Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

откъде да си купя охладители за хладилна чанта?

имам предвид ония пластмасови блокчета (моите са сини), пълни с некво желе, които се замразяват във фризера и после се слагат в чантата с манджата, за да държат хладно в нея по-дълго време.

адреси на магазини и ориентировъчни цени ме интересуват също. знам че има различни размери, ще си преценя на място от кои колко искам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не мога ли да се размина с нея?! Да кажа, че е открадната или нещо такова?!

 

 

Ванка както ти казаха и колегите по добре си мълчи може да се разминеш с глобата. А да им кажеш, че ти е открадната глобата е още по голяма.

Незнам защо е така но е факт. Тогава глобата е 50лв.

Link to comment
Share on other sites

Какъв цвят е бензина А98?

 

И на вивател няма ли някакъв предплатен план, с безплатни минути към даден номер?

Link to comment
Share on other sites

Къде най-тънко се продават ръкавици за фитнес ?

TCM-a или Айвън както ти харесва повече. Там имат в склада за по 1-2-3 лева ръкавици.

Link to comment
Share on other sites

може ли да се проследи ай пи-то, ако човека се логва периодично в даден сайт през прокси?

 

а ако сменя прокситата всеки път?

 

...въпросът ми е администраторите на сайта могат ли да го видат това ай пи? а не трето лице - "хакерче"

Link to comment
Share on other sites

По принцип при плащане на капаро, кога се плаща останалата част - преди предаването на извършената работа или след получаването й? Какво ще попречи на злонамерен клиент да не плати останалата част, след като си получи нещото?

Link to comment
Share on other sites

Има една зелена мрежа, която използват за сянка. 2 места, на които се сещам да съм я виждал за ориентир:

1. автосалоан срещу Лалута до технополис;

2. градинския сектор в баумакс.

 

Някой сеща ли се откъде се купува тази мрежа? .. или като какво да я търся..

Link to comment
Share on other sites

Има една зелена мрежа, която използват за сянка. 2 места, на които се сещам да съм я виждал за ориентир:

1. автосалоан срещу Лалута до технополис;

2. градинския сектор в баумакс.

 

Някой сеща ли се откъде се купува тази мрежа? .. или като какво да я търся..

 

Тя не е само за сянка, използва се и за предпазване на насажденията от градушки и подобни. А защо не попиташ в Баумакс или на Лаута откъде са я взели? Не вярвам да не ти отговорят.

Link to comment
Share on other sites

По принцип при плащане на капаро, кога се плаща останалата част - преди предаването на извършената работа или след получаването й? Какво ще попречи на злонамерен клиент да не плати останалата част, след като си получи нещото?

 

ами по принцин това се уговаря в договора...обикновено е в момента на предаването ;)

 

...нищо не би попречило на недобросъвестния клиент, освен закона и последващ иск в съда...който най вероятно ще бъда спечелен ;)

Link to comment
Share on other sites

може ли да се проследи ай пи-то, ако човека се логва периодично в даден сайт през прокси?

 

а ако сменя прокситата всеки път?

 

...въпросът ми е администраторите на сайта могат ли да го видат това ай пи? а не трето лице - "хакерче"

 

Не може да се проследи, защото администратора вижда проксито, а не IP-то зад него.

Link to comment
Share on other sites

По принцип при плащане на капаро, кога се плаща останалата част - преди предаването на извършената работа или след получаването й? Какво ще попречи на злонамерен клиент да не плати останалата част, след като си получи нещото?

Представяш му го, дава ти парите, пращаш/даваш му го.

Link to comment
Share on other sites

Ето, аз дори си намерих какво точно искам да си купя!

 

За начало, как се казва това нещо на български, да знам и за какво да питам? На английски е "recorder".

 

recorderxk6.jpg

Link to comment
Share on other sites

220гр. Аз съм го купил вече, просто сега ми трябва някъде да ми го нарежат.

Пробвай в печатницата на ВСИ.Намира се като подминеш стола в посока ректората и завиеш наляво към общежитията в сградата от лявата ти страна на първия етаж.Срещу някаква символична сума няма да ти откажат.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив има фирма или по-добре магазин за цветя, в който да предлагат и доставка на цветята на даден адрес. Искам да изненадам един човек. :)

Аз се сещам за един, който се намира до "Симфонията", но не знам дали там извършват такъв вид услуга. И ако има някой запознат да казва и колко излиза, за да знам какви пари да приготвя. :)

Link to comment
Share on other sites

220гр. Аз съм го купил вече, просто сега ми трябва някъде да ми го нарежат.

какъв ти е размера на един лист

колко листа са

 

ако не си ги клъцнал, яла щи ги резна в кичука

 

Къде в Пловдив има фирма или по-добре магазин за цветя, в който да предлагат и доставка на цветята на даден адрес. Искам да изненадам един човек. :)

Аз се сещам за един, който се намира до "Симфонията", но не знам дали там извършват такъв вид услуга. И ако има някой запознат да казва и колко излиза, за да знам какви пари да приготвя. :)

този магазин срещу рондото доставят до адрес

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив има фирма или по-добре магазин за цветя, в който да предлагат и доставка на цветята на даден адрес. Искам да изненадам един човек. :)

Аз се сещам за един, който се намира до "Симфонията", но не знам дали там извършват такъв вид услуга. И ако има някой запознат да казва и колко излиза, за да знам какви пари да приготвя. :)

миналата страница питах същото :)

аз ползвах-невена-0896610241-излезе 15лв нормален букет

Link to comment
Share on other sites

може ли да се проследи ай пи-то, ако човека се логва периодично в даден сайт през прокси?

 

а ако сменя прокситата всеки път?

 

...въпросът ми е администраторите на сайта могат ли да го видат това ай пи? а не трето лице - "хакерче"

Има само един начин за който се сещам, но е доста сложно. Повече проксита не поддържат ssl. Ако в страницата която посещаваш го накараш да влезне в такава страница заявката му ще дойде директно от неговото ip. Има обаче и проксита които го поддържат. Зависи доколкото е технически запознат.

Link to comment
Share on other sites

миналата страница питах същото :)

аз ползвах-невена-0896610241-излезе 15лв нормален букет

Мерси, днес и аз се възползвах от услугите и. Всичко мина добре :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...