ухиля изглеждам като някой алкохолик от кварталната кръчма. Точно 5 мин. след това докато още беснеех ми звънна един комшия на вратата, да ме пита дали да направим събрание на входа заради някаква глупост. Още съжалявам за псувните които отнесе, а на косъм и ритници. Днес май ще трябва да ходя да му се извинявам.

Link to comment
Share on other sites

Бате Видене, в Брестник със сигурност може да купиш грозде сега. Познавам хора, които миналата седмица почнаха да берат, там имаш някви връзки доколкото съм чел поразпитай. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами... не че нещо, ама коя година ходи за последно на зъболекар? Започваше ли с 2?

Ти нали не мислиш, че ние сме хванати от гората и незнаем какво е зъболекар. Зъбът който се счупи беше правен преди 5 месеца.

Link to comment
Share on other sites

Ти нали не мислиш, че ние сме хванати от гората и незнаем какво е зъболекар. Зъбът който се счупи беше правен преди 5 месеца.

Сложиха ли му лекарство за един ден или след дълбането направо сложиха пломба? Каква беше тя, амалгама, фотополимер?

Питам щото и на мен скоро ми сложиха първата в живота пломба, та не знам какво да очаквам.

Link to comment
Share on other sites

АМи това е преден зъб, който освен пломба имаше и метален щифт да го държи. Разбира се, че фотополимер. Но явно не е бил закрепен добре, защото снощи направо си падна целия. Днес зъболекарката ми тури някакъв друг щифт и го изгради отново, но това ще е временен вариант, докато не се направи нов зъб в лаборатория.

По принцип всеки зъб който се лекува му се слага лекарство. Аз лично предпочитам цялата процедура да е с упойка. Не заради самата болка, а затова, че имам проблеми с кръста и често не мога да седя дълго време на едно място, което съответно пречи на зъболекаря.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

ставам петък сутринта болен с хиляда задачи на главата , към 6ч следобяд вече приключил и килкащ се в различни посоки се прибрах оооо изненада няма ток.....сядам си да пия 1 чай в тъмният хол мислейки как не може да стане по дълъг тоя петък и точно в тоя момент ми звъни телефона че майка ми и баща ми са скъсали ремък на прохода Шипка ....паля колата и газ натам , възпрепятстван от хилядите селяци с нерегулирани фарове някси стигнах и се прибрах жив , сипах 1 малко пийнах го и към 12 легнах мислейки си що за шибан късмет......в 3 часа ми звъни телефона.....непознат номер здравейте обрали са ви магазина.....от 3 до 7.30 в обяснения с неграмотните следователи......тръгвам да си прибирам колата и незнам с тоя късмет дали изобщо ще я намеря...... кво повече може да се случи за 1 ден???

Link to comment
Share on other sites

А-у-у-у,представям си теб да те оберат...кво ще излезне от устата ти.Те държавата и народа го обират от доста време ама карай.

Link to comment
Share on other sites

Васе, това твойто си е каре с жокер в черен вариант... УжасТ и безумие... 

 

Иване, вземи се спри вече, защото ти хич не си интересен. 

 

galaxi, престани да се връзваш на трола и мисли малко преди да пишеш. 

 

Ако ще си дърпате плитките - не е тук мястото. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хм...Съдейки по симптомите, докарах си херния. Ако ще лягам под ножа, ще съобщя. Ако не се събудя - да знаете - там някъде има добра компания. Я колко читав народ е измрял :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Кашлица,възпалено гърло,цимент в носа,температура и конюнктивит- в рамките на денонощие преди Нова годинa.Deus ex..

УжасТ просто, много неприятно!!! Да не те плаша, но си обърни внимание, защото малкият пипна някакъв гаден вирус от градината  със същите симптоми - точно кашлица, силен гърлобол, температура плюс конюнктивит, взех веднага мерки, разбира се, даже веднага започнахме силен антибиотик, и на фона на него за три дни детето се влоши и по спешност хвърчахме по болници, оказа се с двустранна вирусна /най-вероятно/, пневмония...  И аз се тръшнах, с остър бронхит съм в момента, направо чудесно се подредихме за празниците и ние...!!!  :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

Хм...Съдейки по симптомите, докарах си херния. Ако ще лягам под ножа, ще съобщя. Ако не се събудя - да знаете - там някъде има добра компания. Я колко читав народ е измрял :D

 

Ако ще лягаш под нож, нека да е наш - обади се. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

А бе научете се да пиете правилно бре...Мен от 20-тина години нищо не ме фаща !(изключвайки задължителните и краткотрайни болежки)

Edited by maistor
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...