Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

някой знае ли къде продават от онези стрелички и пластмасови накрайници за електронните дартсове

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Автокасетофон от америка, че работи ли безпроблемно и тука ?

 

ми на колите напрежението...демек акумулаторите...май са еднакви :unsure:

 

бтв-запетайката пред че-то кърти :punk

 

 

 

 

 

ХОП

 

На телефон 0888254817 може да потърсиш Невена (цветарката която ползвам от над 10 години, държи няколко сергии на Четвъртък пазара) - може да си поръчаш да бъде направен букет, венец и т.н. и да бъде доставен където кажеш.

 

дааам. даде ми визитка :)

 

хубави букети, на сносни цени :D

Link to comment
Share on other sites

Автокасетофон от америка, че работи ли безпроблемно и тука ?

Няма май да хващаш всички радиостанций. В САЩ само на четни честоти има. (Кой знае, може и да не е така вече, знам ли :blink: )

Link to comment
Share on other sites

Почти съм сигурен че има самолетни полети Пловдив - Варна и обратно.Какви са цените и времето,за което се взима разстоянието?

Link to comment
Share on other sites

Автокасетофон от америка, че работи ли безпроблемно и тука ?

Ще работи. На няколко приятели вече донесох доставени от САЩ и нямат никакви проблеми с използването им.

Link to comment
Share on other sites

Ще работи. На няколко приятели вече донесох доставени от САЩ и нямат никакви проблеми с използването им.

Благодаря за отговорите. А за ",че" -то груба грешка от бързане :lol:

Link to comment
Share on other sites

Какъв картон? Защото картон 160гр. продават в книжарниците.

Преди месец минах от там и видях, че има.

 

220гр. Аз съм го купил вече, просто сега ми трябва някъде да ми го нарежат.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да препоръча откъде и какви кърпички за почистване на LCD монитор да взема? По-рано ходих до JAR и уж казаха, че ще доставят някакви, но колкото пъти ходех, така и не доставиха.

Link to comment
Share on other sites

Изтече ми личната карта. Преди около... 2 месеца. :lol: Просто не съм погледнал. Ще има ли глоби разни, мога ли да ги прескоча ако има такива? Каква е процедурата, като цяло?

Link to comment
Share on other sites

Изтече ми личната карта. Преди около... 2 месеца. :lol: Просто не съм погледнал. Ще има ли глоби разни, мога ли да ги прескоча ако има такива? Каква е процедурата, като цяло?

 

1 ako kara6 , trqbva.

edin priqtel go sprqha i go globiha za tova.

Link to comment
Share on other sites

Някой, който е ходил скоро в МЕТРО знае ли дали продават раници там?

да, повечето модели са на ташев. за центие не мога да кажа как са.

 

в магазините БГспорт (вече имат два: единия си е на ул. Антим I до "101 балона", а другия до тютюневите складове в пресечка на ул. Ив. Вазов) са внесли някаква чешка марка раници "Huskey" с доста добри цени и качествена изработка.

Link to comment
Share on other sites

Изтече ми личната карта. Преди около... 2 месеца. :lol: Просто не съм погледнал. Ще има ли глоби разни, мога ли да ги прескоча ако има такива? Каква е процедурата, като цяло?

 

 

Иване глобата е 30лв. до 6 месеца. За повече нз.

Понеже и аз имах същият проблем.

А глобата се плаща в банката към таксата за нова лична карта.

 

А колкото до карането смятам, че няма такова нещо защото личната карта не замества книжката.

Link to comment
Share on other sites

Не мога ли да се размина с нея?! Да кажа, че е открадната или нещо такова?!

Нищо не казвай,прави се на приятно разсеян :bgrin: мойта беше изтекла преди 2 години,културно питах лелките за глоби и те казаха-оооо,не се притеснявай!Само че на другия ден беше няква лелка в лошо настроение и взе да ми разправя как съм щяла да плащам глоба за дето не съм си платила глобата :lol: но после и се размина и каза айде готова си,нищо няма да плащаш :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не мога ли да се размина с нея?! Да кажа, че е открадната или нещо такова?!

Изчакай да изтече с 1 година и тогава няма да те глобят :lol:. Знам че звучи абсурдно, но е факт. Ставаше въпрос за международен паспорт на една позната. Отиде година и три месеца след като и беше изтекъл и не я глобиха. Казаха и че глоби се налагат до изтичане с една година. Щом не са те потърсили е тяхна грешка. Не виждам кой може да ти направи проблеми за изтекла лична карта. Евентуално няма да можеш да гласуваш. Ако пък ти я искат някъде можеш да даваш шофьорската книжка.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...