Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Как мога да направя .pdf с повече от един JPEG файл? Ако има и вариант, който не е свързан със сайта на Adobe...
Използвай Windows-кия мениджър за печат. Предварително трябва да имаш инсталиран виртуален pdf принтер (например pdf creator, който може да си изтеглиш оттук). И тогава просто избираш картинките, десен клик>Print и следваш съветника, като в съответната стъпка избираш виртуалния pdf принтер.

П.П.: Ако имаш инсталиран pdf принтер на Adobe, използвай него, не инсталирай друг. В противен случай ще се скарат и ще си омажеш системата.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само на мен ли ми забива браузъра докато бродя из форума. Интересното е, че не ми се случва с никоя друга страница

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми забива браузъра докато бродя из форума. Интересното е, че не ми се случва с никоя друга страница

има нещо такова - на мен не ми отваря wrzru.com

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми забива браузъра докато бродя из форума. Интересното е, че не ми се случва с никоя друга страница

 

 

А наме ми забива само с мозила.

А с гнусният експлорер си върви нормално, дори без забележка.

Link to comment
Share on other sites

Еми аз съм с експлорър и ми забива, по време на забиването страницата става бяла и отдолу вляво ми изписва, че ми зарежда няква страница "pageаd.l.google.com/pagead/нещо си", изглежда гугълските реклами правят нещо, вземете го оправете

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам проблем ли ще е да си открия втора сметка на Мтел на мое име?

Никакъф . Лично на мое има 2 сметки и няма проблем въпроса е , че ако ще са над 2 да си направиш група .

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде или в коя морга мога, да си намеря кора за багажник на Clio "97 втора употреба?

Link to comment
Share on other sites

Виж това дали ще ти свърши работа :)

Някой има ли идея как се морят листни въшки,че са ми нападнали една от стайните рози :(

Мерси, но са изключително аматьорски изработени.

 

Иначе за листните въшки почти във всеки цветарски магазин продават препарати. Най-хамалския вариант е да ги напръскаш със сапунена вода....или да си завъдиш калинки :P (Midex)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя плакат на The Darkness (рок група).. !? Продават ли ги някъде, освен в интернет..или, ако някой продава да свирне с един мейл :) хаха

Link to comment
Share on other sites

Има ли програма, която да проверява правопис на български?
Има и то много. За браузър, за уърд, за какво ти трябва?
Link to comment
Share on other sites

Има и то много. За браузър, за уърд, за какво ти трябва?

Като сте почнали на мен ми трябва такава програма за уърд :)

 

Crazy_Hamster, ако ти трябва на теб за Firefox си свали от тук - https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:3 . Има за доста езици. Аз лично ползвам този за български език и съм сравнително доволен ;)

Edited by Vartkes
Link to comment
Share on other sites

Като сте почнали на мен ми трябва такава програма за уърд :)

 

Crazy_Hamster, ако ти трябва на теб за Firefox си свали от тук - https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:3 . Има за доста езици. Аз лично ползвам този за български език и съм сравнително доволен ;)

 

Оф, да за Firefox. Мерси много, днеска съм някъв неадекватен цял ден.

Link to comment
Share on other sites

От Пловдив съм и ми трябва течен силикон.От къде мога да купя.10х

Чак за втори път пита, ми не можа ли да се сетиш за Бриколаж, Практикер, Рила и всеки друг строителен хипермаркет и всяка малка железарийка където се продават строителни материали

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Течен силикон подават в магазините за отработено дизелово гориво и в тези за компресия и двигателно масло втора употреба...

Според мене много лошо го наказа момчето ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...