Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И другата неделя - пак на тепето, на пияничко..., ама този път от по-височко :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ба, докато не 'зема нормална предна гума и броня - ще играя на компютърни игри и ще хленча по форумите...

И проблема не ми е в алкохола. Събудих се трезвен. А и от ставането бяха минали 4 часа и няколко кафета. Проблема си е баш, че съм тъп.

Link to comment
Share on other sites

ПроблемЪТ си е баш, че съм тъп.

Ти го каза. Иначе сори за рамото. Успех ;)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Моят метод е по-скоро дядешки, щото на бабите ще им дойде малко хард...

Правя си нещо като коктейл Молотов - червено вино с черен и лютив червен пипер.

Сгрявам ги в микровълновата до границата на търпимостта и отпивам на малки глътки.

За хората с чувствителни стомаси препоръчвам едно ранитидинче.

Но както каза Раптора важното е да се реагира в самото начало.

 

Сгрявай виното на котлон и го махай от огъня точно преди да кипне - не бива да завира в никакъв случай. Препоръчвам медно джезвенце по въпроса. Хинт от мен - добави ситно нарязани на лентички портокалови кори.

Link to comment
Share on other sites

Ай, стомаха ми е все едно съм препил баш както си знам с джин или водка - различно е с ракия, уиски и коняци.

 

Подозирам настинка. Нямам друго обяснение. Хем и закусих още ранко...абе гадост. Сега ще се натъпча с витамин Це и другите хавички и една супа по обед, барем мине.

Link to comment
Share on other sites

От вчера нямаме вода и не мога да се изкъпя, тече всеизвестната кафява сентенция, която би убила кон. Имам хитър колега, с който имам да правя проект за утре, а не мога да се свържа с него и в същото време не ми даде материалите, миналата седмица, да ги чета с идеята, че "Споко бе шсе видим, има време". А можеше да си спестя един изпит...

Link to comment
Share on other sites

Хост, дай да крадем банка вече и да направим бизнес, че ми писна.

Link to comment
Share on other sites

Първоначално се зачудих как една 40-килограмова бабичка може да счупи стъклокерамичен плот... А после се сетих, че преди години беше успяла да потроши и тенджера под налягане :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Кирилица imam i vk5ti i na ba4 a na telefona ne sam se ma4il d aka4vfam kirilica

 

ina4e iskam da se opla4a 4e provajdera mi se slq s evrokompot...

 

 

то е голяма мъка, да ти кажа... изискват се поне три висши образования, поне едното от които да е тероетична физика...

Link to comment
Share on other sites

хм. а през какво постваш тук? с SMS? wifi няма ли HTC-то? по спомени - клавиатурата с кирилицата е не повече от 100-200Kb... дори и през Мтел да я сваляш няма да те заболи...

 

човек ще рече, че работиш с компоти, а не с компютри... или просто те мързи.

Link to comment
Share on other sites

Втори предмет в уни-то ми е с нисък резултат :blink: :wacko: :angry: Най-лошото е, че ги разбирам, а ме мързи да го уча навреме.... :rolleyes:

Edited by clio
Link to comment
Share on other sites

Счупих неотворена Собиески зелена ябълка... Ако бях взела Абсолют, щеше да оцелее от толкова ниско...

Link to comment
Share on other sites

Да си счупила Сливенска перла или хубаво уиски - да съжаляваш.....Ами то - водка. :blink:

Човек ... не знаеш какъв елексир е похабила :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...