Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

а значи е сложно , мислех си ,че няма проблем за "спецовете " на Руски

 

Направо иди в някой от сервизите на Руски и те ще ти кажат. Или още не си купил телефона?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Направо иди в някой от сервизите на Руски и те ще ти кажат. Или още не си купил телефона?

 

Не е, но аз мисля, че даже не е избрал модела. Иначе не виждам причина до сега да не го е написал.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ми изключително просто е - набелязва си каквото ще купува, дори няколко възможни, отива в някой от по-големите сервизи на Руски и пита - дори ще му кажат колко струва.

Link to comment
Share on other sites

Искам да си сменя международния паспорт.Искам самото издаване да стане за по малко от седмица.

Паспорта ми е изтекъл 06.2010.

 

... каква е глобата (ако има такава) ,и колко пари ще е бързата поръчка :tongue

През 2008 си подновявах моя . Аз трябваше да избирам между

- да ме глобят между 20-30лв и да си пусна обикновенна поръчка мисля 20лв ( тъй като ако са минали 5г. от изтичането и не си го подновил го връщаш без глоба )

- да изчакам да станат 5г. да го върна и да си пусна експресна поръчка за 2-3 дена и пак излизаше към 50лв

Отиди в районното най-добре .

Link to comment
Share on other sites

През 2008 си подновявах моя . Аз трябваше да избирам между

- да ме глобят между 20-30лв и да си пусна обикновенна поръчка мисля 20лв ( тъй като ако са минали 5г. от изтичането и не си го подновил го връщаш без глоба )

- да изчакам да станат 5г. да го върна и да си пусна експресна поръчка за 2-3 дена и пак излизаше към 50лв

Отиди в районното най-добре .

 

Оправих нещата ,слеед много чакане на Волга.

84 лв е за бърза поръчка (3 дни).Съставиха и акт че не съм върнал поспорта,и сега като отида на 1ви да си взимам паспорт-а ще ми кажат колко е глобата ...уж била средно около 20 лв. пък да видим :)

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя авто кит? Трябва ми към 400-500 грама.

Ако може да ме насочите точно към някой магазин, а не в еди къде си трябва да има.

Link to comment
Share on other sites

На Данаил Николаев имаше магазин за автобои, вероятно там има и китове. Не помня точно къде е, но беше от страната на тепето, някъде в зоната между гърба на Фламинго и училището. Имаше шарена табела SIKKENS отгоре.

Link to comment
Share on other sites

На Данаил Николаев имаше магазин за автобои, вероятно там има и китове. Не помня точно къде е, но беше от страната на тепето, някъде в зоната между гърба на Фламинго и училището. Имаше шарена табела SIKKENS отгоре.

 

Още го има там този магазин и работи.

 

 

От къде мога да си купя авто кит? Трябва ми към 400-500 грама.

Ако може да ме насочите точно към някой магазин, а не в еди къде си трябва да има.

 

На площад Шахбазян има магазин за автобои, на кръстовището на Богомил и Иларион Макариополски също , на Братя Обрейкови е магазинът на Дюпон, на старата Карловска има доста магазини за такива материали.

Link to comment
Share on other sites

ами да,май така се наричаха тези за нормална "стайна" антена ? :)

 

За пръв път чувам за такава връзка biggrin1.gif

 

Защо ти е да връзваш чинчове с коаксиал? Мисля, че няма как да стане това... В смисъл чисто кабелно. Кажи какво се опитваш да направиш.

Link to comment
Share on other sites

За пръв път чувам за такава връзка biggrin1.gif

 

Защо ти е да връзваш чинчове с коаксиал? Мисля, че няма как да стане това... В смисъл чисто кабелно. Кажи какво се опитваш да направиш.

 

дали бих могъл да включа двд плеър в телевизор,който няма вход за чинчове :)

Link to comment
Share on other sites

дали бих могъл да включа двд плеър в телевизор,който няма вход за чинчове :)

 

Дай да видим какви изходи има плейъра де. При всички положения такъв преход чисто кабелно няма да стане...

Link to comment
Share on other sites

Дай да видим какви изходи има плейъра де. При всички положения такъв преход чисто кабелно няма да стане...

Абе, то има..., ама или ще е само видео, или само аудио.

Link to comment
Share on other sites

Някой ebay.com потребител може ли да ми поръча един артикул, но трябва да се достави в USA. От там ще ми го донесат. Просто ebay акаунт ми трябва. Не съм сигурен дали е особенно възможно и дали ще стане, но бих бил много благодарен, защото не ми се ще да занимавам човека, който може да ми го донесе с наддаване, а на buy now не мога да харесам нищо.

Link to comment
Share on other sites

Някой ebay.com потребител може ли да ми поръча един артикул, но трябва да се достави в USA. От там ще ми го донесат. Просто ebay акаунт ми трябва. Не съм сигурен дали е особенно възможно и дали ще стане, но бих бил много благодарен, защото не ми се ще да занимавам човека, който може да ми го донесе с наддаване, а на buy now не мога да харесам нищо.

 

Не си мисли че ще успееш да го купиш на цена много по-различна от тази на buy now. Обикновено нещата се променят точно последните 3 минути и се стига до нещо доста близко до "нормалната цена"

Link to comment
Share on other sites

Той така и така трудно би могъл да се пребори, но нека му пожелаем успех tounge.gif

 

След малко му е навита алармата за последните бидове biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз обясних в другата тема че няма какво да се бидва в последния момент. Слагаш максимума който даваш пък ако печелиш го взимаш на единица над това което е дал другия като максимум.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...