Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

трябва да преведа едни пари на по уестърн юниън но нямам идея как става , в сайта има написан единствено една поща и че парите трябва да се преведат на нея по уестърн-а , някой ще ме светне ли как става че ми е леко спешно

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не съм пращал,но съм получавал и мисля , че отиваш в някой от офисите им и даваш парите на тях, те ти дават номер ( уникален ) след това ти взимат паричките, комисионна, и пращаш номерчето на човека който ги получава. А и името трябва да му кажеш. Мисля , че е това но не съм сигурен. Отиди някой офис и питай там направо и ги пращай.

Link to comment
Share on other sites

С какво се махат остатъци от тиксо по капака на кола? :wacko:

 

Antisill , и веднага след това с спирт ! Антисилът можеш да си го вземеш от почти всеки авто бояджия. Това е препарат за премахване на силиконови покрития. Иначе в магазина струва към 20лв/л.

Link to comment
Share on other sites

С какво се махат остатъци от тиксо по капака на кола? :wacko:
Лепилото от тиксото се размеква чудесно с безин Zippo, и след това се забърсва с меко парцалче.
Link to comment
Share on other sites

Тоя спирт няма ли да прецака покритието? (ако нещо се прецака съм с отрязана глава)

Казаха ми с препарат за прозорци ама май май с него не става... :(

А бензин Зипо пък от каде да си намеря? :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя спирт няма ли да прецака покритието? (ако нещо се прецака съм с отрязана глава)

Казаха ми с препарат за прозорци ама май май с него не става... :(

А бензин Зипо пък от каде да си намеря? :)

Бензин Зипо има при часовникари, или при специализирани магазини за тютюневи изделия. Общо взето търсиш къде продават бензинови запалки.

Link to comment
Share on other sites

Има ли нещо като магазин на Ray Ban в Пловдив или оптика, в която има голям избор от техни очила (слънчеви) ?

Link to comment
Share on other sites

Има ли нещо като магазин на Ray Ban в Пловдив или оптика, в която има голям избор от техни очила (слънчеви) ?

обиколи малко оптиките - на бингото точно, срещу бившия fly n high, на отец паисии има две една до друга - едната е на полароид по принцип...

 

нестандартен въпрос - на какъв език говорят в тибет? буквите от азбуката им как се пишат? а най добре - как се пише "таши дилей" - така се поздравяват в тибет

:confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Как става "unblock"-ването на рекламите в арена.бг . С мозила съм и не ми излизат постерите като задържа мишката в/у името на торента, нито пък има иконки пред името :confused

 

Ред.: 904435_t.jpg - това е скрийншот. Въпросът е , че никъде не виждам да може да се промени нещо , а и няма я лентата

Edited by transporterpld
Link to comment
Share on other sites

Нали ти се появява една лента горе. Даваш на " Настройки " и след това " Разрешаване на изчакващите Прозорци " .

Ако ти е на български, ако ли не Първото редче :)

Link to comment
Share on other sites

Хм... Имам 1 въпрос...

Тряа ми машина за вода(съответно и вода)((минерална)) за офиса, че иде лято... Ползва ли някой? Доволен ли е? И ако може да ми дадете цени и условия...?

Link to comment
Share on other sites

Хм... Имам 1 въпрос...

Тряа ми машина за вода(съответно и вода)((минерална)) за офиса, че иде лято... Ползва ли някой? Доволен ли е? И ако може да ми дадете цени и условия...?

 

Да, кака ти ползва в цялата фирма. Марката няма значение - условията навсякъде са едни и същи. Викаш представител, уговаряте се за броя на потребителите и някакво средно потребление, вида на диспенсърите /висок стоящ или нисък за плот/, дата на монтажа и начина на плащане и период на доставка. ПЛАЩА СЕ САМО ВОДАТА и чашите /ако ги поръчаш/!!! Останалото е от фирмата безплатно, но накрая когато изтече договора /ако не го подновиш/ си ги взимат. Към този договор може да си сложиш и домашен. А може и на отделен договор. Лятото се харчи много студената /почти ледена е/, а зимата върви топлата за чай :D Ние сме доволни от Живена, цена на водата е 3,20 лв нето за 19 л, чашите - 100бр за 1,46 лв пак нето.

 

Е, виж и батко ти може да ти каже нещо, което кака ти да не знае :lol:

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

А да питам каката или баткото подходящо ли е тва за домашно ползване и дали въобще е възможно да се направи договор за вкъщи, с други думи дали е само за фирми и т.н.

Link to comment
Share on other sites

А да питам каката или баткото подходящо ли е тва за домашно ползване и дали въобще е възможно да се направи договор за вкъщи, с други думи дали е само за фирми и т.н.

 

Може мойто момче - говори с Ванката аз вече съм му казал на кой да се обади.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...