Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Интересувам се от курсове за спасители ,и по точно - Американски червен кръст.

Ако някой е работил като спасител на бригада ,нека сподели...всякаква информация ще ми е от полза :)

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив има тенис кортове на закрито за свободно ползване? Под свободно ползване визирам да не се налага да се записвам за клуб или школа ами просто да отида да си платя за час и да играя...

Ииии ако случайно имате идея какви са цените също много ще ми помогнете :)

 

Срещу Мосю Бриколаж един колега от курса отвориха скоро зала,бивш тенесист е,да не звуча повече като реклама.Отиваш плащаш си и играеш.Намира се уличката в дясно след Лукойл като идваш от билата.До частната английска гимназия Стоянстрой

Link to comment
Share on other sites

 

Срещу Мосю Бриколаж един колега от курса отвориха скоро зала,бивш тенесист е,да не звуча повече като реклама.Отиваш плащаш си и играеш.Намира се уличката в дясно след Лукойл като идваш от билата.До частната английска гимназия Стоянстрой

 

 

Там имаше пейнтбол ;) до него някъде ли ?

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив имат в наличност голямо разнообразие на лаптопи на Toshiba?

Искам да сравня 2,3 модела на "живо" как изглеждат.

 

Що пък точно Тошиба, имам 2 лаптопа Тошиба и двата яко греят. Единия е от САЩ и захранващия кабел почти се разпадна (утре ако ми остане време и не ме мързи пак ще го запоявам).

 

В тоя ред на мисли, от къде мога да си взема букса 5,4 мм, че ме е срам да изкарам лаптопа пред хора.

Link to comment
Share on other sites

Що пък точно Тошиба, имам 2 лаптопа Тошиба и двата яко греят. Единия е от САЩ и захранващия кабел почти се разпадна (утре ако ми остане време и не ме мързи пак ще го запоявам).

 

В тоя ред на мисли, от къде мога да си взема букса 5,4 мм, че ме е срам да изкарам лаптопа пред хора.

 

Защото ми допадат като модели, качество и цена. Иначе за букса виж във ВикиВат.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Кажете как да прехвъля видеокасета на DVD, или поне място където правят такива услуги.

 

hardcore_united от форума май се занимава с това.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой актуална информация за това колко трябва да платя ,ако искам да спирам на точно определено място на улицата,която е пред моя блок. Не е синя зона,нито нищо. Не можах да намеря информацията в сайта на общината :blink:

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме дали Фейсбук има тази опция, да не се позволяват публикувания на коментари без моето позволение на стената.

Link to comment
Share on other sites

Да това го зная, вече го направих, но ме интересуваше дали може както при форумите, да се разреши публикуването на пост, но само от админа, защото ми пишат някой някакви тъпи отговори в разрез с темата и искам да ги отсявам а немога да блокирам всеки, но явно няма такава опция. Мерси

Link to comment
Share on other sites

Някой идея каква е разликата между: HD (1366x768) LED и WXGA (1366 x 768) HD-LED Ready (16:9)?

 

Реално не би трябвало да има разлика, все пак говорим за една и съща резолюция - първата просто неправилно е обявена като HD, тъй като не е full HD ; втората е същата...макар, че WXGA по принцип е 1440 Х 900, което пък от своя страна прави не 16:9, а 16:10....а третата HD Ready е маркетинговото наименование на "полу-HD"-то. ;)

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми кажете къде в Асеновград има книжарници или сергии където продават стари книги, като онези на пощата например.Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Някой идея каква е разликата между: HD (1366x768) LED и WXGA (1366 x 768) HD-LED Ready (16:9)?

 

Никаква. А това че е LED не прави нещо екрана по-хубав. С 2-3 изключения всичките са с TN панели било то с или без LED не е нищо особено особено при тази разделителна способност. 1440 и нагоре са свестните - аз поне бих гледал единствено 1920х1080 или 1920х1200 но и 1680х1050 не е зле. Всичко под-това ми е тясно и пикселите са груби. Но всеки си с вкуса

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея как мога да си изчистя екрана на лаптопа ?

С микрофибърна кърпичка и препарат за почистване на прозорци, но е важно да няма алкохол в него. Моя го почиствам с мокра кърпичка и после с суха кърпичка подсушавам, става добре.

Link to comment
Share on other sites

Никаква. А това че е LED не прави нещо екрана по-хубав. С 2-3 изключения всичките са с TN панели било то с или без LED не е нищо особено особено при тази разделителна способност. 1440 и нагоре са свестните - аз поне бих гледал единствено 1920х1080 или 1920х1200 но и 1680х1050 не е зле. Всичко под-това ми е тясно и пикселите са груби. Но всеки си с вкуса

 

Става дума за 15,6 инча :)- лаптоп.Нема файда да се напъвам на FullHD.Иначе при WXGA матрица я дават 16 инча.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Никаква. А това че е LED не прави нещо екрана по-хубав. С 2-3 изключения всичките са с TN панели било то с или без LED не е нищо особено особено при тази разделителна способност. 1440 и нагоре са свестните - аз поне бих гледал единствено 1920х1080 или 1920х1200 но и 1680х1050 не е зле. Всичко под-това ми е тясно и пикселите са груби. Но всеки си с вкуса

Аз пък си падам по анален секс с хидри.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...