Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Искам да попитам трудно ли е да се вурне информация изтрита от компютъра... Също така каква част от изтритата информация е възможно да се възтанови, в смисъл някакво определено количество ли и или определено време назад???

Относително е. Зависи дали нещо е било записано върху това място от hard диска. Когато избереш да изтриеш нещо, файловата система маркира мястото от hard диска като свободно. Реално твоята информация е все още там докато не се запише нещо ново върху нея. Ако си изтрил нещо важно, най - добрият вариант е веднага да спреш работа и да пробваш да възстановиш изтритите данни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Под bluray компресия имам предвид HD видео с много високо качество. Наистина можеби е грешка да се нарече blu-ray компресия, но така ми дойде. 1080 са вертикалните, а хоризонталните са 1920 :)

Ако си на 16:9, при 4:3 например е 1440х1080 :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам трудно ли е да се вурне информация изтрита от компютъра... Също така каква част от изтритата информация е възможно да се възтанови, в смисъл някакво определено количество ли и или определено време назад???

Пробвай Recover My Files - по-новите версии. В дата има достатъчно излекувани, които да ти свършат работата.

Link to comment
Share on other sites

я обадете някви сървъри за кънтъра,че нещо еврокомските не обичат супер любо :lol:

сайт някакъв или направо айпи адрес би ми свършил чудесна работа да поразпуцвам малко след работа вечер :)

Link to comment
Share on other sites

я обадете някви сървъри за кънтъра,че нещо еврокомските не обичат супер любо :lol:

сайт някакъв или направо айпи адрес би ми свършил чудесна работа да поразпуцвам малко след работа вечер :)

Ми аз цъкам в манията, но там няма 1.5. Ето ти сайта, ако си харесаш нещо http://cs.man1a.com/news.php

Няма чийтъри, няма ги и малоумните админи от ЕК, дето ги мързи да сложат един античийт, ами предпочитат да банват цели мрежи :angry1

mobo, благодаря, мислех си, че тоя е някъв пишман професор пък той бил истински :laughing:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Кой е филмът с най-много гафове? :blink: Търсих из чичко Гугъл, ама йок :/.

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли откъде да си дърпам опери?

в замунда има десетина, но ми трябват повечко, а и тези които търся ги няма там :)

Link to comment
Share on other sites

От кой филм е това:

 

Serendepity - Знак на съдбата. Много сладък филм :)

по едно време доста често го засичах по Диема

Link to comment
Share on other sites

"Гладиатор" е в челните позиции.... ;)

Справка...

 

Аз току що намерих това.

 

 

1 Apocalypse Now 396

2 The Shining 299

3 Harry Potter and the Chamber of Secrets 291

4 Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 286

5 Star Wars 259

 

396 грешки и всички са описани, хах xD.

 

Гладиатор даже не е в топ 30 xD.

Link to comment
Share on other sites

"Дупка в стената" по Нова ТВ да го има някъде качено в нета, че не успях да го гледам?

 

Едит:

Има го, мерси много! :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...