Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

да ми е честито - подагрозен артрит! поредното ново 20. дотук имам към 340 точки. още малко и ще изляза ако играехме 501 на дартс. ама не играем.

 

ха сега отслабни, ама без да шаваш много-много.

 

и отпуска ще имаш само СЛЕД като си свършиш работата.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Това звучи много неприятно! Не си ли твърде млад за подобни простотии? Сега и питието не можеш си пи като хората... Има ли изобщо лек за тая пущина?

Link to comment
Share on other sites

тцъ. чака се да отмине (с лекарства за 6-7 дни,а без - за ЦЯЛА седмица). и се минава в сектата на вегетарианците за неопределен период от време.

да, на близка възраст сме с теб, а освен това забавното в случая е че нито пия редовно, нито храненето ми е кой знае колко различно от т.нар. лечебна диета за случая. всички кръвни показатели са ми в норма, и само близки до горните граници.

изследванията продължават. може още точки да спечеля.

Link to comment
Share on other sites

нито пия редовно, нито храненето ми е кой знае колко различно

 

 

Всичко е от малко пиене. :ph34r: Опитай с тая гадост - екстракт от зеленоуста мида.

Link to comment
Share on other sites

 

За моя любим татко, който си отиде тази сутрин. 50 години са твърде малко, за жалост инфарктът не подбира. Животът продължава, но нищо не е същото. Ще съм горд, ако някой ден съм наполовината на човекът, който беше той.

Нека почива в мир.

Link to comment
Share on other sites

 

За моя любим татко, който си отиде тази сутрин. 50 години са твърде малко, за жалост инфарктът не подбира. Животът продължава, но нищо не е същото. Ще съм горд, ако някой ден съм наполовината на човекът, който беше той.

Нека почива в мир.

Моите искрени съболезнования!

 

Дано станеш нещо повече това, което е бил той. Едва ли някой баща би искал друго...

Link to comment
Share on other sites

Днес, прекарах втората си бъбречна криза в съзнателният ми живот.На никой не го пожелавам!!

Link to comment
Share on other sites

Твръде много подвижни шикани имаше на пистата днес :( . Никво време не успях да поставя...дано поне гумите съм им изтъркал както трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Твръде много подвижни шикани имаше на пистата днес :(

 

Това на коя писта?

 

Никво време не успях да поставя...

 

На крива ракета нали знаеш какво й пречи? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вчера ми се прецакаха и двете батерии за електронните цигари... :huh: И тва, след почти цял месец без тютюн, да го е*а...

Link to comment
Share on other sites

Значи помагат в крайна сметка?А колко пари е една такава цигарка?

off/ С малко инат от твоя страна... да, помагат! По магазините са по около 25 - 35лв... обаче наш Midex, може да те ореди на по-добра цена...

 

П.с. За сериозно отказване обаче ти трябват поне две..., за да имаш винаги заредена батерия на разположение

Link to comment
Share on other sites

Вчера ми се прецакаха и двете батерии за електронните цигари... :huh: И тва, след почти цял месец без тютюн, да го е*а...

 

И затова ли отиде та взе от Пламен мойта? mad.gif

Link to comment
Share on other sites

И затова ли отиде та взе от Пламен мойта? mad.gif

Който превари, той ще натовари...., нъл съ сешш... ;) Освен това аз взех само едната... така, че стига си мрънкал, има и за тебе!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Гръмна ми крушката ( от 3 )

отидох зех си нова

и аха да почна да я сменям и изненада- лампата не загасва от ключа

кво подявлите е станало !?

сега като си лягам ще я спра от бушона :)

Link to comment
Share on other sites

лампата не загасва от ключа

кво подявлите е станало !?

 

Ако е енергоспестяваща е възможно да остане свети слабо (или да премигва)...а защо ще отвърташ чак бушона...отвърти крушката. :))

 

Така и така темата е за оплаквания...чакай да я ползвам. Развали ми се колата (минах през 2 шахти без капаци и я счупих) ; 2 дена след това ми изгоря лаптопа - ей така, както си работеше ; на следващия ден ми се прецака основната флашка, с която най-често си разнасям голям обем информация ; вечерта на същия ден ми се прецака една по-малка (4 Gb) флашка. Сега чакам да видя кое е следващото, тръгнало да се прецаква...

Link to comment
Share on other sites

Гръмна ми крушката ( от 3 )

отидох зех си нова

и аха да почна да я сменям и изненада- лампата не загасва от ключа

кво подявлите е станало !?

сега като си лягам ще я спра от бушона xmas.gif

 

Може да се е получила "заварка" във фасунгата и да дава контакт постоянно. Всъщност най-вероятно това е случая.

 

Ако е енергоспестяваща е възможно да остане свети слабо (или да премигва)...а защо ще отвърташ чак бушона...отвърти крушката. smile.gif

 

Така и така темата е за оплаквания...чакай да я ползвам. Развали ми се колата (минах през 2 шахти без капаци и я счупих) ; 2 дена след това ми изгоря лаптопа - ей така, както си работеше ; на следващия ден ми се прецака основната флашка, с която най-често си разнасям голям обем информация ; вечерта на същия ден ми се прецака една по-малка (4 Gb) флашка. Сега чакам да видя кое е следващото, тръгнало да се прецаква...

 

Пламене, съвет от мен - запий се 2-3 дни и не прави нищо! Не излизай от къщи даже laughing.gif

 

----------------------------

 

Аз съм бясен на един тиквеник от съседния вход, който е на моята стена. ДВА МЕСЕЦА блъска из тоя апартамент като откачен всеки ден. Имам чувството, че го срутва. Всъщност за това време и толкова блъскане два пъти може да се срути. Започвам да се притеснявам какви ги върши идиота, защото почти всички стени са носещи, а аз имам силни подозрения, че се бутат някои от тях. Сериозно се замислям да сезирам някои институции да дойдат да го проверят това говедо какви ги върши. В крайна сметка и аз правих основен ремонт преди 10 години, такова чудо не е било....angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ако е енергоспестяваща е възможно да остане свети слабо (или да премигва)...а защо ще отвърташ чак бушона...отвърти крушката. :))

 

Така и така темата е за оплаквания...чакай да я ползвам. Развали ми се колата (минах през 2 шахти без капаци и я счупих) ; 2 дена след това ми изгоря лаптопа - ей така, както си работеше ; на следващия ден ми се прецака основната флашка, с която най-често си разнасям голям обем информация ; вечерта на същия ден ми се прецака една по-малка (4 Gb) флашка. Сега чакам да видя кое е следващото, тръгнало да се прецаква...

Понеже не вярвам в Маркототевщини бабини деветини, а в тоя случай да кажа че е просто съвпадение би било леко смешно (всъщност по втория вариант също имам версия), имам следните версии:

1. Всичко е започнало от късата пола на улицата. Вследствие си се забил в тия шахти щото си кривнал към бордюра. Вследствие силното раздрусване харда на лаптопа е понесъл високо G и се е повредил малко. За двата дена, през които е работил, си ползвал въпросните флашки на него. ТОй е решил да си отмъсти чрез флашките. Основната вероятно си я пъхал в друг комп, в който е била другата флашка.

Съвет: Изхвърли всичко, което е било в досег с колата и лаптопа през тези 2 дена :bgrin: .

2. Просто в тоя ден си засилил дейността си по всичките повредени параграфи, или бил си по-нервен поударил си лаптопа, после флашките, от нерви си се забил подсъзнателно в шахтите, знаейки че са без капаци :) .

 

...

Аз съм бясен на един тиквеник от съседния вход, който е на моята стена. ДВА МЕСЕЦА блъска из тоя апартамент като откачен всеки ден. Имам чувството, че го срутва. Всъщност за това време и толкова блъскане два пъти може да се срути. Започвам да се притеснявам какви ги върши идиота, защото почти всички стени са носещи, а аз имам силни подозрения, че се бутат някои от тях. Сериозно се замислям да сезирам някои институции да дойдат да го проверят това говедо какви ги върши. В крайна сметка и аз правих основен ремонт преди 10 години, такова чудо не е било....angry1.gif

Вчера пък една от съседния блок на 3 етаж още в ранни доби в 8:30 започна да тупа една пътека. Опитвах да мижа и да заспя, ама не било писано. Тая тупаше една пътека около 2 метра дълга, в продължение на повече от половин час. Не мога да си представя друга причина, освен да е искала да събуди квартала, защото друга причина не мога да измисля половин час да тупаш една пътека. При това по булеварда нямаше още голямо движение, и тупането беше особено силно. Аха да се развикам с пълно гърло, и забелязах, че май са онова семейство от съседния блок, които ни вършат строителни услуги, при това доста евтино, и реших, че така и така няма да се спи, да си спестя разправиите, защото вероятно щях да включа и цветисти фрази, а те хората не са лоши по принцип.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Може да се е получила "заварка" във фасунгата и да дава контакт постоянно. Всъщност най-вероятно това е случая.

 

След като ключа прекъсва фазата много ми е любопитно какво ще протича като ток за да накара крушката да свети дори да се е получила "заварка" във фасунгата?

Link to comment
Share on other sites

След като ключа прекъсва фазата много ми е любопитно какво ще протича като ток за да накара крушката да свети дори да се е получила "заварка" във фасунгата?

 

не бъди сигурен че ключа прекъсва фазата. може инсталацията да е правена в петък или от снощен "майстор". а може и австрийците да са в опако настроение и да са решили да пообърнат туй-онуй.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Понеже не вярвам в Маркототевщини бабини деветини, а в тоя случай да кажа че е просто съвпадение би било леко смешно (всъщност по втория вариант също имам версия), имам следните версии:

1. Всичко е започнало от късата пола на улицата. Вследствие си се забил в тия шахти щото си кривнал към бордюра.

 

Късите поли и дълбоките деколтета са отделна работа - в случая нямаше такива, а по-скоро бях в момент на по-рязко ускорение...иначе влезнах с не по-вече от 60-70 км/ч.

Вследствие силното раздрусване харда на лаптопа е понесъл високо G и се е повредил малко.

 

Лаптопът не беше в колата, а и никога не е изпитвал екстремни G-та...ползвам си го като настолен най-вече.

 

За двата дена, през които е работил, си ползвал въпросните флашки на него. ТОй е решил да си отмъсти чрез флашките. Основната вероятно си я пъхал в друг комп, в който е била другата флашка.

 

Да, флашките по принцип ги ползвам и с него, но и двете се развалиха на 2 други компютъра в работата ми. Голямата се чете и рестартирва непрекъснато - не я оправят нито програми за "оправяне" на развалени флашки, нито формат, а дори 'лоу левъл' форматът се шашка и след него положението е същото - директориите и файловете са си там, но флашката циклично се рестартирва. Другата пък изобщо спря да се разпознава.

 

 

2. Просто в тоя ден си засилил дейността си по всичките повредени параграфи, или бил си по-нервен поударил си лаптопа, после флашките, от нерви си се забил подсъзнателно в шахтите, знаейки че са без капаци :) .

 

Ами не...спокоен съм като китайски мислител, обичам си лаптопа и го пазя, шахтите даже не ги видях (липсата на капаци установих след това - на едната нямаше изобщо, а другата беше с тип "бетонен анти-скраб", но пак достатъчно хлътнала, че да образува дупка)...а за флашките...флашките да се :hump: отзад - нали безтуй са две. Понякога така се подреждат нещата - едно след друго, но по-важното е да сме живи и здрави. Коли, компютри и флашки ще ги преживеем ; други неща - няма.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...