Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я бързо някой да ми каже освен Дайкин, Митсубиши Електрик и Фуджицу какви други 12-ки и 18-ки да гледам? Трябва да работи сериозно, не просто да се купи.

Link to comment
Share on other sites

От къде да си купя смислен мъжки чадър, който да не умре на второто отваряне?!?!?!??!

 

Първо трябва да си мъж, за да носиш мъжки чадър laughing.gif

 

--------------------------

 

За климатици не се ли научихте кого да питате вече?

Link to comment
Share on other sites

Я бързо някой да ми каже освен Дайкин, Митсубиши Електрик и Фуджицу какви други 12-ки и 18-ки да гледам? Трябва да работи сериозно, не просто да се купи.

За кръчмата ли питаш или за вкъщи ?

 

Много умно. Попитах напълно сериозно. Няма ли 20% за този постоянен нарушител на правилата? :confused :angry1

Спокойно Ваньо, един ден ще станеш !

Link to comment
Share on other sites

Я бързо някой да ми каже освен Дайкин, Митсубиши Електрик и Фуджицу какви други 12-ки и 18-ки да гледам? Трябва да работи сериозно, не просто да се купи.

 

Мицубишито вече били спряли да ги доставят.Иначе това за климатик за вкъщи си е много добра марка.

В нас съм с 1 Дайкин и 1 Мицубиши ,всичко ток и жица за сега :) :beer:

Link to comment
Share on other sites

За кръчмата ли питаш или за вкъщи ?

За вила в с. Марково ми трябва - която до сега се отопля на локално парно. Номера е там, че ми трябва като отида за събота и неделя да мога да не умра от студ - че ония стени така дърпат зимата, че с локалното й трябват поне 2 дни да се отопли къщата.

Идеята хола (40-на кв.) да го хакнем с 2бр 12ки или 18ка и като си пуснеш "топло" след 2 часа примерно да е ок, а не да е бахър. Там постоянно не се живее. Номера е да е мощно нещо, да топли наистна - няма да има комфорта да си бачка нон-стоп и само да поддържа температура.

 

_________________________

 

@Иване, не съм сигурен дали не те пращам за зелен хайвер, но май в Мороа имат ;)

 

_________________________

 

10x Gado :)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

За вила в с. Марково ми трябва - която до сега се отопля на локално парно. Номера е там, че ми трябва като отида за събота и неделя да мога да не умра от студ - че ония стени така дърпат зимата, че с локалното й трябват поне 2 дни да се отопли къщата.

Идеята хола (40-на кв.) да го хакнем с 2бр 12ки или 18ка и като си пуснеш "топло" след 2 часа примерно да е ок, а не да е бахър. Там постоянно не се живее. Номера е да е мощно нещо, да топли наистна - няма да има комфорта да си бачка нон-стоп и само да поддържа температура.

Щом е такова положението..., значи имам нещо тъкмо като за теб! Актуална оферта ще имаш утре на Л.С.

Link to comment
Share on other sites

От къде да си купя смислен мъжки чадър, който да не умре на второто отваряне?

 

Отдавна не съм купувал чадъри а имам един от маса години и не е мръднал само че не си спомням дали съм го взимал от халите или от един магазин точно до подлеза на аптека марица или е от някъде другаде, но този чадър си го имам може би от 7-8 години вече... не че се скъсвам да го ползвам през ден примерно ама все пак. Огледай се в онзи район все ще намериш нещо нормално

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми каже телефона за справки - нещо беше като 11 800 ама не го помня точно. Както и за телефонни повреди? Благодаря предварително.

Edited by Mila
Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми каже телефона за справки - нещо беше като 11 800 ама не го помня точно. Както и за телефонни повреди? Благодаря предварително.

 

Баш това си е laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Не мога да го избера от чужбина.... :(

 

А за повреди? Искам да се обадя на един телефон и ми дава от вчера заето, не може да е все зает...

Edited by Mila
Link to comment
Share on other sites

А за повреди - 13 000.

Номерът, който ти дава заето, може да е променен. Предполагам, че става дума за малък град или село - в този случай добави 2-ка пред досегашния номер. Например 0311 31 24 > 0311 2 31 24.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Oригинално охлаждане за IBM T30.

Къде мога да намеря такова ново.

Ако няма ново, то тогава втора ръка.

Днес моето взе да прави проблеми, уж смазах вентилатора и го позакрепих, че по едно време вента просто блокира и го изключих веднага, но се е видяло, че няма да го бъде.

Taка че много скоро ще си търся охлаждане...

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

От къде да си купя смислен мъжки чадър, който да не умре на второто отваряне?

 

В МЕТРО имат известен избор от няколко модела. Мисля, че ще си харесаш нещо.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам къде в Пловдив мога да намеря магазин от веригата МСвят,собственост на Мтел?И дали функционира?

Благодаря! :)

Няма да намериш, тиквениците фалираха или ги препродадоха или купиха или кой знае какво. Преди 2-3 месеца се разправях с тях, защото имах телефон в гаранция от тях. Имат само някакъв сервиз в София, където извършват гаранционна дейност.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Няма да намериш, тиквениците фалираха или ги препродадоха или купиха или кой знае какво. Преди 2-3 месеца се разправях с тях, защото имах телефон в гаранция от тях. Имат само някакъв сервиз в София, където извършват гаранционна дейност.

Ясно...Четох,че много хора са изгоряли с нечитави телефони,с неясен произход от МСвят,ще бягам надалеч от тях. :)

Link to comment
Share on other sites

Как се казва магазина за мебели , който се помещава в бившата Полиграфия . Искам да им разгледам сайта и да им разбера работното време .

Link to comment
Share on other sites

От един сайт трябва да гледам едно видео, но няма да мога. Може ли с някаква програмка да го запиша? Ако го направя видеото да върви на цял екран, има ли програмка да записва това, което върви? И после да мога да си го превъртя и да си го изгледам. Многооо благодаря! :)

Трябва да записва и аудиото към клипчето. Дано да не е необходим микрофон, че в момента нямам.

Видеото ще върви в реално време.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...