Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Утре съм на лекции от 8:00,а немога да заспя :)

+1

 

А пък особено като ни ги лепнат тея теории на икономическите науки рано сутрин , и особено тоя квото говори мудно ... добре че имам nfs undercover на лаптопа :wacko:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дедо, къв ти е проблема с VPN клиента бре? Верно, не е изобщо шарено като други програми, ама все пак си работи доста добре. Аз от години само това ползвам.

 

Да да.. на каква OS си го инсталирал? Ти сега ще кажеш че windows не ползваш и може и с Linux да нямат проблеми но с Win64 нещо не се разбраха, единия колега каза че с 300 зора успял да го инсталира и след това не успял да се boot-не.

 

Виж OpenVPN-a работи като пушка - просто е перфектен, обаче с тая боза AnyConnect маса ядове събрах. Да не говорим за факта че няма download-ване ако нямаш активен акаунт а те акаунтите не ги раздават ей така ми искат маса кинти. Поне да бяха го направили като хората после.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Да да.. на каква OS си го инсталирал? Ти сега ще кажеш че windows не ползваш и може и с Linux да нямат проблеми но с Win64 нещо не се разбраха, единия колега каза че с 300 зора успял да го инсталира и след това не успял да се boot-не.

Ползвам го само под XP и Linux, като 64-битовите версии са само на последната. Чувал съм, че има някакви проблеми с Вистата, но май причината си била в самата Виста. Иначе е верно, че и Cisco са тарикати, ама поне си продават софтуера само с техния хардуер. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз в случая мрънкам защото можеше да си нагласи техния администратор рутерите да се логвам без да са необходими никакви драйвери ама го мързи та сега правя едни истории през виртуални машини и се дразня...

Link to comment
Share on other sites

С ненормално груба грешка една от колежките изяде бонусите на целия екип за месеца... И то, защото никой не вярваше, че има какво да сгреши в адски лесен и несгрешим проект...

Link to comment
Share on other sites

С ненормално груба грешка една от колежките изяде бонусите на целия екип за месеца... И то, защото никой не вярваше, че има какво да сгреши в адски лесен и несгрешим проект...

Намажете я с катран, после я овъргаляйте в перушина и на края я изнесете вързана на прът, под съпровода на думкане по празни тенекии (от сирене)!

Link to comment
Share on other sites

Получих честитка от КАТ. Явно са ме заснели някъде в София :ph34r:

 

И аз получих скоро. Филмът се е снимал до Пазарджик. Жанр - Екшън с високи скорости... Време за излизане на пазара - около 3 месеца.

Бюджет - 200 лв и 3 месеца без книжка... :wacko:

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

След дълга борба, грипът най-сетне ме повали окончателно... :wacko: А, как мразя да се чуствам като спукана гума и да не мога да си събера мислите - особено когато имам и толкова работа за вършене :angry:

Link to comment
Share on other sites

След дълга борба, грипът най-сетне ме повали окончателно... :wacko: А, как мразя да се чуствам като спукана гума и да не мога да си събера мислите - особено когато имам и толкова работа за вършене :angry:

От тази сутрин имам лека температура и много кофти суха кашлица . Сигурен съм , че ще го преборя ;)

Link to comment
Share on other sites

Има рецепта за борба с всички тия гадости, но тя започва от момента, в който ги почувствате в гърлото си. Започва се терапия с комбинация от елементарни хапове през 6-8 часа и до 72 часа дава пълен резултат. Аспирин+Аналгин+Парацетамол+Бисептол+ампула витамин Ц (24часова доза). Според болките се регулират параметрите - при тежки болки в гърлото се дублира Бисептола, при ставни и други - Аналгина. Шоково винаги може да се дублира Аспирина. Чайове и прочее са опции, в повечето случаи полезни. Досега не ми е изневерила схемата. За Галински - комбинирай с греяна ракия/вино.

Link to comment
Share on other sites

Има рецепта за борба с всички тия гадости, но тя започва от момента, в който ги почувствате в гърлото си. Започва се терапия с комбинация от елементарни хапове през 6-8 часа и до 72 часа дава пълен резултат. Аспирин+Аналгин+Парацетамол+Бисептол+ампула витамин Ц (24часова доза). Според болките се регулират параметрите - при тежки болки в гърлото се дублира Бисептола, при ставни и други - Аналгина. Шоково винаги може да се дублира Аспирина. Чайове и прочее са опции, в повечето случаи полезни. Досега не ми е изневерила схемата. За Галински - комбинирай с греяна ракия/вино.

Дрън , дрън ... щото всички хора са еднакви и тая схема работи навсякъде . Всеки е лекар , а онея дето са баш такива да ходят да си избършат еди що си с дипломите , нали :) ? Тва да не е математика , че с една формула да се решава проблема ? Ето при мен аспирини и бисептоли не действат , към аналгин съм алергичен - обаче пък едно време имаше едно лекарство Амидофен , дето от него всичко ми минаваше . Истината е стоене в къщи на топло , краката във вряла вода със морска сол , 7-8 пъти на ден по една голяма лъжица мед , сок от лимони и грейпфрути , един як масаж с евкалиптово масло и много , много чай - ама не от тоя от аптеките , а истински чай :) ... и най-вече силна храна - това мен ме вдига за не повече от 24 часа .

 

 

Определено съм повече ЗА "бабешките" методи , отколкото за тъпченето с хапове ...

 

ПП. Тъпченето с кромид и чесънче през тоя период от време също не е никак за пропускане .

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Аз се третирам със много люто: пипер, чушки, чесън в комбинация с чорба: шкембе, супа или каквото има под ръка. Колкото може да се търпи лютото, лично при мен докато не ми прокапе носа и не ме засърби гърба :)..евентуално след това прибягвам към джипито.

Link to comment
Share on other sites

За Галински - комбинирай с греяна ракия/вино.

Това и направих (щото мразя да гълтам хапове - пък и почти не ми се налага), но комбинирах ракийката с гризане на джинджифилово коренче и комбинацията се оказа абсолютен грипомор. Цял ден днес си бръмчах на обичайните високи обороти - и чак преди малко започнах да усещам, че май пак вдигам температура.... Ама ще повторя терапията и може утре да съм като чисто нов....

Link to comment
Share on other sites

Селен + 1000мг витамин Це. ;) Ако пийнеш и комплекс витамини няма да е зле. Ама това само ако си в началото на простудата/грипа. Иначе няма ефект.

Link to comment
Share on other sites

Селен + 1000мг витамин Це. ;) Ако пийнеш и комплекс витамини няма да е зле. Ама това само ако си в началото на простудата/грипа. Иначе няма ефект.

 

 

Абе не е чак толкова, зле. Днеска ходих на фитнес даже се чувствам по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да ви се оплача от Антарес :unsure:

Вчера се срещнахме по центъра и той каза,че съм Голямо зло.

А това съвсем не е така.. наистина. Много жалко,че си мисли така.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да ви се оплача от Антарес :unsure:

Вчера се срещнахме по центъра и той каза,че съм Голямо зло.

А това съвсем не е така.. наистина. Много жалко,че си мисли така.

Ако не ме лъже паметта не ти е за първи път ;). Явно има защо.

Link to comment
Share on other sites

Ако не ме лъже паметта не ти е за първи път ;). Явно има защо.

 

 

Сматам,че казаното от Иван си беше плод на лигавщината му. Апък твоето изказване го тълкувам просто като "нямаше кво да кажеш". Не съм зла. Не ме познаваш,празни приказки говориш,прощавам ти. :)

Link to comment
Share on other sites

Глори, стоя зад мнението си, че не си малко, а голямо зло ;) А Иван a.k.a. netrootbg по скоро имаше предвид, че сигурно наистина има причина да се оплакваш от мен :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...