Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Предполагам, че жените зеят с уста докато се гримират, защото лицето повече или по-малко инстинктивно се изкривява когато някакви предмети дойдат в такава близост с отворено, изложено око.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мит ли е твърдението,че жените имат най-голямо желание за секс преди менструация?

от личен опит - не. преди, след :punk

Link to comment
Share on other sites

Мит ли е твърдението,че жените имат най-голямо желание за секс преди менструация?

Според науката, най-голямо желание имат жените по време на овулация.

Link to comment
Share on other sites

Какво ще рече "извършване на цялостно програмно осигуряване" ??? Инсталиране на софтуер?
По мое (скромно) мнение не е само инсталиране. Аз го разбирам така: имаш компания за производство на зеленчукови консерви, да речем. Пълното програмно осигуряване би трябвало да интегрира модулите за всички звена: логистика - доставката на суровини, материали, амбалаж, експедиция на готовата продукция; технологичен модул - производството на самите консерви, поддръжката на машините; складово стопанство, стоковите и паричните потоци (счетоводство), личен състав; развойна и инвестиционна дейност и т.н.

Ако не се лъжа, нещо подобно представлява SAP.

Link to comment
Share on other sites

Човек, е те това е въпроса!

 

Аз лично не знам ама ако има 100% ще се посети.

 

"Sothbiss Posted Today, 10:30

Къде в Пловдив има хубава сръбска кръчма?"

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Имам още 1 въпрос. Как беше точно формулирана темата, която се падна на същинския кандидатстудентски изпит по история (не на предварителния) в ПУ през 2006 година?

Link to comment
Share on other sites

Създаване и развитие на БРЦК и

Вътрешната революционна организация – 1896-1874 г

С пожелание да ми станеш колега ;) ( Право, вярвам искаш да влезеш ).

 

Редакция:Ами аз от къде да знам :)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Създаване и развитие на БРЦК и

Вътрешната революционна организация – 1896-1874 г

С пожелание да ми станеш колега wink.gif ( Право, вярвам искаш да влезеш ).

 

Редакция:Ами аз от къде да знам xmas.gif

Но аз съм ти колега :)

 

И мерси за отговора :)

 

EDIT: простено ти е чадо :)

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Къде в общината трябва да отида, за да ми кажат точната минута на раждането ?

само ако е записано в акта за раждане. иначе може да се надяваш да откриеш в архивите на съответната болница и съответното АГ отделение точно доктора дето е акуширал на майка ти да е записал тази безценна информация. но това според мен ще си останат само надежди.

в общината няма къде и защо да пазят подобна информация.

Link to comment
Share on other sites

що бе? може някоя жена да е раждала в общината, на някоя опашка, пред някое гише...

 

Сериозно - не мисля, че някъде изобщо се записва час на раждане. Дори и в болницата. А акта за раждане - той би трябвало да си го има у себе си и да може да види какво е записано там. Мисля, че акта за раждане дори не се изготвя в болницата.

Link to comment
Share on other sites

що бе? може някоя жена да е раждала в общината, на някоя опашка, пред някое гише...

 

Сериозно - не мисля, че някъде изобщо се записва час на раждане. Дори и в болницата. А акта за раждане - той би трябвало да си го има у себе си и да може да види какво е записано там. Мисля, че акта за раждане дори не се изготвя в болницата.

е да де. като документ само на акта за раждане може да се надява. иначе той се изготвя в общината и се завежда в съответните дебели книги с разните му там инвентарни номера. въпроса е че дори и в тези дебели книги силно ме съмнява да има информация за час на раждане, но пък от друга страна за почти всички близнаци уж се знае кой се е цвъкнал пръв и с колко минути е преварил другия.

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме какво е станало с един телефонен номер след смяната с цифрови централи в Пловдив. По-рано звънях на 144 за подобна информация, сега ми дава автоматично съобщение, че новият номер за справки бил 118 00, а в някои случаи трябвало да се набере 0 преди това. Да, ама нито с нула, нито без нула успявам да се свържа с него. Какво не правя както трябва? :cry

Link to comment
Share on other sites

Наблюдавам някакво много странно явление в Word-а. Имам един документ, в който не може да се използва spelling check - като кликна на иконката ми дава съобщение, че проверката е извършена. Обаче грешните думи не се подчертават. Отварям нов документ, пиша грешна дума и тя се подчертава - всичко е ок. Но ако копирам абзац от първия документ и го paste-на във втория, spelling check-а пак изчезва и грешната дума вече не е подчертана. Защо става така???

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Наблюдавам някакво много странно явление в Word-а. ...Защо става така???
Вероятно защото е създаден на Word, чийто език по подразбиране не съвпада с твоя и сигурно ти нямаш този език. Обърни внимание в долното служебно поле какъв език изписва. Или опитай да копираш съдържанието през клипборда с Paste Special - Unformatted unicode text. Също така може да опиташ да го съхраниш като rtf, да го отвориш през Wordpad, и оттам да копираш. Wordpad май не поддържаше спелчек. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Имам странен проблем с DVD X Player! Нагласям Brightness, а то само се връща да става тъмно лека по лека! :( Някой знае ли как да го оправя?

 

Или по-добре, я кажете някой свястен DVD Player.

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Пиша тук с идеята, че повече хора ще го видят и ако могат да помогнат.

Става въпрос за джантата на една кола. Знака на VW е паднал. Не е само лепенка, защото сега зее дупка. :( Къде мога евентуално да видя да си купя или някъде да има лепенки колкото да покрия дупката. Аз отидох в един магазин за авточасти и взех лепенки ама са малки и не могат да покрият дупката. Ако някой нещо знае... мерси!

Link to comment
Share on other sites

Човек, е те това е въпроса!

 

Аз лично не знам ама ако има 100% ще се посети.

 

"Sothbiss Posted Today, 10:30

Къде в Пловдив има хубава сръбска кръчма?"

Изцяло сръбска кръчма незнам да има , но в четвъртък ще свири оркестара на ако не се лъжа на Горан Брегович в Красито в Тракия ( до Метро ) . Плаща се само вход 5 лв вътре е свободна консумация .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...