Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някъде в Пловдив да има шоурум на Явор ( мебели )?Според сайта им няма... :(

Не съм на 100 % сигурна, но имам спомен, че има в района на Събота пазара. Като идваш от кино Въстанически към парка на "Шармант"-а, вляво, след един покрит със син покрив пазар. Преди една банка, а след банката има и хранителен магазин. Ако си близо, провери. Мисля, че улицата се нарича "Пере Тошев".

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам нужда от услуга. Засичал съм няколко потребителя тук които живеят в САЩ. Въпросът ми е насочен към тях. Има ли възможност да поръчам лаптоп на ваш адрес който след като го получите да препратите на друг адрес в САЩ? Цялата процедура е понеже dell.com имат някаква много странна процедура когато изпращат до адресът който използвам. Адресът е на американските военни пощи.

 

 

Пиши ми, вероятно ще мога да ти помогна. Но след поне 48 часа tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

нямам кола, а за 200 лв ще си взема ново колело. Не карам професионално, така че капла за 100 лв е изключен вариант, още повече за 150. Но ще се възползвам от 1 от двата магазина, който си посочил : )

Благодаря

А, то моята капла не струва 200 лева, макар и да искам да си взема такава, а и аз не карам професионално. Ама пусто хоби :lol:

 

 

П.П. Може да хвърлиш едно очо и на Руския Пазар - доста неща продават там.

-----

Ред: Изпреварили са ме за руския пазар. А наистина, магазина на Руски ("Тандем" се казва) го държат двама арменци, дето са си направо евреи по душа. Няма такива бесни надценки... Там се ходи само за ремонтни дейности (и само при по-младия от двамата) на по-пипкави неща, че Богдан понякога взима доста интересни решения...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Никой ли няма да ми отговори на въпорса за куфарчето .. Ако никой не знае поне кажете за да знам да търся другаде ?

 

Всичките ли да се изредим да кажем, че не знаем или липсата на отговор ще е достатъчна?

Link to comment
Share on other sites

Еми да ти кажа културните хора отговарят винаги като ги питат, дори отговора да е отрицателен ! Защото се получи така сякаш въпроса ми е тотално игнориран и си отговаряте помежду си както винаги ! Иначе ако наистина сега е НЕ, благодаря за бързия отговор !

Link to comment
Share on other sites

Еми да ти кажа културните хора отговарят винаги като ги питат, дори отговора да е отрицателен ! Защото се получи така сякаш въпроса ми е тотално игнориран и си отговаряте помежду си както винаги ! Иначе ако наистина сега е НЕ, благодаря за бързия отговор !

 

Ако трябва да бъдем точни ти отговориха. Въпросът ти не е игнориран, а просто няма кой да ти отговори с точност. Най-вероятно поради простата причина, че нямаме информация по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Еми да ти кажа културните хора отговарят винаги като ги питат, дори отговора да е отрицателен ! Защото се получи така сякаш въпроса ми е тотално игнориран и си отговаряте помежду си както винаги ! Иначе ако наистина сега е НЕ, благодаря за бързия отговор !

прекалената употреба на Skype води до неправилно разбиране за ползването на форумите.

Link to comment
Share on other sites

Не съм на 100 % сигурна, но имам спомен, че има в района на Събота пазара. Като идваш от кино Въстанически към парка на "Шармант"-а, вляво, след един покрит със син покрив пазар. Преди една банка, а след банката има и хранителен магазин. Ако си близо, провери. Мисля, че улицата се нарича "Пере Тошев".

 

Ходих до там, но няма.Мебелната къща която е там се казва Мебели комфорт или нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

 

Аз пък искам да знам някой, който се занимава или разбира много то навигации. Става въпрос за едно Garmin nuwi250W, което нещо му ебах мамата без да искам. Само софтуерен е проблема. Много ми е важно!!! :blink:

Тук ще намериш отговора.

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

Никой ли няма да ми отговори на въпорса за куфарчето .. Ако никой не знае поне кажете за да знам да търся другаде ?

 

Ти не четеш ли?! Казах ти - при всеки сарач. Т.е. - човек поправящ кожени облекла и прочие. Виж и зад автогара Родопи, имаше един дъртак навремето, сега не знам дали е жив...

Link to comment
Share on other sites

Ходих до там, но няма.Мебелната къща която е там се казва Мебели комфорт или нещо такова.

Съжалявам тогава. Явно няма. Защото мога да си заложа главата, че допреди 2-3 години бяха там, магазин Явор.

Link to comment
Share on other sites

Не позна. Поне Макитата са доста над 500 (то за малката им електрическа отверка ми искаха 500лв http://www.makita.bg/bg/products.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=382&category_id=7 за ей тази говоря)

 

 

Знам че ровя в миналото, ама не успях да се стърпя - тази отвертка струва точно 89лв. Върви в комплект с куфар с около 80 бита (част от тях се повтарят). Макита всяка година пускат каталог с цени и би трябвало на повечето места да продават на цените от въпросния каталог.

Имам магазин за строителни материали. Продаваме Makita и Райдер. За 5-6 години няма нито една върната Макита, а 10% от Райдерите не изкарват и две седмици...

 

Edit: Отплеснах се, но мисълта ми беше, че тези, дето са ти искали 500лв., са измамници.

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

Съжалявам тогава. Явно няма. Защото мога да си заложа главата, че допреди 2-3 години бяха там, магазин Явор.

 

Няма проблем ;)

 

 

Това и аз го видях.Въпроса е, че се надявах да има мебелен магазин в който да има поне част от нещата на Явор.

Link to comment
Share on other sites

Ми от линка на ovedrive излиза, че в Пловдив имат над 15 представителя. Би трябвало да имат нещо от тях. Иначе аз съм ходил в Пазарджик в големия им магазин да гледам за техни неща.

Link to comment
Share on other sites

Знам че ровя в миналото, ама не успях да се стърпя - тази отвертка струва точно 89лв. Върви в комплект с куфар с около 80 бита (част от тях се повтарят). Макита всяка година пускат каталог с цени и би трябвало на повечето места да продават на цените от въпросния каталог.

Имам магазин за строителни материали. Продаваме Makita и Райдер. За 5-6 години няма нито една върната Макита, а 10% от Райдерите не изкарват и две седмици...

 

Edit: Отплеснах се, но мисълта ми беше, че тези, дето са ти искали 500лв., са измамници.

 

За съжаление съм изхвърлил визитката на фирмата представител. Тогава разговора протече така - искам възможно най-малката автоматична отверка при която спусъка не е "върти/не върти" а при по-слабо натискане да върти по-слабо, а при увеличаване силата на натискане да се увеличават и оборотите. Човека отиде да провери нещо и след 5 мин ми се обади че такова нямали в момента, но можело с поръчка и цената била около 500 кинта (може 450 да е била но от този порядък).

 

Бях останал с впечатление, че разговарям с официалните представители на Макита.

 

Както казах - след това поръчах от някакъв германец през ebay професионалния бош за около 100тина лв някъде и съм повече от доволен - наскоро дори мебели сглобявахме с него и се държа геройски (даже пренатегнахме няколко от винтчетата).

Link to comment
Share on other sites

За съжаление съм изхвърлил визитката на фирмата представител. Тогава разговора протече така - искам възможно най-малката автоматична отверка при която спусъка не е "върти/не върти" а при по-слабо натискане да върти по-слабо, а при увеличаване силата на натискане да се увеличават и оборотите. Човека отиде да провери нещо и след 5 мин ми се обади че такова нямали в момента, но можело с поръчка и цената била около 500 кинта (може 450 да е била но от този порядък).

 

Бях останал с впечатление, че разговарям с официалните представители на Макита.

 

Както казах - след това поръчах от някакъв германец през ebay професионалния бош за около 100тина лв някъде и съм повече от доволен - наскоро дори мебели сглобявахме с него и се държа геройски (даже пренатегнахме няколко от винтчетата).

 

Значи е ставало въпрос за друга отвертка - при тази оборотите не се регулират...

Link to comment
Share on other sites

Значи е ставало въпрос за друга отвертка - при тази оборотите не се регулират...

 

Можеш ли да провериш каква е цената на възможно най-малката отверка при която оборотите се регулират от спусъка?

Link to comment
Share on other sites

Според зависи, но е в зоната на 100-те лева...

Аха..., ама трябваше да споменеш, че тази зона е от преди повече от три години.... В момента ще бъде по точно да се каже 200 - 200+...

 

П.п. И това при условие, че климатика не по-голям от 18-ка!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...