Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Виж,дядко, те лошите кучета не стоят при хората. Онези са просто добри помияри. А за онова с палтото на сестра ти,много неприятна случка,наистина,но си има разлика м/у бездомните кучета..

 

Например,ако точно онова куче беше лошо,(със сигурност не му е първи ден там,в гарата),нямаше да го държат там,щеше да има оплаквания и такива неща. Тоя просто си направи кефа,от това съм възмутена.

Разбирате ли ме.. кученцето не беше лошо.

 

glory, добро или не кученцето няма място там. Може да ти звучи неприятно но е така. Кажи ми кой чисти на бездомните кучета лайната? Те собствениците на домашни кучета им го чистят от дъжд на вятър та за бездомните. Градинки не останаха а тези които са останали са бъкани с кучешки гомна... и не само... за фасовете да не споменавам поне напоследък като че ли са по-малко което е хубаво.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

glory, добро или не кученцето няма място там. Може да ти звучи неприятно но е така. Кажи ми кой чисти на бездомните кучета лайната? Те собствениците на домашни кучета им го чистят от дъжд на вятър та за бездомните. Градинки не останаха а тези които са останали са бъкани с кучешки гомна... и не само... за фасовете да не споменавам поне напоследък като че ли са по-малко което е хубаво.

 

Добре де.. така е.. ама това ли е начина,други мерки също могат да се вземат.

Мислиш ли,че кучето разбира що го гонят,ритат и пр.

Link to comment
Share on other sites

Те има хора умират по улиците, ти за кучето се загрижи. Другите мерки искат пари, а аз мисля че е по-добре тия пари да отидат при хора които имат нужда от тях. Това че отиват при хората които ги крадат тия пари е съвсем друга тема на разговор.

Link to comment
Share on other sites

Добре де.. така е.. ама това ли е начина,други мерки също могат да се вземат.

Мислиш ли,че кучето разбира що го гонят,ритат и пр.

 

Да се самоцитирам.

 

Ами защото както кучетата нямат работа там така и онзи няма работа да ги рита... 1:1 в случая.

 

С други думи и аз не го одобравам този начин особено, но от друга страна бездомните кучета на моменти са напаст а виетамците си заминаха... от китайците почти не остана никой...

Link to comment
Share on other sites

Те има хора умират по улиците...
Да де, и ако органите на реда ритаха тия дето убиват, а не улични кучета, може би бройката щеше да е по-различна.

Не твърдя, че уличните кучета имат място на улиците, но доколкото помня органите на реда нямат връзка с контрола на популациите на уличните кучета.

 

Ред: ЧРД Иво! Да си жив и здрав, да са ти живи и здрави гадинките и ти желая да продължаваш напред и успехи в начинанията!

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Кучето пречи. Пича го рита. Ако Глори пречеше, щеше да ритне и нея. НЕ РАЗБИРАМ ЗАЩО СЕ РАЗПРАВЯТЕ?!!?!??!

 

"пича" го рита, защото ЗНАЕ, че кучето няма да му отвърне... много пичовска постъпка. почти като твоята спрямо Pazu. ;)

Link to comment
Share on other sites

бокс няма да е честно спрямо ванчо... напред съм с няколко години тренировки в Спартак... виж на шах може да се пробва, макар че и там кой знае... може да се скубем - и без това той го подкара вече по женски с обидите: труп съм бил бил :)

 

а ситуацията с pazu - ми то остана ли някой, който да не е разбрал като какъв голем пич си се представил?! то кой ли не ти прави реклама и не преразказва героичния епос :) певци песни за тебе пеят...

Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача, че днес е един загубен, ш*бан, смотан и противен ден!!! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

.. доколкото помня органите на реда нямат връзка с контрола на популациите на уличните кучета.

 

+ това,нали щаха да ги прибират тия кучета и изобщо ...грр.. бабите с метлите да ги бият и да ги ритат,това ще го приема.(в смисъл,че поне имат причина.) Ама тия глупаци..

Ебати тъпата държава.

 

Иване,кучето не пречеше. Сигурна съм,че и ти си пречил на някоко някога,повече,отколкото кучето пречи там,щото си седи и просто си търси кво да яде. Ама още не се е намерил някой,който да те нарита.

 

Сега се замислих,че някой все пак може да им е възложил задачата,да се стараят да няма "купчинки" по пода на гарата,и така.. Не е хубаво да си полицай.

 

Те има хора умират по улиците, ти за кучето се загрижи. Другите мерки искат пари, а аз мисля че е по-добре тия пари да отидат при хора които имат нужда от тях. Това че отиват при хората които ги крадат тия пари е съвсем друга тема на разговор.

Те и с умиращите така се отнасят.

Нали има приюти за тия кучета,бездомниците не хапят. Нали това им е проблема,че кучетата хапят. Ако се бяха погрижили да няма нито 1 куче,ама нито 1 бездомно,което вече трябваше да са направили ако не се лъжа,нямаше да го водим тоя разговор. А и просто се оплаках,пък засегнахме още 10 странични теми.

Да затварят вратите в тая гара,или да се оплачат на някого,от къде да знам.. не е моя грижа. Може пък да съм толкова чувствителна,че случката да ми остави травма за цял живот. Не съм длъжна да му гледам селските изпълнения на тоя кухия,дето не си гледа работата.

Edited by glory
Link to comment
Share on other sites

бокс няма да е честно спрямо ванчо... напред съм с няколко години тренировки в Спартак...

 

Тука не мога да не си представя фототапет на Ванчо ... или Ванчо на фототапет :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тука не мога да не си представя фототапет на Ванчо ... или Ванчо на фототапет :laughing:

 

 

Колко ли ще струва? За някой съфорумец? :laughing: (шегичка,разбира се.)

Link to comment
Share on other sites

реших да поиграя отново Fallout 3, и съм се заблудил, че сейфовете са в директорията на играта, а не в My documents. И при преинсталирането са заминали :( Тамън бях станал як изрод и трепех неред, пък ся ай пак отначало. Лошо няма , ама не ми се повтаряше.

Link to comment
Share on other sites

Имам да довършвам 2 сайта до края на Януари, да уча за изпита утре , после да уча за контролното по макроикономика в четвъртък , после да разучавам тъпия еxcel за контролното по информатика в петък ...... а така ме мързииииииииии :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

писна ми от SMS-ите на Globul. Почти всеки ден пращат зарибявки, които ХИЧ не ми изглеждат примамливи, ама дори и примамливи да бяха, пак не ги искам. Не искам да ме притесняват, няма ли някой да ги осъди най-накрая или трябва да се захващам аз?! :S

Link to comment
Share on other sites

писна ми от SMS-ите на Globul. Почти всеки ден пращат зарибявки, които ХИЧ не ми изглеждат примамливи, ама дори и примамливи да бяха, пак не ги искам. Не искам да ме притесняват, няма ли някой да ги осъди най-накрая или трябва да се захващам аз?! :S

Иди в офис на Глобул и поискай да въведат в компютъра, че не искаш да ти пращат рекламни съобщения - просто тази опция е включена за всеки потребител по подразбиране и трябва да я откажеш, вместо да е обратното.

Когато миналата година отидох са си регистрирам предплатената карта, от формумляра, който си бях отпечатал от сайта на Глобул, бях зачеркнал Т.7, която гласи:

Съгласен съм да получавам повиквания, съобщения или електронна поща за целите на директния маркетинг, като съгласието ми може да бъде оттеглено по всяко време.

Оная гледа, гледа и ме пита - "Ама за какво сте го зачеркнали това изречение?", на което й отговорих, че ми писна да ме увещават да пращам SMS-и да печеля награди, коли и т.н.

Така че иди и си изискай да спрат със спама.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Иди в офис на Глобул и поискай да въведат в компютъра, че не искаш да ти пращат рекламни съобщения - просто тази опция е включена за всеки потребител по подразбиране и трябва да я откажеш, вместо да е обратното.

благодаря, ще пробвам!

Не знаех, че е възможно.

 

Между другото цялата политика на фирмата е такава - аз като ходих да си преподписвам договора и ми сложиха безплатно да говоря с един номер. ОБАЧЕ, ако не се откажеш след 30 дни (или когато ти е датата за зануляване), автоматично ти добавят 5 лв към сметката и продължаваш да си говориш с тоя номер. Майка ми ми се оплаква, че нейния Б-кънект, който попринцип ползва само за слушалка, автоматично и взема по 2 лв всеки месец и добавя безплатни минути към един номер и впъреки, че тя е казала, че не иска безплатни минути (защото аз й се обаждам), те продължават. Беше стигнала до около 300 минути, не мога да се отвърва от разговори :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...