Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Никаква. А това че е LED не прави нещо екрана по-хубав. С 2-3 изключения всичките са с TN панели било то с или без LED не е нищо особено особено при тази разделителна способност. 1440 и нагоре са свестните - аз поне бих гледал единствено 1920х1080 или 1920х1200 но и 1680х1050 не е зле. Всичко под-това ми е тясно и пикселите са груби. Но всеки си с вкуса

 

Ааах. Удоволствието да четеш текст на 15" Full HD екран....

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си падам по анален секс с хидри.

 

Понеже не е много ясен техния пол да питам да уточним дали предпочиташ ти тях или те теб? :lol:

 

 

Ааах. Удоволствието да четеш текст на 15" Full HD екран....

 

DPI майна. Като са ти малки буквите : ctrl+въртиш колелцето на мишката докато станат тамън. Само че са значително по-мазни и по-малко насечени от обикновено. И може леко да свиеш за да видиш повече примерно. Докато с малко DPI нямаш такъв шанс.

 

ПС: Работил съм на FullHD 15" - прекрасно е.

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да си кажа мнението, като човек, за който резолюцията имаше решаващо значение при закупуване на лаптоп :)

За 15-16 инча перфектната резолюция е 1600х900 или 1680х 1050.. и в някои по-редки случаи 1440 х 900. FullHD на 15-16 иначе е прекалено малко, трябват ти минумум 17 иначе и нагоре, за да виждаш като хората. А тия масовите резолюции, дето ги правят 1366x768 и 1280х800 ми се струват отвратителни дори и на 13,3... Може би чак на 12ка ми изглеждат що-годе добре.

 

А и бтв в тая връзка колко лаптопа с fullHD има, с дисплей <17 инча :? Аз не съм срещал особено много...

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да си кажа мнението, като човек, за който резолюцията имаше решаващо значение при закупуване на лаптоп :)

За 15-16 инча перфектната резолюция е 1600х900 или 1680х 1050.. и в някои по-редки случаи 1440 х 900. FullHD на 15-16 иначе е прекалено малко, трябват ти минумум 17 иначе и нагоре, за да виждаш като хората. А тия масовите резолюции, дето ги правят 1366x768 и 1280х800 ми се струват отвратителни дори и на 13,3... Може би чак на 12ка ми изглеждат що-годе добре.

 

А и бтв в тая връзка колко лаптопа с fullHD има, с дисплей <17 инча :? Аз не съм срещал особено много...

 

И аз модели с цитираната от теб разделителна способност :) Примерно Toshiba под 2k

Link to comment
Share on other sites

някой да знае отде да се снабдя с нещо подобно на едновремешните станоци за ръчно навиване на намотки за трафчета?

 

с макарата, прилагания опън и задвижването дали да е ръчно или механично - ще се справя. трябва ми механизма с предавките за въртене на някаква ос с брояч на оборотите (предполагам механичен).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Като вися по спирките да не ми мръзнат ръцете.

 

Аз бил заложил на кожените (и отвътре също)...а има едни пакетчета, дето правят и държат висока температура дълго време - два вида са...едните са за многократна употреба, но държат по-малко (във форума се продаваха преди време), а другите са еднократни, но пък правят над 50 градуса и ги държат почти цял ден.

Link to comment
Share on other sites

Искам да си сменя международния паспорт.Искам самото издаване да стане за по малко от седмица.

Паспорта ми е изтекъл 06.2010.

 

... каква е глобата (ако има такава) ,и колко пари ще е бързата поръчка :tongue

Link to comment
Share on other sites

колеги харесал съм си един телефон от Ибей , но е locked to Vodafone ,та да питам тук ще могат ли да ми го разкодират ?

 

Много зависи от телефона.

Link to comment
Share on other sites

а значи е сложно , мислех си ,че няма проблем за "спецовете " на Руски

 

Не знам дали има проблем, но в повечето случаи могат да се оправят. Има обаче телефони, дето се продават от оператори, но не са заключени. Затова те питах.

Link to comment
Share on other sites

след като не са заключени ,значи няма проблем за се използват с БГ операторите или бъркам ? Просто аз под "заключени" си мислех ,че се има предвид пригодени за работа само с даден оператор.

Link to comment
Share on other sites

след като не са заключени ,значи няма проблем за се използват с БГ операторите или бъркам ? Просто аз под "заключени" си мислех ,че се има предвид пригодени за работа само с даден оператор.

 

Точно това означава телефона да е "заключен", но мисля, че не си разбрал какво написах по-горе.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...