Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Е то е ясно, че няма да спира потенето на цялото тяло, но си мислех, че дезодорираните места ще се потят по-малко в сравнение с останалите

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е то е ясно, че няма да спира потенето на цялото тяло, но си мислех, че дезодорираните места ще се потят по-малко в сравнение с останалите

Мисленето е сложна работа по принцип! В рекламата нищо не се казва за спиране на потенето, говори се за премахване на неприятната миризма (сребърни молекули, ала-бала...) с продължителност на действието до 48 часа след употреба ;)

Link to comment
Share on other sites

Смотана история. Цял ден вися на черешата в двора, как ли не се чекнах, докато я обера... И накрая приключвам, свалям стълбата и я оставям полегнала. Решавам да седна на нея и се изръсвам от има-няма метър височина. Ударих си кръста, сега е охлузен, син и боли... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тъкмо ми потръгне нещо и всичко се сгромолясва. В такива моменти ми е доста тъпо, направо ти иде да се метнеш отнякъде :cry :cry . Лошото е, че в последните 2-3 години само лоши неща ми се случват и докато за някои сам съм си виновен, то и независещите от мен пак не стават или са срещу мен... Май скоро ще тегля майните на всичко и ще започна на чисто.

Link to comment
Share on other sites

Ot 8.30 do 16.30 niamame tok, nekva profilaktika i niama kvo da se pravi,bez tok jivota e dosta skuchen , a mi ostavat samo 20% bateria na laptopcheto. Sajaliavam za shliokavicata am ne sam si slojil kirilizacia na laptopa i ne mi se zanimava. Da dobavia che si ima i positivni strani - za parvi pat ot godini sigurno igraia realna tala, a i v momenta ne mi e tolkoz losho- na trasata s latopcheto, ima net , cigarka i imam na razpolojenie limonada kolkoto mi dusha iska, koi kat mene

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Ot 8.30 do 16.30 niamame tok, nekva profilaktika i niama kvo da se pravi,bez tok jivota e dosta skuchen , a mi ostavat samo 20% bateria na laptopcheto. Sajaliavam za shliokavicata am ne sam si slojil kirilizacia na laptopa i ne mi se zanimava. Da dobavia che si ima i positivni strani - za parvi pat ot godini sigurno igraia realna tala, a i v momenta ne mi e tolkoz losho- na trasata s latopcheto, ima net , cigarka i imam na razpolojenie limonada kolkoto mi dusha iska, koi kat mene

 

за тока - има вероятно да е цял месец така - имай го впредвид

Link to comment
Share on other sites

за тока - има вероятно да е цял месец така - имай го впредвид

ако повече от 24 часа нямате електричество мисля, че може да осъдите ЕВН....ако не бъркам двата щата. ;)

Link to comment
Share on other sites

Проблеми на ЕВН - повече работа и клиенти за фирмата :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Вече четири дни не съм палил цигара (карам на електронна такава). Станал съм толкова проклет и гЛаден, че жена ми е дори, почти склонна да изтича до магазина за да ми купи цигари... :tongue

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Вече четири дни не съм палил цигара (карам на електронна такава). Станал съм толкова проклет и гЛаден, че жена ми е дори, почти склонна да изтича до магазина за да ми купи цигари... :tongue

Въх, нидей.Края на миналата година спрях цигарите за почти два месеца (без да ги заменям с електронни такива).Резултата беше трагичен.Както за теглото ми, така и за джоба ми.Казах: "Стига!", и започнах да пуша отново.Просто успявах да овършавам всичко, де що има за ядене и питах за още след това.Да не говорим за 14-те килограма, които качих.А в портофейла ми се получи такова торнадо, че сигурно в Канзас не са виждали такова. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това с качването на килограми е единствено от съклет - като не може да правиш това, дето си правил години, те хващат нервите и гледаш да го заместиш с ядене. Аз от 2-3 дена също съм с електронна и мога да кажа, че засега съм с положителни впечатления. Скоро ще си поръчам различни аромати, за да си намеря най-подходящия за мен - предполагам, че ментолът ще ми допадне, тъй като често пуша ментол.

 

За да не съм оф от темата с оплакванията, се жалвам, че това всъщност ми е втората електронна цигара в рамките на 3 дена. Тъй като съм абсолютно бос в тази материя и нямах време да почета предварително, реших да махна "онова стърчащото", защото пречеше на резервните филтри да влезнат напълно. Тогава си мислех, че цигарата бачка единствено с никотиновата течност, която закупих отделно и от нея се капва върху средната част от 3-те, от които се състои цигарата. По едно време схванах, че може и без течността, тъй като самите филтри са си с никотинови пълнители и тръгнах да търся начин да махна "стърчащото" (накрая успях). Впоследствие "стърчащото" се оказа атомизатора (нагревателният елемент), който по дефолт трябва да пробие никотиновия заряд във филтъра. :P

 

Карай, който не чете - купува още по веднъж. Хубавата новина е, че взимам комплектите на възможно най-ниската цена от едно момче от друг форум, внася ги директно от Китай. Сега си имам 2 зарядни за 220V, 2 зарядни за кола, 2 USB кабела, 2 комплекта филтри, 2 батерии и 1 цигара на цената, на която някои съфорумци продават тук комплекта. :))

 

П.П. Btw, заменям филтри с никотин "High" за такива с "Low" или "Medium" - тия с "хай" ми идват твърде "хай". ;)

Link to comment
Share on other sites

Къв съклет, бе човек !?! Аз винаги съм си хапвал солидно (въпреки недохранено изглеждащите си телеса),а сега става някакъв ужас направо. Такъв апетит не съм имал от казармата насам...

 

П.с. Търся си резервна батерия.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

...................................................

 

Карай, който не чете - купува още по веднъж. Хубавата новина е, че взимам комплектите на възможно най-ниската цена от едно момче от друг форум, внася ги директно от Китай. Сега си имам 2 зарядни за 220V, 2 зарядни за кола, 2 USB кабела, 2 комплекта филтри, 2 батерии и 1 цигара на цената, на която някои съфорумци продават тук комплекта. :))

 

П.П. Btw, заменям филтри с никотин "High" за такива с "Low" или "Medium" - тия с "хай" ми идват твърде "хай". ;)

Да,да и после разправяй, че не си пристрастен. :lol:

Не е до съклет, просто трябва да се замести никотина с нещо.Аз го замествах с храна.Просто като спреш да пушиш, такъв апетит ти идва....Поне при мен е така.

Link to comment
Share on other sites

Ако хвана тоя дето тая сутрин ми е тунинговал колата, ръчичките ще му строша :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

019283889-big.jpg

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

То, че може,може, че ще я оправя ама защо да е.Или пък да съм го направил аз, да си тегля едни на мен си, ама друг и после да изчезне е гадно...

 

Ся ще ме закарфичат 100 кинта за чужда грешка....

 

Не ми се даваха 400 лв. за каско ама сега ще направя едно след като я оправя.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ами на съквартиранта колата му я надират 3 пъти с пирон. Два пъти - след ново пребоядисване. Нарочно. Мислехме, че е някое лапе, или някой си омъщава, задето му се паркира на мястото. Започнаха и други хора да се оплакват. Накрая, след 4 нощи дебнене, се оказа един чичка...Е, много бой яде. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Хей такива кретенчета, са за бой наистина.На колегата му спукаха гумите на работа, че беше спрял под дървото на сянка.Ама го разбрахме виденския бек.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни един съсед гепна някакъв да му отваря колата... бая бой отнесе докато дойде патрулката тоя със сръчните ръце.

Link to comment
Share on other sites

Tака и трябва. Бой до насита. А пък после като иска да те съди за нанесена телесна повреда, ти го съдиш за кражба ... и така..

Link to comment
Share on other sites

Жоре, мого кофти ситуация, батьовата... Направо и аз избеснявам като гледам

 

Не ми се даваха 400 лв. за каско ама сега ще направя едно след като я оправя.

 

Ш'са сетиш biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...