Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Щом ще внася или не работи или няма договор... а може и да бъркам нещо.
Работя, но не на договор. :) Значи 6лв. така ли? Или да не е 6% от минималната работна заплата - т.е. 13.20лв?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Най-бърз и лесен начин на блокиране на входящите обаждания от даден номер?

 

Ами най лесно е от настройките на твоя гсм вкарваш номера в група и даваш игнор на съоответната група или там както ти се води

 

Ако става дума за домашен телефон нямам идея

Link to comment
Share on other sites

Работя, но не на договор. :) Значи 6лв. така ли? Или да не е 6% от минималната работна заплата - т.е. 13.20лв?

 

миналата година за неработещи беше 6 лв,не знам някога да е било 6% от брутната заплата

Link to comment
Share on other sites

има ли срок и ако да,какъв е той,за смяна на партида в ВиК и Енергото,след покупка на недвижим имот?

Link to comment
Share on other sites

Най-бърз и лесен начин на блокиране на входящите обаждания от даден номер?

 

Зависи от апарата по принцип, но всеки оператор го потдържа. Call Barring мисля, че беше функцията.

Link to comment
Share on other sites

А някой да ми каже програма, която от компютъра като слушам онлайн радиото да ми записва :confused

 

Аз слушам радио през програмата iRadio и самата програма си има такава функция също така има търсачка по стилове което е адски удобно предполагам че ти си слушаш радиата през winampa мисля че си има плъгини за него просто потърси в сайта на winamp

Link to comment
Share on other sites

След поредното "освещаване" на новия ми дом, незнайно как (разбира се), в кард-рийдъра на лаптопа е попаднала някаква карта, доста малка, която е потънала навътре и изобщо не иска да излезе. Ако не се размърда с нещо, уиндоусът не иска да се зареди...иначе след това си работи без проблеми. Та...Какво се прави в такива случаи?

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам дали някой не знае телефона за резервации в Папараци?

Link to comment
Share on other sites

А ми е много интересно на Aquila за какво му е? Ако е за хранителна среда - мога да помогна с информация!
Дай идея какъв фунгицид да използвам, та бубалазите да не са отровни за животните, които ще ги ядат. Спрял съм се на NIPAGIN.
Link to comment
Share on other sites

След поредното "освещаване" на новия ми дом, незнайно как (разбира се), в кард-рийдъра на лаптопа е попаднала някаква карта, доста малка, която е потънала навътре и изобщо не иска да излезе. Ако не се размърда с нещо, уиндоусът не иска да се зареди...иначе след това си работи без проблеми. Та...Какво се прави в такива случаи?
Отива се на сервиз разбира се. Не виждам други опции. Ръчкането в слота едва ли е разумно.

Или първо може да се пробва с пинсета. ;) Поне на мен ми помогна доста за отрицателно време.

 

Върви ли тролейбус 134, и горе долу през какво време ? Също и от колко до колко ?
Все още крета. През половин час, но върви. Но от 12 до 13:30 не ти обещавам да го срещнеш (голяма им е обедната почивка ;) ). Наскоро някой във форума даде разписание за време на всички линии в пловдив за всяка спирка, потърси го.
Link to comment
Share on other sites

Какви плочки (теракота) ползват за кухните си IKEA? И от къде мога да си ги купя, прегледах им 2 магазина, сайта им на 2 езика и още не мога да разбера...

Link to comment
Share on other sites

PF Usage ~500mb това ми показва Windows Task Manager когато използвам Флашгета и свалям вече с новата скорост 1000 и кусур кб/с. Според вас това нормално ли е защото малко ми зацикля компа. Това когато свалям да кажем филм...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...