Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Благодаря на всички за отговорите и за помощта-утре заминавам в пощата да го пращам :)

 

Нека ти допълня, че в самата поща продават пликове подплатени с онзи найлон на мехурчета дето слагат на техниката, дето се пукат с пръсти :). Питай жената преди да ги пратиш, кажи и изискванията си и тя най-добре ще те опъти.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Момчета, имам един специфичен проблем и може да ми го реши само човек който се занимава с техника, по-точно периферия. Имам скенер CANON LIDE 210 и искам да го отвори специалист, понеже не намирам никакви болтове и ми подшушнаха, че били лепени и само по сервизите знаели как се отваряли и аз не смея да пипам.

Можете ли да ми препоръчате човек в сервиз някакъв, който може да го отворят безаварийно и да ми го прегодят както аз искам.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, имам един специфичен проблем и може да ми го реши само човек който се занимава с техника, по-точно периферия. Имам скенер CANON LIDE 210 и искам да го отвори специалист, понеже не намирам никакви болтове и ми подшушнаха, че били лепени и само по сервизите знаели как се отваряли и аз не смея да пипам.

Можете ли да ми препоръчате човек в сервиз някакъв, който може да го отворят безаварийно и да ми го прегодят както аз искам.

Благодаря.

 

Не знам дали друга периферия освен HP отварят в Стемо, но иначе според мен биха ти свършили работа.

 

Абе някой може ли да ме светне к'ви са тия цени на картинки от дъвки Турбо?Тука гледам 5лв на парче, после има тема за 50лв за 1бр.WTF?!? :confused

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Абе някой може ли да ме светне к'ви са тия цени на картинки от дъвки Турбо?Тука гледам 5лв на парче, после има тема за 50лв за 1бр.WTF?!? :confused

 

Тия от 5 ги оставих, но тази от 50 вече ми ми дойде много....

Link to comment
Share on other sites

Някой ходил ли е на боулинг в Мол Галерия да сподели какви са цените? И като цяло къде е най-изгоден в момента, че ми се е доиграло? :)

Link to comment
Share on other sites

Някой ходил ли е на боулинг в Мол Галерия да сподели какви са цените? И като цяло къде е най-изгоден в момента, че ми се е доиграло? :)

 

20 лева на час или по 5 лв. на човек на игра.

На мен лично нещо не ми хареса в Галерия.

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми свястна програма, с която да отрежа част от един клип и да го запазя в същия формат, в който си е. По принцип ползвам Adobe Premiere Pro, но тя не отваря mp4 файлове. Пробвах с разни конвертори да променя формата на файла, но те насираха качеството. Идеи? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм свалил една програма, наречена BOILSOFT, но не мога да ти дам адекватно мнение за нея, защото все още не съм я пускал. Има я в Замунда - поразгледай храктеристиките.

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми свястна програма, с която да отрежа част от един клип и да го запазя в същия формат, в който си е. По принцип ползвам Adobe Premiere Pro, но тя не отваря mp4 файлове. Пробвах с разни конвертори да променя формата на файла, но те насираха качеството. Идеи? :)

А с Windows Movie Maker пробва ли?

Ред.: Оказва се, че отваря mp4, но изходящия формат е wmv.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

 

мерси :)

 

Аз съм свалил една програма, наречена BOILSOFT, но не мога да ти дам адекватно мнение за нея, защото все още не съм я пускал. Има я в Замунда - поразгледай храктеристиките.

 

Ползвам я,много е добра !

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Аз съм свалил една програма, наречена BOILSOFT, но не мога да ти дам адекватно мнение за нея, защото все още не съм я пускал. Има я в Замунда - поразгледай храктеристиките.

Стана. Мерси :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Кажете къде в Пловдив има магазин за цветя, не говоря за направа на букети. Преди имаше на Вазов, до библиотеката и до Джумаята, днес минах и ги нямаше.

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Кажете къде в Пловдив има магазин за цветя, не говоря за направа на букети. Преди имаше на Вазов, до библиотеката и до Джумаята, днес минах и ги нямаше.

 

Повечето изгърмяха. Много цветя има в Баумакс - особено в момента, градината на Бриколаж (но са скъпи), четвъртък пазара (където е в момента). За по-сериозни неща направо ходя по разсадниците. Имаше една Тилия на Главната с безбожни цифри, гледам едно малко магазинче има и в ГРАНД, на страната към Петко Д. Петков.

Link to comment
Share on other sites

По миналата неделя имах изпит в ПУ при Славенков, той каза, че ще бъде в еди коя си зала на следващия ден да си вземем студентските книжки, а ако не си ги вземем тогава ще ги остави при инспекторката ни. Бях при инспекторката ни и тя ме изгони с думите, че не била нейна работа да ни пази книжките и не знаела къде се намират.

 

От различни колеги чувам, че имало някаква митична стаичка с някаква секретарка вътре и там били всички невзети книжки, но никой не знае къде се намира тази стаичка, та някой знае ли аджеба къде е тази стаичка?

 

Питах охраната на ПУ и не знаеше къде да ги търся...

Link to comment
Share on other sites

Това трябва да е където дели кабинет с още няколко колеги. Не си спомням номера, но огледай вратите преди и около 6 аудитория. На всяка врата си пише кой дава консултации там.

Link to comment
Share on other sites

Повечето изгърмяха. Много цветя има в Баумакс - особено в момента, градината на Бриколаж (но са скъпи), четвъртък пазара (където е в момента). За по-сериозни неща направо ходя по разсадниците. Имаше една Тилия на Главната с безбожни цифри, гледам едно малко магазинче има и в ГРАНД, на страната към Петко Д. Петков.

Купих от магазинчето до Гранда. Ако продължаваме така, скоро ще трябва да те черпя. :)

Link to comment
Share on other sites

Windows-a нещо се омаза и всички програми и папки станаха с иконки на Опера. Като избера файл да се отваря с нужната програма, всички папки и програми стават с иконките на същата програма. Може ли да ги направя да се отварят всяко, с което си трябва или ще се наложи преинсталиране?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...