Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

1. Продават ли се някъде (и къде) пръстени които си сменят цвета според температурата или whatever...?

2. От къде да купя мъжки боксерки с розов цвят ? :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Спешно ми трябва активен торент One Last Dance (2003).Dvdrip.Xvid (700 МВ). Интелектите в замунда са го качили с вградени португалски субтитри, каква е идеята, едва ли едно поколение учени биха установили.

Link to comment
Share on other sites

ЩЕ дават ли мача Bulgaria Finland по някоя телевизия , ако да по коя :?

 

 

edit: МЕрси :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Не мога да намеря адреса на АГ - клиника Селена.

 

Това не беше ли на Пещерско шосе частната поликлиника? Преди ОМВ?

 

Аз искам да попитам как мога да си оправя помията скайп? Не ми приема нито парола,нито имейл за забравена такава, и един вид не ме пуска да си вляза по никакъв начин?

Link to comment
Share on other sites

Място където преглеждат и регулират газови уредби? Ако работи в събота ще е идеално, а ако и работят добре ще е перфектно! :)

Само да не е някой сервиз, където дерат кожи... !

Link to comment
Share on other sites

Има ли фирми които се замимават с декорация на домове - в смисъл да ти направят нова подредба на стаята с нови мебели ?

Link to comment
Share on other sites

Някой дам и даде сайта на копирния център под лъки синема ?

Или поне име ?

 

DOG Visa

 

Има ли фирми които се замимават с декорация на домове - в смисъл да ти направят нова подредба на стаята с нови мебели ?

 

Има разбира се. Наричан се студиа за интериорен дизайн.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми разясни каква е процедурата ако искам пари кеш да ги внеса в дебитна карта?Нося парите и картата и те ми ги превеждат или как? Става въпрос за Уникредит Булбанк.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми разясни каква е процедурата ако искам пари кеш да ги внеса в дебитна карта?Нося парите и картата и те ми ги превеждат или как? Става въпрос за Уникредит Булбанк.

 

Отиваш с парите в банката, попълваш една вносна бележка по образец (в два екземпляра) с основание зареждане на сметка, попълваш си сметката на дебитната карта, отиваш на каса, даваш бележката, после даваш парите и първо теглене можеш да правиш чак след 24 часа. Банката няма значение, процедурата е еднаква навсякъде. Ако нямаш сметка да ти дам моята? :lol: ;) :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Отиваш с парите в банката, попълваш една вносна бележка по образец (в два екземпляра) с основание зареждане на сметка, попълваш си сметката на дебитната карта, отиваш на каса, даваш бележката, после даваш парите и първо теглене можеш да правиш чак след 24 часа. Банката няма значение, процедурата е еднаква навсякъде. Ако нямаш сметка да ти дам моята? :lol: ;) :lol: :laughing:

 

Аз сметка си имам ама въпроса е че не и знам номера. :bgrin: Те сменяха номерата и ми пратиха писмо с новият ми Айбан за Уникредит защото преди бях на Хеброс ама писмото изчезна някъде в нас.За това питах дали ще стане само ако занеса картата си и парите :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз сметка си имам ама въпроса е че не и знам номера. :bgrin: Те сменяха номерата и ми пратиха писмо с новият ми Айбан за Уникредит защото преди бях на Хеброс ама писмото изчезна някъде в нас.За това питах дали ще стане само ако занеса картата си и парите :bgrin:

нали си има уникален код - 14 / 15 / еди колко си цифри, естествено, че ще стане ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз сметка си имам ама въпроса е че не и знам номера. :bgrin: Те сменяха номерата и ми пратиха писмо с новият ми Айбан за Уникредит защото преди бях на Хеброс ама писмото изчезна някъде в нас.За това питах дали ще стане само ако занеса картата си и парите :bgrin:

 

По принцип в сайта на всяка уважаваща себе си банка има опция да провериш с какъв е заменен стария ти номер. Ако не - отиваш при някой от банковите консултанти, казваш му какъв е проблема, ако знаеш стария номер ще стане бързо. Ако не - ще трябват личните данни на титуляра и пак ще стане. Няма банка, която да откаже да вземе парите ти, или жена ;) , но разликата е че при банките се пазят за да си ги харчиш ТИ и дори ти ги увеличават, а с жените - за теб и до теб не достигат :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Отиваш с парите в банката, попълваш една вносна бележка по образец (в два екземпляра) с основание зареждане на сметка, попълваш си сметката на дебитната карта, отиваш на каса, даваш бележката, после даваш парите и първо теглене можеш да правиш чак след 24 часа. Банката няма значение, процедурата е еднаква навсякъде. Ако нямаш сметка да ти дам моята? :lol: ;) :lol: :laughing:

Много по малко от 24 часа е ;). Ако не се лъжа информацията с Борика се обменя в 12 на обяд и после вечерта пак. Така че ако си ги внесе в 11 в 12 вече ще може да ги изтегли.

 

Аз сметка си имам ама въпроса е че не и знам номера. :bgrin: Те сменяха номерата и ми пратиха писмо с новият ми Айбан за Уникредит защото преди бях на Хеброс ама писмото изчезна някъде в нас.За това питах дали ще стане само ако занеса картата си и парите :bgrin:

Отиваш на някое гише за обслужване на клиенти(не на касата) и като си кажеш името и покажеш личната карта ще ти кажат номера на сметката ти.

Link to comment
Share on other sites

тц. ако ги внесе преди 11 часа ще разполага с тях след 18 вечерта. По-рано ще разполага с тях само ако ги внесе преди 11 часа в банката в която му е сметката.

Link to comment
Share on other sites

тц. ако ги внесе преди 11 часа ще разполага с тях след 18 вечерта. По-рано ще разполага с тях само ако ги внесе преди 11 часа в банката в която му е сметката.

Ами аз поне от написаното разбрах че ще си ги внася където му е сметката. Ако е чрез друга банка наистина ще са вечерта. Може и на другия ден даже.

Link to comment
Share on other sites

С риск да влезна в нарушение ще попитам и тук, тъй като в другата тема никой не благоволи да ми отговори.

 

 

Каква е максималната сума която мога да преведа(онлайн пазаруване) с Personal Account на PayPal и каква е таксата?

Link to comment
Share on other sites

И аз искам да задам един рискован въпрос, но до сега разглеждах темата за Hardware и прецених, че е по-добре да питам тук, отколкото да отварям нова тема. Та..

Какво мислите за тази комбинация:

ASUS P5KPL-VM/G31/VGA/LGA775 + Intel Dual Core E2200/2.2GHz/1Mb/BOX + RAM 2Gb DDR2 800 A-DATA.

Всичкото ще ми струва 310лв. Според вас добра покупка ли е? Нямам възможност за почвече, дори няма да си купувам видео за сега - ще чакам следващата заплата, а до тогава ще разчитам на вграденото видео на дъното да е добро.

 

/edit:

Или това:

ASUS M2N-VM HDMI/GF7050PV/AM+ + ATHLON64 4800+ X2/AM2/BOX/65W + RAM 2Gb DDR2 800 A-DATA. То ще ми струва същите пари.

 

Кое от 2-те е по-добро според вас?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Мое мнение - Интела е по-добрият вариант. Аз съм се насочил към 8***. Атлона, не мога да си обесня защо, но нещо не ми изглежда много надежден като цяло.

 

@Eleutherios, благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...