Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли в Пловдив да има стрелбище където отиваш плащаш си дават ти пистолет да стреляш и после си отиваш по живо по здраво без да са нужни някакви разрешителни и въобще дали е възможно без разрешително да стане това ?

Стрелбището до стадион Ботев ("АКС Тракия" се казва). Отиваш плащаш си и пуцаш. :) Само че трябва да видиш кога е свободно, защото може да отидеш когато тренират и .... :)

Link to comment
Share on other sites

ПОМОООЩ!! :unsure:

Опитвам се да си пусна Winamp и ми вади ето това:

error.jpg

После разбрах, че никъде няма звук. Преинсталирах драйвера за саунд картата - нищо. :unsure:

Какво да направя?

 

/edit:

Ънинсталирах драйверите на саунд картата и си изтеглих най-новите. Като пуснах да ги инсталирам ми излезе това:error2.jpg

Ей сега вече я забатачих!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Иди в опциите и си избери на Output plugin-a твоята аудиокарта. Понякога прави такива мизерии след смяна на драйвери. Ако искаш да си още по-щастлив давай с foobar2000 + kernel streaming extention.

Link to comment
Share on other sites

Ми на мен на работата (интернета е на БТК), не ми го отваря. В нас (евроком) ми го отваря.

И аз вчера не можех да го отварям цял ден. Попитах един приятел на Лангейм и той каза, че няма никакви проблеми да го отваря :blink:

Link to comment
Share on other sites

Иди в опциите и си избери на Output plugin-a твоята аудиокарта. Понякога прави такива мизерии след смяна на драйвери. Ако искаш да си още по-щастлив давай с foobar2000 + kernel streaming extention.
Da, ama problema ne e samo s

Winamp, a sas vsi4ki zvuci na kompiutara. Preinstalirah Driverite s novi versii i pak ni6to. 6te preinstaliram Win.

Link to comment
Share on other sites

Пои великден колко време, ще се почива и от кога до кога? За роботата става въпрос :)

Link to comment
Share on other sites

ПОМОООЩ!! :unsure:

Опитвам се да си пусна Winamp и ми вади ето това:

error.jpg

После разбрах, че никъде няма звук. Преинсталирах драйвера за саунд картата - нищо. :unsure:

Какво да направя?

 

/edit:

Ънинсталирах драйверите на саунд картата и си изтеглих най-новите. Като пуснах да ги инсталирам ми излезе това:error2.jpg

Ей сега вече я забатачих!

Да не те плаша - ама и аз в четвъртък чистих един троянец, който едно от нещата беше това - Амп-а показваше цакнат драйвер..

Пусни си Task menagera i виш дали процесора ти се натоварва, докато в колоната CPU на процесите ти покзва че Idle e 99%.

Също така си рестартирай компа и в момента в който влезеш пускаш, task menager на процесите. Подреди ги по име и сложи отметка да се виждат всички процеси. Наблюдавай дали горе като първи процес ще ти се появи един с име от цифри.ехе. Ако се появи - си хванал същата простотия като мен. Тя ми прецака и firewall, и антивирусната та ги преинсталирах след като го махнах.

 

Друг симптом е на Windows Explorer->Tools>Folder Options -> View да ти липсв радио бутоните за показване на скритите файлове ( не тази за системните файлове, а другата)

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой по-подробно да разкаже защо Робърт Фишър е бил изгонен от щатите. Знам само, че бил "изобличил и заклеймил абсурдите на американската система", но за какво по-точно става въпрос?

Link to comment
Share on other sites

от къде мога да купя автомат за наливни цигари ?

 

 

Автомат за продажба на цигари на къс, а не на пакет? Силно ме съмнява да има такива у нас. А ако има - трябва да са незаконни... от както въведоха бандеролите за акцизните стоки - от тогава продажбата на наливни цигари не е законна. Проблема е, че бандерола е на кутията, не на отделната цигара... И ако продаваш на къс, има възможност да продаваш цигари на които не е платен акциз - няма как да те контролират, няма бандерол върху цигарата удостоверяващ платен такъв...

Link to comment
Share on other sites

Автомат за продажба на цигари на къс, а не на пакет? Силно ме съмнява да има такива у нас. А ако има - трябва да са незаконни... от както въведоха бандеролите за акцизните стоки - от тогава продажбата на наливни цигари не е законна. Проблема е, че бандерола е на кутията, не на отделната цигара... И ако продаваш на къс, има възможност да продаваш цигари на които не е платен акциз - няма как да те контролират, няма бандерол върху цигарата удостоверяващ платен такъв...

 

абе принципно и аз така го мисла , в смисъл ясно е че нямам право да продавам наливни ама все си мисля че някъде в града бях виждал автомат за наливни цигари лошото е че не мога да се сетя къде .....

Link to comment
Share on other sites

Два въпроса:

1. Защо жените ВИНАГИ, като си слагат спирала на очите, зеят с отворена уста? :D

А сега по-сериозният 2ри въпрос - Как да разбера кога Васил Найденов ще идва да пее в някой пияно-бар в Пловдив?

Edited by LOKOMOTIVcho
Link to comment
Share on other sites

Коя е най-близката банка до Окръжния съд и къде точно се намира :)

Мерси предварително..

61168388wk1.jpg

2-те са една до друга. Едната е точно на ъгъла, а другата е голямата сграда с големите дървени врати. :) Аз се сещам за тези две.

100% си ги виждал ама не си обърнал внимание. Дано да си се отиентирал къде са.

Link to comment
Share on other sites

Коя е най-близката банка до Окръжния съд и къде точно се намира :)

 

Мерси предварително..

в съда има 2 гишета на хеброс банк :D

Link to comment
Share on other sites

Два въпроса:

1. Защо жените ВИНАГИ, като си слагат спирала на очите, зеят с отворена уста? :D

А сега по-сериозният 2ри въпрос - Как да разбера кога Васил Найденов ще идва да пее в някой пияно-бар в Пловдив?

по въпрос 1: единствения почти смислен отговор дето съм получавал от жените кат съм ги питал същото е че го правят за да опънат кожата под долния клепач и да разтворят още повече окото върху което майсторят.

мен пък са ме питали що правя муцуни кат се бръсна. и аз невинаги съм давал смислен отговор. просто така се прави.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...