Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

За въпрос 2, според този сайт - може.

 

Като идеш пиши тук, защото ми е интересно колко пари струва и колко се стреля. Ще ми се да пострелям с огнестрелно оръжие.

 

Ето тук намерих и една тема по въпроса.

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=60&t=243637&start=0

 

Чак и аз се навивам. Тая или другата седмица ще ида.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

За въпрос 2, според този сайт - може.

 

Като идеш пиши тук, защото ми е интересно колко пари струва и колко се стреля. Ще ми се да пострелям с огнестрелно оръжие.

 

Ето тук намерих и една тема по въпроса.

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=60&t=243637&start=0

 

Чак и аз се навивам. Тая или другата седмица ще ида.

 

Не е за мен тази информация, а за колега от курса ми. Аз съм ловец и си имам доста по сериозна бурия :), а към пистолетите имам лека алергия.

Нямаш грижи, чакам го сега да ми се обади, за да го заведа и като ми каже какви са подробностите, ще ти ги напиша веднага още щом седна на компа.

Link to comment
Share on other sites

1.Препоръчайте ми програма, която вече при записан фаил с глас, да може да се прослушва и да се променя на различни видове (детски, възрастен и пр.) и да се презаписва в новия вид.

Това става лесно с промяна на скоростта на възпроизвеждане към по-бързо или съответно по-бавно. Правил съм го преди 10ина години и беше базова функция на програмката, която ползвах тогава. Предполагам с почти произволен софтуер ще се справиш в момента.

Link to comment
Share on other sites

Това става лесно с промяна на скоростта на възпроизвеждане към по-бързо или съответно по-бавно. ...

 

Далеееееечно подобие на това, което той иска...а ако не иска говоренето да се забавя/забързва, а да остане в същото темпо? Значи му трябва някаква програмка, която коригира формант-параметъра - в нета има предостатъчно...напр. RBC Voice Tweaker и доста други подобни на нея.

Link to comment
Share on other sites

Нямаше ли една тема за търсене на филми или аз не я намирам?! Че се сетих за един филм..и искам да помоля за помощ, но не намирам темата?

Link to comment
Share on other sites

Понеже аз там почти не влизам, помислих, че Виден пак е прекалил с кеговете :devil, ама не - не виждам в изтритите теми нещо новоизтрито. Как точно се водеше тая тема?

Link to comment
Share on other sites

Понеже аз там почти не влизам, помислих, че Виден пак е прекалил с кеговете :devil, ама не - не виждам в изтритите теми нещо новоизтрито. Как точно се водеше тая тема?

 

Много си взел да мислиш нещо на стари години.

 

Темата верно беше омотана - вече си е на мястото.

Link to comment
Share on other sites

Темата верно беше омотана - вече си е на мястото.

 

RaptoR Applied multi-mod: Премести в Deleted Items 03 February 2011 -00:37

RaptoR Moved a topic from Deleted Items to Филми и сериали Today, 00:43

 

Намали малко алкохола...

 

 

Точно 5000 мнения :).

Link to comment
Share on other sites

Ха! Че аз не съм я отварял тази тема никога. Освен да съм натиснал някой от бутоните "в сянка", което също е странно, защото в тая секция основно гледам Гледах + и -... Очевидно ще трябва да сменям любимия си скин angry1.gif

 

Намали малко алкохола...

Това пък абсолютно нищо общо няма в случая.

ЕДИТ: Сега виждам - 3-ти февруари - даже не аз съм я свършил тази работа, макар че от моята машина е станало laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Това пък абсолютно нищо общо няма в случая.

ЕДИТ: Сега виждам - 3-ти февруари - даже не аз съм я свършил тази работа, макар че от моята машина е станало laughing.gif

Стандартно е избрано "Премести в Deleted Items". Просто някой е натиснал OK бутона. Зависи според скин-а къде точно ще ти се намира.

 

 

Някой да си има идея от алармени системи? Интересува ме такава която е независима от централа. Искам да вдига много шум и да звъни на 2 телефона.

Link to comment
Share on other sites

Много си взел да мислиш нещо на стари години.

 

Ами то само мисленето ми остана на тия години...че и познавам без да искам понякога. :laughing:

 

П.П...и не се засягай излишно, понеже и двамата го казахме на шега и с най-добри чувства - Иван си е пестелив на емотикони, а аз пък може да не съм използвал най-подходящата в случая. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да спра постоянното известяване в таскбара, че нямам достатъчно останало място на харда и да ме кара да го почиствам, без да освобождавам място?

Link to comment
Share on other sites

Ами то само мисленето ми остана на тия години...че и познавам без да искам понякога. :laughing:

 

П.П...и не се засягай излишно, понеже и двамата го казахме на шега и с най-добри чувства - Иван си е пестелив на емотикони, а аз пък може да не съм използвал най-подходящата в случая. ;)

 

Аз да се засягам? Браво бе! laughing.gif

После ще ти се обадя да ти донеса пари за оная работа...

 

Мога ли да спра постоянното известяване в таскбара, че нямам достатъчно останало място на харда и да ме кара да го почиствам, без да освобождавам място?

 

Май не...

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да спра постоянното известяване в таскбара, че нямам достатъчно останало място на харда и да ме кара да го почиствам, без да освобождавам място?

TuneUp Utilities със сигурност имаше тази опция, в по-старите версии, по-лесно ще я намериш.

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да спра постоянното известяване в таскбара, че нямам достатъчно останало място на харда и да ме кара да го почиствам, без да освобождавам място?

 

На първо време пробвай да преместиш плъзгача на "рисайкъл бин"-а (кофата) на нула.

Link to comment
Share on other sites

Това освободи само половин мегабайт, явно ще му давам cancel всеки път като изскочи. Няма да инсталирам това tuneup, защото няма никакво останало място. Все пак става дума за нетбук с 4 гб ссд, който изцяло се заема от уиндоуса и някои спомагателни задължителни програмки, затова и не мога да трия нищо. Благодаря на отзовалите се.

Link to comment
Share on other sites

Това освободи само половин мегабайт, явно ще му давам cancel всеки път като изскочи. Няма да инсталирам това tuneup, защото няма никакво останало място. Все пак става дума за нетбук с 4 гб ссд, който изцяло се заема от уиндоуса и някои спомагателни задължителни програмки, затова и не мога да трия нищо. Благодаря на отзовалите се.

Еми значи бъркай в регистрите:

1. Click Start, click Run, type regedit, and then click OK.

2. Locate and then click the following key in the registry:

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer

3. On the Edit menu, point to New, and then click DWORD Value.

4. Type NoLowDiskSpaceChecks, and then press ENTER.

5. On the Edit menu, click Modify.

6. Type 1, and then click OK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...