Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 и 23...а аз съм фиркан....не е оферта :(

Стефчо споко, не си сам, сега загрях с три бири в кръчмата.. обаче мисля да се направя доста зле...таман заредих хладилника със 7 кюпака и мезе и ще чакам аверите... и някав мач имаше май.... :D

Link to comment
Share on other sites

Стефчо споко, не си сам, сега загрях с три бири в кръчмата.. обаче мисля да се направя доста зле...таман заредих хладилника със 7 кюпака и мезе и ще чакам аверите... и някав мач имаше май.... :D

работата е в киреча - отивам да наням :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо ми е нарушен режима - все съм преуморен когато трябва да съм активен, обратно когато трябва да почивам съм зареден с енергия. 3 изпита за 8 дни, само глупости около мен... и простуден освен това.

Link to comment
Share on other sites

Е, как пък ще се се случи, че в първата ми, (от не знам колко време насам) както се очертаваше - изцяло свободна събота..., ме пращат в комадировка.... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Сагата с монитора ми продължава. Дойде новия (нов ужким неразопакован и май наистина беше такъв просто наврян в кашона който им пратих не в нов кашон но единия от найлоните изглеждаше фабрично запечатан). Та идва монитора, пускам го и се включва някакъв тестов режим - синьо, зелено, червено, бяло, черно и така през половин секунда ги сменя. И копчетата по екрана не реагират. Оставих го известно време да си примигва барем се откаже но не му омръзна. Чета - можело да е така ако не си включил никакъв кабел (DVI, VGA, Displayport, ...) а аз въм включил DVI. Включвам го на другия вход (той има 2 входа на DVI) - нищо. Включвам му VGA кабела - пак нищо. Пробвам да звънна на съпорта на DELL (в ирландия ужким телефона) - дава ми че офиса бил затворен да съм звъннел в работно време (това в 12 по обед днес). Егати каръшката история с този монитор... Досега чак такива каръщини не съм имал :(

Link to comment
Share on other sites

Може ли... ама може ли в деня, в който се очаква епично еднодневно каране, с всички радости и гадости, да се събудя половин час преди будилника с пръскаща се от болка кратуна и усещането, че някой преди това ме е изял и повърнал...

Link to comment
Share on other sites

Може ли... ама може ли в деня, в който се очаква епично еднодневно каране, с всички радости и гадости, да се събудя половин час преди будилника с пръскаща се от болка кратуна и усещането, че някой преди това ме е изял и повърнал...

Кафе + аспирин + парацетамол. Това би трябвало да ти подейства максимално бързо и силно.

Link to comment
Share on other sites

Или едно ацефеинче ,или беналгинче. Естествено пак с кайвенце.

 

_________________

 

Пфууу, излязох да потичам и се чувствам (а и съм) като кюфте. Не тичам ами се търкалям. Жалка история...

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

...с пръскаща се от болка кратуна и усещането, че някой преди това ме е изял и повърнал...

 

Пешо, от поста на Наско, подозирам, че той е свършил последните 2 действия за които се чудиш....само нещо не ми се изяснява позицията с мацката, ама карай, вий си знайте. :bgrin:

 

Тежък запой, събуждане до готина мацка, главоболие и работа. Перфектното начало на един нов ден.

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахахаха :rofl: :lol: PWNED!!!

 

PS: Имам излишни ампули аналгин... ако някой има желание мога да подаря малко че поне да не ги хвърля щото не знам до кога им е срока (май идната година) но преди време нещо ме болеше глава и отивам да взема витамин С и аналгин и вместо 3 кутии витамин С и 1 аналгин съм взел 5 кутии аналгин... сега имам за до второто пришествие

Link to comment
Share on other sites

Винаги може да раздадеш аналгин! laughing.gif

 

Между другото с тоя монитор кой те е проклел не знам, ама аз ако съм на теб досега да съм ги изклал тия хора...

Link to comment
Share on other sites

Какво си причиних снощи (тази сутрин :unsure:) .... :tongue , не е истина направо...! Цял ден ми е криво и ми се спи, а и ми е едно такова - все едно съм вечерял сополиви мангали с гарнитура от храсти... а трябва да устискам поне още час и половина...

Link to comment
Share on other sites

'Ба ли го...!? Като ми изпратят подбрани извадки от видео архивът - ще стане ясно, аджеба яли ли сме изобщо..., или само сме се осирАли.

Link to comment
Share on other sites

ааааааа бях на упражнения сутринта до 1 часа

аааааа ужас а в 10:30 е имало ден на отворените врати в 5ро ру

можеше да ида да се снимам в някоя полицейска кола ааааааа ужас

защо никой нищо не ми е казал уууууу а чак като е сваршило :angry:

Link to comment
Share on other sites

бахти, целия смърдя на ужас, а вкъщи мирише на зъболекарски кабинет...Бях забравил ква е гадост да се обработват кости...

Link to comment
Share on other sites

157страници оплаквания...Това да не е тефтера на Арменският Поп? :lol:

За да не е спам:

Ставам-Така ми е криво и гадно и ме боли всичко...Направо искам да набия някой...

Отгоре на това няма какво да ям...Трябва да ходя до магазина, а така ме мързиии... :wacko:

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Купих си от тия новите Райт гард дето предпазва 48 часа от потене, уж с некви сребърни антибактериални молекули, намазах се на определени места, отскочих преди малко да си купа ядене за 20 минути, връщам се и пак тече пот от тиа места, верно потта мирише хубаво, ама при положение, че това не предпазва и 20 минути, ква е тая лъжлива реклама 48 часа

Link to comment
Share on other sites

Ти пък на рекламите вярваш ли им? Ваньо е прав. Не спира потта, ако ти я спре, ще прегрееш и най-много да получиш топлинен удар. Това е начинът на организма да си регулира телесната температура. В това горещо време почти всички се потят, има изключително малко хора, които не се потят в жегата. Явно са студени отвътре :) Каквото и да се казва в рекламата, по-скоро е за това да не миришеш на пор. Спасение от потенето не знам да има.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...