Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Тъкмо си бях взел душ ... и тъпата самобръсначка била точно до шампоана и той леко я нацапал ... с дясната ръка я изтървах и с лявата понечих да я хвана и успях с това си движение да бутна пластмасовия протектор и да си навра пръста под единия от 3те резача... ебати късмета. А колко кръв тече... човек ще си помисли, че съм се заклал.

_______________________

 

Иначе признавам директно, че и 2те леви ми пречат.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тъкмо си бях взел душ ... и тъпата самобръсначка била точно до шампоана и той леко я нацапал ... с дясната ръка я изтървах и с лявата понечих да я хвана и успях с това си движение да бутна пластмасовия протектор и да си навра пръста под единия от 3те резача... ебати късмета. А колко кръв тече... човек ще си помисли, че съм се заклал.

А можеш ли да си представиш само..., какво щеше да ти се случи, ако си беше изпуснал сапуна ?

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо си бях взел душ ... и тъпата самобръсначка била точно до шампоана и той леко я нацапал ... с дясната ръка я изтървах и с лявата понечих да я хвана и успях с това си движение да бутна пластмасовия протектор и да си навра пръста под единия от 3те резача... ебати късмета. А колко кръв тече... човек ще си помисли, че съм се заклал.

_______________________

 

Иначе признавам директно, че и 2те леви ми пречат.

 

Гадост и зараза. Правила съм го този номер поне 2-3 пъти, като бях млада и неопитна със самобръсначката. Много боли, аз съм си сваляла / кълцала по 1/3 нокът и си е е*ало майката и бащата и т.н.

Един съвет : Ако се порежеш или изобщо нещо се направиш, сложи тютюн отгоре, за да спреш кръвотечението. Наистина става бързо, макар и неприятно.

 

Много съм уморена днес. Сънувах някакви хубави неща, които няма да ми се случат никога де, ама беше толкова реално, че сякаш съм стояла под напрежение през цялото време и хич не съм спала. Та днес съм като парцал. А сега предстоят упражнения... Ама к'вото е, трябва да се стегнем малко :rolleyes: Лято иде :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Пешо, къде кара днес беееее, да му се не знае?! Голям мерак... :unsure: Моите съболезнования :(

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Абе след консултация с приятели - ще може да се завари. И дори твърдят, че ще стане по-здраво от преди. Ама баш сега, на хубавото време ще трябва да седя вкъщи с пръст в ...

Link to comment
Share on other sites

7 години книжка...3-спирания от "сините таксита" и първи фиш за забравен талон. Да се таковам в главата загубена. Щях да влезна в Гинес майна :D :D :D

 

Taксата на банката почти колкото фиша...педали :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

За втори път след само 1 каменица ме цепи тиквата, хем и двата пъти имаше мезета.

То хубaво 1...ама да не е била от втората каса? :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Пиеш грешната бира.

 

Не винаги човек има избор... колко заведения има питаш каква бира имат и отговора е "наливна и вносна" - дотам.

Link to comment
Share on other sites

На мен наливната ми понася, даже много я обичам, в случая става дума за бутилка каменица и за заведението на гребната, където имаха само каменица и вносни.

Link to comment
Share on other sites

Не винаги човек има избор... колко заведения има питаш каква бира имат и отговора е "наливна и вносна" - дотам.

Мдааа, така е в демократичното общество по нашите ширини..Почти винаги нямаш голям избор...Щото примерно каменица, не дават да се продава загорка и кока кола не дават да се продава пепси...

За тв'а Туборг. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Мдааа, така е в демократичното общество по нашите ширини..Почти винаги нямаш голям избор...Щото примерно каменица, не дават да се продава загорка и кока кола не дават да се продава пепси...

За тв'а Туборг. :beer:

магданозчо, не ми се искаше точно аз да го казвам, но така и така съм се нагърбил с тежката задача... ти си много LEET 1337 :D

38305401.jpg

Link to comment
Share on other sites

Нямам си чичо вече :cry R.I.P. (на 41 години беше, Бог да го прости) :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Нямам си чичо вече :cry R.I.P. (на 41 години беше, Бог да го прости) :cry :cry :cry

 

Оле мале! 41 години...

 

Мойте съболезнования.

 

Как си отива човек толкова млад ако не е тайна?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Благодаря, Ангеле.

Казаха ми, че се съмняват за инфаркт, но не знам със сигурност. На работа съм и няма да мога да отида днес...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...