Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Откъде мога да закупя голяма копринена кърпа (не зная как по друг начин да определя квадратно парче плат), по възможност с приемлив десен?

 

Всъщност в краен случай може да бъде памучна, но предпочитам коприната, защото по-лесно се развързва.

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да закупя голяма копринена кърпа (не зная как по друг начин да определя квадратно парче плат), по възможност с приемлив десен?

 

Майка ми носи такива копринени шалове, ако става дума за кърпа за врат, и са с доста приятни пастелени десени и цветове. Ще я питам откъде ги взима, някъде в Тракия мисля.

Link to comment
Share on other sites

интересува ме разрешително за ограда има ли давност,както е при разрешителното за къща?доколкото знам при второто ако до 5 години не почнеш строеж,валидността му изтича.имам документ за оградата,издаден още 1992,за ограда с височина 1,60 м и се чудя дали мога да го ползвам или да изкарвам ново?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже кои са най-добрите тенис кортове, в смисъл съотношние цена/качество? :)

на стад са най-добрите и най-скъпите

прилично добри са на бдж-то на тепето

Link to comment
Share on other sites

на стад са най-добрите и най-скъпите

прилично добри са на бдж-то на тепето

А можеш ли да ми кажеш горе долу колко е на час ?
Link to comment
Share on other sites

На БДЖ-то на Младежкия хълм е 2 или 3 лева на час(не си спомням точно кое от двете), а за 1 лев на час получаваш и сравнително добра ракета за игра.

Link to comment
Share on other sites

А можеш ли да ми кажеш горе долу колко е на час ?

предполагам, че говорим за кортове "на червено" :)

...на бдж е 6лв събота и неделя, през седмицата до 16ч е 4лв, след това - 6лв

на стад...там преди години беше нещо от сорта на 12лв

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде мога да си купя нощна шапка? От онея черните дето си ги слагаш на очите да не ти пече слънцето сутрин и колко струват г/д? :)

 

Как да си инсталирам карта на Пловдив в GSM-а? Телефона е Nokia N73.

 

Сваляш картата на града от сайта на нокия (или където я намериш) и си я слагаш в телефона, но нали знаеш че за да я ползваш не ти трябва само телефона но и GPS-а който се продава отделно от него. Поне с N80 e така.

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да закупя голяма копринена кърпа (не зная как по друг начин да определя квадратно парче плат), по възможност с приемлив десен?

 

Всъщност в краен случай може да бъде памучна, но предпочитам коприната, защото по-лесно се развързва.

 

в тракия има един магазин за индийски глупости там има най-различни копринени платове и т.н. пиши ми на лично да ти обясня къде точно се намира че в момента бързам

Link to comment
Share on other sites

Да, другия път му препоръчай нещо още по-тежко... :unsure:

 

Eleu - Virtual Dub примерно.

 

Или дори Free Video Dub

С това няма нужда да енкодваш наново отрязаното парче.

А има ли начин да отделя картината от звука от отрязаното ?
Link to comment
Share on other sites

Не мога да гарантирам 100%, но така ми звучи по-добре:

Обновляется каждый день. Есть также раздел Хакинтош.

P.S. Надеюсь, чтобы (или само чтоб) администраторы не восприняли тему как рекламы, потому что эта тема могла бы понадобиться многим потребителям форума :)

или:

P.S. Надеюсь, что администраторы не 1. воспримут / 2. воспринимают тему как рекламу, потому что эта тема могла бы понадобиться многим потребителям форума.

едното е "няма да сметнат"

второто е "не смятат"

Благодаря много и на двамата! :)

Link to comment
Share on other sites

Какви са критериите при категоризиране на земеделска земя?

климат, почва, релеф, качество...Наредба за категоризиране на земеделските земи при промяна на тяхното предназначение ;)

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

ахой...

Трябва ми информация относно Първа Инвестиционна банка и по-точно подробности относно това дали предлагат универсален пенсионен фонд във връзка с допълнителното пенсионно осигуряване за родените след 1960г... някакъв линк с подробно описание на този фонд и т.н. ще ми свърши добра работа... помагайте, цепи ме главата, а ме занимават с глупости... clueless съм :unsure:

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...