Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Овкусените са гадна работа.

 

И най-вече ако са Собиески. Последния път от една такава зелена ябълка се натровихме 3-ма човека.

Link to comment
Share on other sites

И най-вече ако са Собиески. Последния път от една такава зелена ябълка се натровихме 3-ма човека.

А сега де, цяла компания от няколко години предимно това взимаме (и съответно пием), а такива инциденти не е имало.

 

Относно ароматизирани водки - въпрос на вкус, както и при всяко друго нещо :)

Аз пък не понасям да пия чист твърд алкохол, дразнят ме ароматите на ракия, анасонови напитки и уиски. Това не ги прави по-лоши принципно, нали?

Link to comment
Share on other sites

А сега де, цяла компания от няколко години предимно това взимаме (и съответно пием), а такива инциденти не е имало.

 

Относно ароматизирани водки - въпрос на вкус, както и при всяко друго нещо :)

Аз пък не понасям да пия чист твърд алкохол, дразнят ме ароматите на ракия, анасонови напитки и уиски. Това не ги прави по-лоши принципно, нали?

 

Явно сме попаднали на нещо дефектно, въпреки, че го взехме от МЕТРО. Беше ужасяващо. Изповръщах си червата от 1 голяма водка и половина.

Link to comment
Share on other sites

Човек ... не знаеш какъв елексир е похабила :wacko:

 

водка от 2 лева и от 200 лева си е пак .....спирт :laughing:

 

Собиескито си е гадна водка..... :wacko:

 

не харесвам НИКАКВА водка ;) колкото и скъпа и маркова да е ;)

 

но някоя отлежала ракийка или Виски...мдаа

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Щото не си пил хубав коняк... но пък той определено не е за напиване а за опитване само

КОняка също го тача. Дори има един евтин в нас...и той ми харесва :).

Link to comment
Share on other sites

днес посрещам майка ми, за да постъпи утре в болница :mellow:

 

толкова блъскане със здравната ни система имах напоследък покрай нея, че спокойно мога да твърдя, че съм болен от здравна система... много коварно и нелечимо заболяване.

Link to comment
Share on other sites

водка от 2 лева и от 200 лева си е пак .....спирт :laughing:

 

 

 

не харесвам НИКАКВА водка ;) колкото и скъпа и маркова да е ;)

 

но някоя отлежала ракийка или Виски...мдаа

 

Трябва да е лежало :lol:

Link to comment
Share on other sites

водка от 2 лева и от 200 лева си е пак .....спирт :laughing:

 

 

 

не харесвам НИКАКВА водка ;) колкото и скъпа и маркова да е ;)

 

но някоя отлежала ракийка или Виски...мдаа

 

Евала и аз съм на същото мнение :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Получих "перфектен" подарък за рожденния си ден - една ужасна истина... Най-интересното е, че този подарък си го направих сам.

Link to comment
Share on other sites

Получих "перфектен" подарък за рожденния си ден - една ужасна истина... Най-интересното е, че този подарък си го направих сам.

По - добре да разбереш истината , отколкото да живееш в заблуда неопределено време. Иначе Честит рожден ден , да си жив и здрав и много успехи в живота :)

Link to comment
Share on other sites

Получих "перфектен" подарък за рожденния си ден - една ужасна истина... Най-интересното е, че този подарък си го направих сам.

 

Честито, готин, бъди здрав и щастлив, все така готин и умен и може да им пикаеш на повечето истини спокойно

Link to comment
Share on other sites

Моите съболезнования! Дано другата Коледа я посрещнете с бебенце... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

На много от вас сигурно би ви се сторило голяма глупост това,което ме разочарова,но съм толкояа силно възмутена,че не можете да си представите.

 

Днес,в софийската гара,докато вървях към ескалатора,видях как един от полицаите ритна едно куче и то изскимтя доста силно. Направо се възмутих ужасно!!

Естествено реакцията ми беше : Ама,извинете,защо ритате кучето?

И тоя ми разправя: Щото прави купчинки,момиченце,затова.

И аз му викам: Е,не знаех че вие ги чистите тия купчинки тука!

 

И тоя ми разправя,че заради такива като мене нзм си кво..

Казах му че е селтак. Искаше му се да ми набие шамарите,ама знаеше,че това съвсем не му влиза в работата,да се разправя с кученцата.

Бахти тъпака гаден..

Работата им е съвсем друга на тия глупаци кухи. Не е прав според мене,който квото и да ми обяснява,тоя просто се почувства добре след като силно срита кучето,псуваше с ебати усмивката.

Преди да започна почти монолога си,седях и гледах недоумяващо няколко секунди. Много съм ядосана,много!

Ей снощи гледах някакво предаване,някакви рокери ходеха и се разправяха с хората,дето правят ей такива работи.

Изобщо не им е работата това,на тия полицаи! Заслужават някой хубаво да ги натупа!!!!! Страшно съм ядосана!

Link to comment
Share on other sites

А ти защо не взе кученцето с теб, да си го гледаш у вас?!

 

(опс, верно че имаш котка)

 

....офф... не е в това въпроса!! Много добре ме разбираш,не разбирам що пишеш колкото да си разкършиш пръстите.

Link to comment
Share on other sites

Ами защото както кучетата нямат работа там така и онзи няма работа да ги рита... 1:1 в случая. Сестра ми я гони едно куче в махалата и ѝ беше скъсало палтото... за съжаление след това не успях да му тегля ножа не че не го подгоних ми май то схвана идеята ми и избяга, после ми ръмжеше отдалече та не ми се удаде случай да го докопам. Да продължавам ли с любовта си към бездомните кучета? Котка досега не ме е нападала, но куче - да. И нали знаеш лафа - кучетата са на 3 яденета "разстояние" от вълците, хубавото е че доста от тях не са толкова едри.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Не си кърша пръстите. М/у другото май във форума няма тема "какво мислим за бездмомните животни на улицата и какво да ги правим" . Или поне не съм срещал, но не съм и търсил.

 

Не му е работата на полицая да рита кучето, по скоро друго трябва да направи. Но ще трябва да изпише 3 кофи мастило после за един патрон.

И преди да подскочиш, ще ти кажа че обичам животните, особено котките, но не съм съгласен да са на улицата! Дори и с цената на убийството им :(

Link to comment
Share on other sites

Виж,дядко, те лошите кучета не стоят при хората. Онези са просто добри помияри. А за онова с палтото на сестра ти,много неприятна случка,наистина,но си има разлика м/у бездомните кучета..

 

Например,ако точно онова куче беше лошо,(със сигурност не му е първи ден там,в гарата),нямаше да го държат там,щеше да има оплаквания и такива неща. Тоя просто си направи кефа,от това съм възмутена.

Разбирате ли ме.. кученцето не беше лошо.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...