Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой може ли да ми препоръча gsm, който ще се използва предимно за слушане на музика.Ще е добре ако има и радио и добър мp3 player и да вади добър звук и да се вмества в границите на 100-200лв.Останалото не ме интересува.

 

Noxia X2. Имам го от малко повече от месец, взех го защото преподписвах, въобще не ми трябваше телефон, ама като ми го предложиха... в последствие се оказа, че е музикален, има си 4 говорителя, доста стабилен звук, радиото си има вградена антена, не е задължително да слагаш слушалките за да ловиш сигнал. А слушалките... свирят просто великолепно (за телефонни слушалки). Има си карта памет, даже върви в комплект с 2 гб.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ай сега кажете с какво върви най добре водката ...

Някакво сокче ,примерно.

от доматен сок ще драйфам доста ... :unsure:

 

Тия неща са за децата и жените, водата е напълно достатъчен партньор на водката. Колкото по-хубава е водката, толкова по-малко й е нужен акомпанимент.

Link to comment
Share on other sites

Когато бяхме деца още и ходехме да играем билярд на Главната, помня, че много ми вървеше водка с аромат на боровинки и сок от ананас. Ама тогава още не бях опитвал малцови уискита.. пък и честно казано ми бяха доста над възможностите

Link to comment
Share on other sites

Нещо ми се прецака амортисьора на стола за бюрото. Потъва си сам до определено ниво за определено време. Преди се вдигаше, но сега като натискам ръчката не иска. Трябва да дръпна седалката.

 

Някакъв вариант да се поправи или да се купи нов за не много пари? Защото по принцип стола ми е удобен и не искам да го сменям.

Link to comment
Share on other sites

Хубав като едно време - трудна работа в Пловдив. Иначе в Метро има - в едни картонени кутии е на рибния щанд. Не е лош.

 

За оня някъв капитан ли говориш, ако да, не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

За оня някъв капитан ли говориш, ако да, не ми харесва.

 

За съжаление друг избор нямаш, освен ако не идеш по морето да си намериш по селата :)

Link to comment
Share on other sites

Тия неща са за децата и жените, водата е напълно достатъчен партньор на водката. Колкото по-хубава е водката, толкова по-малко й е нужен акомпанимент.

 

Ако е за БГ водка, как изобщо може да я пиете с каквото и да било?Т'ва си е чист спирт... ( още помня наливната водка дето те караха да си носиш шишетата ).

Както каза Дядо :) преди като ученици пиехме само Търговище с касис или сок банан/ананас.Водка с касис си е класика.

Иначе след като открих ракията :D на другия ден главата болеше доста по-малко.Разбира се това бяха онези години.В момента всичко е яко спирт.Дори и Jim-а ( поне този от Метро от миналата година ).То и за тези пари, толкова.

Иначе както предполагам повечето знаят, оферта е да се взима от новите марки бърбън/уйски/водка, защото поне първите месец, два са с доста добро качество.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Откъде човек може да си купи хубав чироз в Пловдив?

Ако имаш руски магазин наблизо, 100% ще намериш. :)

п.п В интерес на истината и сам можеш да си направиш :)

п.п2 Помня аз какъв беше чируса в Русия..ехххх...

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Нещо ми се прецака амортисьора на стола за бюрото. Потъва си сам до определено ниво за определено време. Преди се вдигаше, но сега като натискам ръчката не иска. Трябва да дръпна седалката.

 

Някакъв вариант да се поправи или да се купи нов за не много пари? Защото по принцип стола ми е удобен и не искам да го сменям.

Срещу мол Пловдив има един магазин за мебели - надписа беше един жълт, за името не се сещам - бмебел или от сорта. Там правят ремонти на столове, понеже внасят и части освен столове и за сега съм доволен от тях.

Link to comment
Share on other sites

Ако е за БГ водка, как изобщо може да я пиете с каквото и да било?Т'ва си е чист спирт... ( още помня наливната водка дето те караха да си носиш шишетата ).

Както каза Дядо :) преди като ученици пиехме само Търговище с касис или сок банан/ананас.Водка с касис си е класика.

Иначе след като открих ракията :D на другия ден главата болеше доста по-малко.Разбира се това бяха онези години.В момента всичко е яко спирт.Дори и Jim-а ( поне този от Метро от миналата година ).То и за тези пари, толкова.

Иначе както предполагам повечето знаят, оферта е да се взима от новите марки бърбън/уйски/водка, зашото поне първите месец, два са с доста добро качество.

 

Абе взех си чист Абсолют и 2 сок от боровинки,поне като си го пия да не усещам че се напивам :tongue.

Link to comment
Share on other sites

Престанете вече с тая водка - има си тема за алкохол. Както се каза, най-важно е мезето. Пиеш ли водката с някакви шербети, нищо няма да разбереш от нея. Само вода - газирана или минерална.

Link to comment
Share on other sites

Имам един стар акумулатор и искам да го разкарам. Някой да ми каже как вървят цените на акумулаторите на старо - в смисъл за рециклиране, скрап и прочие?

Link to comment
Share on other sites

Нещата от Dealextreme и DX.com в пощата ли се получават или в митницата? И дължа ли някакви такси изобщо?

 

"Нещата"? Много общо се изразяваш...кажи какво си купил.

 

Между другото доколкото знам първият сайт ще се трансформира постепенно във втория. От 2 месеца старите ми поръчки се виждат само в основния ъкаунт в първия сайт, а тези от ноември и декември - само в бета версията (и няма никакъв начин да ги видя заедно), която после ще прехвърлят във втория сайт (който всъщност функционира само от няколко часа).

Link to comment
Share on other sites

Ами няколко дреболии си поръчах, обща стойност ~ 15$ и в тази връзка като съм ги поръчал по едно и също време в 1 пакет ли ще дойдат? Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Ами няколко дреболии си поръчах, обща стойност ~ 15$ и в тази връзка като съм ги поръчал по едно и също време в 1 пакет ли ще дойдат? Благодаря.

Почти е сигурно, че ще дойдат в пощата ти директно, а дали всичките ще дойдат по едно и също време - да, ако всичките са били в наличност и са ги изпратили заедно (и си ги обединил в една поръчка). Това може да го видиш като си влезеш в ъкаунта при поръчките и цъкнеш на линка на тази поръчка в графата "tracking" - ако нещо е било разделено поради липса, то ще бъде отразено там.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Имаме проблеми с едни zip архиви, които са заключени с код и разбира се кодът е забравен. Имате ли си на представа как може да се преудолее защитата на архива. Някой имал ли е работа с конкретна програма, защото вече опитахме с една и нищо не стана. Благодаря

Link to comment
Share on other sites

В Гугъл ще намериш програми, които разкодират архиви. Не знам само колко е стар архива и как е кодиран. Колкото по-стар, толкова по-лесно ще го разкодира.

Link to comment
Share on other sites

ами единия е на месец, другия е на годинка. Търсих, но до сега греда, коя я няма по торентите, а коя не върши работа - затова питам разбиращите тук за конкретна програмка изпитана във времето.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...