Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Снощи някой ми е разбил колата. По-точно задния ляв прозорец. Нищо не е откраднато, което много ме учудва. 100 лева за ново стъкло и монтаж. Който и да е бил, надявам се някой ден да бъде содомиран със собствените му отрязани ръце!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дроги, Мей Лин, дроги. Чупят стъклото и проверяват дали не си забравил нещо ценно по седалките и в жабката. Обикновено това е най-бързия вариант. Има вероятност и да са имали по-сериозни намерения, но някой да ги е прекъснал и са избягали...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аре дясното рамоcry.gif

Това какво ще рече - контузил си дясното си рамо?

П.П. В армията преди имаше приблизително същата команда, но означава съвсем друго.

Link to comment
Share on other sites

Дислокация на дясна раменна става. Три седмици обездвижване с ортеза, два месеца въздържане от физически натоварвания... Тамън бях започнал да влизам във форма :/

Link to comment
Share on other sites

Извадил си си рамото? Да не ти пукаbeer.gif И аз съм си трошил ребрата 2 пъти...

Е ребра не се торшат всеки ден,а рамото като го извадиш след това се вади много лесно.

Link to comment
Share on other sites

И ребрата лесно заздравяват. Ама как боли...

 

Да бе - браво. Ребро, което е постоянно под напрежение, дори и само пукнато боли с месеци наред докато успее да калцира в произволна позиция.

 

Ский са - твоето е директна производна от Адамовото - земи го извади да не те боли, ние обещаваме, че жена няма да правим , ще ти гравираме нещо и ще ти го подарим за спомен. laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

За гадно протичане класирам ребрата на първо място. Само съм ги пукал два пъти... То не можеш да кихнеш, не можеш да се изкашляш, а си се изхилил, а си се разквичал (представете си на мен к'во ми беше), пък пази боже от запек...

 

Ама рамото по-дълго те държи вързан, т'ва му е шибаното...

Link to comment
Share on other sites

За гадно протичане класирам ребрата на първо място. Само съм ги пукал два пъти... То не можеш да кихнеш, не можеш да се изкашляш, а си се изхилил, а си се разквичал (представете си на мен к'во ми беше), пък пази боже от запек...

Преди няколко месеца TED беше счупил ребро. Мисля беше направо счупено. Правех всичко възможно за да го разсмея. Колко и да се опитваше да не се разсмее в един момент не издържаше и ....

Уникално е да видиш човек как хем се смее хем крещи от болка.

Link to comment
Share on other sites

На моменти направо ме плашиш бе Иване... :)

Беше много забавно. Миналата година пак го имаше този момент, но тогава бяха само зверски натъртвания. Нямаше нищо счупено и го болеше по - малко. Уникално е да видиш човек колко може да издържи да не се разсмее. Той се оплакваше, че най - боли когато кихне. Много е рязка и силна болката.

Link to comment
Share on other sites

Имам един приятел негов е лафа "аха аха да кихна и се ресетнах.. след малко като успях да буутна видях че съм на пода под масата". Беше пукнал или счупил ребро като карал някакво скутерче и една леля не го забелязала и го отнесла на някакъв завой

Link to comment
Share on other sites

Blizoo като ги хвана, един до друг наредени, като в концлагер ще ги пушкам. Хубаво, че не бях вкъщи като са дошли, че горките момчета, както бях насъбрала от сутринта :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Болен съм като магаре ! Не съм и предполагал, че човек разполага с толкова много кокали и мускули, които могат да болят..... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Боря се от 3 месеца да разбера как шибаното Симбали да пропуска при изначално пускане на определен продукт млякото от съставките, като пуснеш 2ри път същото вече го прави като хората... е днес пак си човъркам аз и гледам (подозирам механична причина, не вярвам а е дигитално нещо щото 2 пъти я проверяват вече) и хак... като ме прасна някаква оттечка. Ебахти и тока, и чудото.

 

Ся я гледам сърдито тая гад и още усещам "тръпката" у едната ръка :angry1

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...