Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

еххххх как може да съм толкова прост ееееее............. да стана 1 час по-рано

ама така е вечерта като ми се спи и 2 не виждам

трябва да съм там в 10, значи трябва да тръгна в 9, значи настройвам алармата за 7:30.........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днес личния ми живот умря.

 

Облигационно право - 1500 + страници прочит за явяване само на упражнения.

Търговско Право - 2500 + страници само за да си в час като цяло.

 

Вече ще си пия в нас и ще излизам по 1 път в седмицата.

Link to comment
Share on other sites

rip.gif

 

Ако закъсаш свиркай да носим още. Само да не объркаш последователността на ченетето и фиркането че да не ти се омесят буквите и да почнат хоро да играят по учебника :lol:

Link to comment
Share on other sites

Болен съм, мамка му! Чуствам се като спукана гума,а не ме свърта из къщи...., пък и имам толкова много работа за отхвърляне.....

Link to comment
Share on other sites

Болен съм от 2 дни някъде. Отпадналост, тежест в главата, пия разни парацетамоли, Тайлолгот-и и прочие. Мразя да съм болен. Тука всичките ми познати бяха през последните 2 месеца болни, най-накрая и мен ме прецакаха. Мразя го това!

Link to comment
Share on other sites

Егати минавката... отивам в метро и аха аха да си взема един коняк Hennesy и гледам някакъв български ужким 25 годишен... викам ааа я да го опитам такъв не съм пробвал... и решавам сега да го провам а то се оказа че не е коняк...

Link to comment
Share on other sites

....а то се оказа че не е коняк...

То по принцип щом не е произведено в областта "Cognac" няма как да е коняк а е бренди, но на какво налетя все пак?

Моето Хенеси свършва и не искам да направя същата грешка...

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От снега ми падна клон на колата.За щастие има само много леки драскотини...

Link to comment
Share on other sites

Болен съм.Отново. :angry1

Гарда ми е паднал яко.Явно ще трябва да променя нещо в ежедневието си.Преди не съм настивал с години, а сега ....... за 2 години на легло вече за 4-ти път. :angry1

Link to comment
Share on other sites

И аз. След като цяла седмица се влачих да си кашлям с надеждата аха аха да мине днес най-накрая отидох на доктор че взе да става по-зле и да ме болят гърдите като кашлям и сега съм на антиобиотици (Клацид - нищо особено но все пак)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си имам Клацар.Но все още, само си му разглеждам опаковката.Утре, след втория технически преглед, ще видим дали инвестицията от 20-тина лева, ще бъде употребена.

Link to comment
Share on other sites

Ех че китайски боклуци...Днес се оказа че ми се е разпоила буксата на плейъра и се губи стерио канала...Пак ще трябва да се ходи до софия или да се прати по куриер за ремонт.

Link to comment
Share on other sites

Поради високото си ниво на кадърност* - съм все още на работа. Мрън!

_______________________

* и може би известно чувство за отговорност

Link to comment
Share on other sites

...вече вкъщи... както съм я подкарал войната с вятърните мелници - може да ми закичат една мишена на задника и да се състезават кой ще ме изрита пръв... Както се чудят на кой да теглят шута :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Изгубил съм си обецата в погото на Артери и Уикеда... Не ми е ясно как, след като я свалям с кървене почти винаги, а сега някой ме е изхакал и дори не съм усетил как е хвръкнала...

Link to comment
Share on other sites

Някакво леке онзи ден ми е открало капачката на предна дясна джанта на колата. Ебати и хората дето има. Да му изсъхнат ръцете дано!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Нов монитор... работи 16 часа и спира.. все едно няма захранване. Егати.

 

Изкушавам се да го отворя и да му сменя захранващия блок ако ще да ми замине гаранцията...

Link to comment
Share on other sites

Нов монитор... работи 16 часа и спира.. все едно няма захранване. Егати.

 

Изкушавам се да го отворя и да му сменя захранващия блок ако ще да ми замине гаранцията...

 

Да не е някоя енергоспестяваща функция? Ако бачка точно определено време, може и това да е.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...