Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

PF Usage ~500mb това ми показва Windows Task Manager когато използвам Флашгета и свалям вече с новата скорост 1000 и кусур кб/с. Според вас това нормално ли е защото малко ми зацикля компа. Това когато свалям да кажем филм...

Не е нормално, все пак е само 1МБ. Може да е от много неща, но като за начало смени торент клиента, един Уторент е най-подходящ, но каквото и да правиш не слагай БитКомент, ще стане още по-зле.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не е нормално, все пак е само 1МБ. Може да е от много неща, но като за начало смени торент клиента, един Уторент е най-подходящ, но каквото и да правиш не слагай БитКомент, ще стане още по-зле.

 

 

Ще се съглася с теб, понеже и аз направих вече разликата м/у bitcimet и utorrent.

Преди с бит комета компа бъгваше сега съм с юторент и нямам такива дертове. Пак си сваля с такава скорост както и биткомета дори и по добра понякога.

Link to comment
Share on other sites

От доста време има Квартал " Христо Ботев " .

 

 

 

Искам да попитам: къде мога да си направя 50 плаката ( различни ) на най достъпни цени?

Link to comment
Share on other sites

Конната база във Войводиново предлагат ли езда на пони ? Или да ме насочите другаде около Пловдив където предлагат тази услуга ?

Link to comment
Share on other sites

Моля, ако някой знае пунктове за вторични суровини (и по-специално хартия) в центъра - нека сподели. Знам един до детска градина "Малкия принц", но работи до 16 ч. и няма как да отида.

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Моля, ако някой знае пунктове за вторични суровини (и по-специално хартия) в центъра - нека сподели. Знам един до детска градина "Малкия принц", но работи до 16 ч. и няма как да отида.

Благодаря предварително.

 

Имаше един на ъгъла на Славянска и Добри Войников , но не знам дали още функционира

Link to comment
Share on other sites

Моля, ако някой знае пунктове за вторични суровини (и по-специално хартия) в центъра - нека сподели. Знам един до детска градина "Малкия принц", но работи до 16 ч. и няма как да отида.

Благодаря предварително.

Да ти кажа честно не се занимавай. Когато разчиствах къщата на баба и събрах доста хартия ( да съм точен 60 килограма ) и отивам ухилен да взема някой друг лев и гледам, че за кило дават 5 стотинки. Файда никаква. Хвърляй е в обозначения казан и това е. Смесената е 5 стотинки, за друга не знам.

Иначе има един зад бившото училище " Васил Коларов " в кичука.

Link to comment
Share on other sites

Прави сте че не струва. И аз съм правил няколко пъти греешката, но боклука макар и разделен го хвърлят на едно и също място, докато при изкупуването се преработва поне, ако човек не го мързи да носи. Виж с металите е по-различно положението. Падат по малко парички.

Link to comment
Share on other sites

Намерих идеално място и си прекарах също толкова добре :lol:

 

От прелеза на свобода (алеята на братската) се влиза в отбивката на Yamaha заведението, продължава се по разбития път, подминава се автомивката и все по оградата й, която се пада в ляво.. Накрая се прави един ляв завой и се спира на някакъв заден вход на същата ограда, който е обграден с някакви диги. Пада се зад направи си сам.

 

Който се възползва от мястото ми дължи биричка :tongue

Link to comment
Share on other sites

Прави сте че не струва. И аз съм правил няколко пъти греешката, но боклука макар и разделен го хвърлят на едно и също място, докато при изкупуването се преработва поне, ако човек не го мързи да носи. Виж с металите е по-различно положението. Падат по малко парички.

 

Какви парички бе !? Карам им 40 - 45 бутилки от фреон, а гадовете ми викат че трябвало да си ги нарежа.

Ами то дисковете за шлайфът струват повече ! Виж от цветното по има файда, но и там те порязват с 15% някакъв данък. Само дето не е ясно за кое го взимат този данък. Сигурно за това че, съм си дал парите едни път за да купя материалът от който е останъл отпадъкът.

Link to comment
Share on other sites

някой запознат ли е с тия кредити "Енергийна ефективност"?всякаква информация относно тях ще ми е полезна

Link to comment
Share on other sites

но боклука макар и разделен го хвърлят на едно и също място
Но преди това се сортира от клошарите. ;) За това винаги хвърляйте хартията в определените за това казани. Поне някой да намаже малко от малко.
някой запознат ли е с тия кредити "Енергийна ефективност"?всякаква информация относно тях ще ми е полезна
Отиваш в някоя банка и казваш, че искаш да теглиш кредит по програмата за енергийна ефективност и за какво ще я ползваш Попълваш няколко "формулярчета", плащаш някоя и друга "таксичка" за разглеждането на документи. От там нататък ми се губят спомените за процедурата, но май ти даваха парите и след като ги използваш, им представяш касовите бележки и фактури в определен срок. Възстаноивява ти се до 20 % от похарчената сума, но не повече от 400 лв. общо взето това е. За повече инфо, към някой сайт на банка.
Link to comment
Share on other sites

Някой мернал ли е из града и особено по-добре - по центъра, тва новото списание .NET? Ако да - къде? :)

 

http://www.netmag-bg.com/read.php?name=96&lang=en

 

Edit: Взех го от Стемо-то на колелото на панаира.

Edited by veseo
Link to comment
Share on other sites

Някой ползвал ли е такова нещо и дали знае може ли да се включи директно в мрежата чрез адаптер, защото майка се е навила да си купува, но й трябва постоянно включено, а с тея батерии не е оферта :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...