Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как да изчистя восък от килим?

1.стар прочетен вестник

2.добре загляла ютия (с изключена пара)

слагаш вестника върху восъка и с леки движения с ютията по вестника ..... ;)

Link to comment
Share on other sites

1.стар прочетен вестник

2.добре загляла ютия (с изключена пара)

слагаш вестника върху восъка и с леки движения с ютията по вестника ..... ;)

Сега някой заядливец би те попитал: "А ако вестникът не е прочетен, ке падне ли восъко?" :smile:

 

 

Трябва ли ми задграничен паспорт, за да посетя Чехия?

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

Сега някой заядливец би те попитал: "А ако вестникът не е прочетен, ке падне ли восъко?" :smile:

Трябва ли ми задграничен паспорт, за да посетя Чехия?

 

Зависи. Ако ще ходиш с кола и минеш през Румъния, Унгария и Словакия - не. Ако ще минаваш през Сърбия или ще ходиш със самолет си изкарай паспорт.

Link to comment
Share on other sites

1.стар прочетен вестник

2.добре загляла ютия (с изключена пара)

слагаш вестника върху восъка и с леки движения с ютията по вестника ..... ;)

 

И внимаваш да не стопиш килима! Най-вероятно е изскуствен, но и да не е пак може да го повредиш....

 

Аз лично бих ползвал много гореща вода с препарат (някакво веро)

Link to comment
Share on other sites

Сега някой заядливец би те попитал: "А ако вестникът не е прочетен, ке падне ли восъко?" :smile:

ще падне,ще падне няма проблем.най-добре се получава ако ползваш съботния 24часа

 

 

 

И внимаваш да не стопиш килима! Най-вероятно е изскуствен, но и да не е пак може да го повредиш....

 

Аз лично бих ползвал много гореща вода с препарат (някакво веро)

даааа,и така става ако си с ironhands,което сигурно за теб не е проблем :lol: :lol: :lol:

Edited by laury
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми номер на карта за Метро за да мога да им разгледам брошурите . Някой ще сподели ли номера на своята карта ?

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми номер на карта за Метро за да мога да им разгледам брошурите . Някой ще сподели ли номера на своята карта ?

единственото по картата ми което прилича на номер е

20-013-008382-81-6

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли колко пари се продават Mp3 player ;) и нямам време да обикалям къде ? :blink: или някой съфорумник може да продава.... ;)

 

2гига, зависи от марката, но средно около 40-50лв

 

поне аз си зех моя за толкова преди няколко месеца :)

 

 

 

зех си го от 2be, а марката е mpman

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

Имам дъно с 4 RAM слота, 2х2 за dual channel. Имам в момента едно PQI DDR 400 512MB, като съм уредил да взема второ такова за втория слот. Ако в другите 2 слота сложа две плочки Kingston DDR 400 по 512МВ ще работи ли като цяло с 2GB Dual Channel?

Link to comment
Share on other sites

На Варна или Бургас е прозвището "българския Ню Йорк"? :)

Според един тип, който искаше да строи небостъргач и да става кмет:

 

Силуетът на Бургас, погледнат от "Сарафово", прилича на Ню Йорк.

 

:tongue :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам дъно с 4 RAM слота, 2х2 за dual channel. Имам в момента едно PQI DDR 400 512MB, като съм уредил да взема второ такова за втория слот. Ако в другите 2 слота сложа две плочки Kingston DDR 400 по 512МВ ще работи ли като цяло с 2GB Dual Channel?
Мисля, че само едната двойка слотове работят в такъв режим. По-добре вземи 2х1 ГБ. За да имаш реален Dual Channel, трябва да са подбрани по двойки и не е достатъчно да са от една марка и тип. Но според мен чувствително вдигане на производителността вследствие единствено на работата в такъв режим е клокърски мит.
Link to comment
Share on other sites

nqkoj znae li ot kade da si kupq lista ot menta za kokteil mohito ?

pro4etox v internet 4e daje na mesta polzvali lista ot djodjen az li ne6to se barkam ili tva sa 2 savsem razli4ni ne6ta na vkus ? i ako e vazmojno ot kade da si kupq djodjen :D

Link to comment
Share on other sites

nqkoj znae li ot kade da si kupq lista ot menta za kokteil mohito ?

pro4etox v internet 4e daje na mesta polzvali lista ot djodjen az li ne6to se barkam ili tva sa 2 savsem razli4ni ne6ta na vkus ? i ako e vazmojno ot kade da si kupq djodjen :D

 

На Четвъртък пазара има всичко! А аз чакам рецептата за сухо мартини!

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че само едната двойка слотове работят в такъв режим. По-добре вземи 2х1 ГБ. За да имаш реален Dual Channel, трябва да са подбрани по двойки и не е достатъчно да са от една марка и тип. Но според мен чувствително вдигане на производителността вследствие единствено на работата в такъв режим е клокърски мит.

 

Самото дъно е с 2х2 слота, като всяка двойка работи dual channel. За двойките чипове съм 90% сигурен, че за да работят заедно в дуал трябва да са един вид и марка.

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

На Четвъртък пазара има всичко! А аз чакам рецептата за сухо мартини!

Съставки:

70 мл джин

10 мл сух бял вермут

1 зелена маслина

Приготвяне:

Съставките се разбъркват в смесителна чаша с кубчета лед и се прецеждат през стренера. Сервира се в коктейлна чаша и се гарнира с лимонова кора или маслина.

Link to comment
Share on other sites

Къде зачезна замундата?

"За момента сървъра е натоварен, моля върнете се отново след няколко минути..."

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...