Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя рекламна табелка за регистрационен номер на автомобил, с надпис какавто аз искам ?

 

Какво означава "рекламна табелка за регистрационен номер на автомобил"?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какво означава "рекламна табелка за регистрационен номер на автомобил"?

 

 

Малка табелка, която се монтира върху черната подложка на регистрационния номер на автомобила

Link to comment
Share on other sites

Гледах, че в DOGVisa имаше рекламка, че правели, но там ще ти одерат кожата и ще те таксуват двойно. Можеш да дадеш някъде да ти изгравират плочка и съвсем спокойно да си я лепнеш на номера с двойно лепещо тиксо.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли работното време на Jysk?Благодаря предварително
10.00 - 20.00 понеделник-петък. За събота и неделя не съм сигурен.
Link to comment
Share on other sites

Бацета някой може ли да ми каже евтино хотелче в Китен?С още двама приятели ще ходим от 25 Август до 1 Септември,но ни е за пръв път там и въобще не ги знаем хотелите...някакво по-непретенциозно и евтинко хотелче,или пък бунгалце ако има там.На нас ни стига да има кенеф,баня и легла и да е в добро състояние естествено-не някфи изтърбушени стаи(и да няма хлебарки :lol: )

 

Хотел "Атлиман" търси... условията са перфектни, цените са поносими... Идеален е. Между другото май ще почивам там след 20- ти, така че, ако го избереш ще се видим там :pirate

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя рекламна табелка за регистрационен номер на автомобил, с надпис какавто аз искам ?

 

 

В копирния център на гладстон до лъки синема правят такива работи.

Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва следната антика:

 

Превключвател пакетен ППМ2-10/НЗ Изпълнение 1

Това е от пералня Еврика 3.

 

Някой да знае откъде мога да си закупя?

Link to comment
Share on other sites

Vikiwat!

Ако там нямат, мога да те пратя на едно магазинче, но обяснението е много сложно... Пиши ми в скайп, със същния ник съм, да не пълня тука главата на хората с глупости.

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва следната антика:

 

Превключвател пакетен ППМ2-10/НЗ Изпълнение 1

Това е от пералня Еврика 3.

 

Някой да знае откъде мога да си закупя?

 

 

Vikiwat!

Ако там нямат, мога да те пратя на едно магазинче, но обяснението е много сложно... Пиши ми в скайп, със същния ник съм, да не пълня тука главата на хората с глупости.

Можеш да пробваш и в магазин-сервиз "Дошков". Намира се по тротоара между ТОХа и ВикиВат. Продават какви ли не вехтории и антики освен новите работи.

Link to comment
Share on other sites

Ще има ли днеска слънчево затъмнение или не. Защото четох някъде преди около 2 седмици за това, а пък се учудвам, че по телевизиите не съобщават нищо

Link to comment
Share on other sites

Ще има ли днеска слънчево затъмнение или не. Защото четох някъде преди около 2 седмици за това, а пък се учудвам, че по телевизиите не съобщават нищо

 

В София започва в 12:20 и ще трае около или повече от час. Ще се вижда частично, уви! Казаха го в прогнозата за времето на bTV.

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

кога започва слънчевото затъмнение в пловдив?

eдит-тъпо, няма часова разлика между пловдив и софия :wacko:

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

кога започва слънчевото затъмнение в пловдив?

eдит-тъпо, няма часова разлика между пловдив и софия :wacko:

:) :) Че ти каква часова разлика искаш да има - 2-3 часа ли :) То тия 100 километра до София, Земята ги врътка сигурно за 2-3 минути

Link to comment
Share on other sites

Можеш да пробваш и в магазин-сервиз "Дошков". Намира се по тротоара между ТОХа и ВикиВат. Продават какви ли не вехтории и антики освен новите работи.

 

Във Викиват - няма!

Дошков - дори не знаеше какво е това!

На Руски срещу тотото - казаха ми, че няма да намеря!

На Славянска - ще работят в понеделник. На море са отишли май!

 

Някой да има други идеи? Или пък да му ръждясва такава пералня на тавана да и взема ключа?

Link to comment
Share on other sites

:) :) Че ти каква часова разлика искаш да има - 2-3 часа ли :) То тия 100 километра до София, Земята ги врътка сигурно за 2-3 минути

 

Браво, Мирка! Без да искаш му отговори! :D

Link to comment
Share on other sites

Браво, Мирка! Без да искаш му отговори! :D

 

аз мисля, че сам си отговорих на малоумния въпрос ;)

 

 

 

още един: интернета, който лангейм ни доставя, през колко други доставчика минава, докато стигне до нас? нали има три хъба на нет в света - токио, ню йорк и париж, та въпросът ми е - през колко доставчика минава нета, за да дойде до нас и от кой хъб идва? :D

Link to comment
Share on other sites

Браво, Мирка! Без да искаш му отговори! :D

Бе баш без да искам не беше. Минутите целенасочено бяха казани тези ;)

Link to comment
Share on other sites

Кой рейс продължава до Техномаркета на 4ти км? И има ли такъв въобще или всички са до университета. Мерси.

 

4-ката спира най-близо.

Link to comment
Share on other sites

Кой рейс продължава до Техномаркета на 4ти км? И има ли такъв въобще или всички са до университета. Мерси.

18 - Ходи до хангарите, всички останали (4,20,44,222 са до ПУ)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...