Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

404 - file not found

файлът, който се опитвате да достигнете не бе намерен

 

Видях го това, но вината не е в мен, а явно сайта не работи много добре, за разлика от фирмата :huh: Но линка с Контакти работиииии :blink:

 

А продават ли на дребно ?

 

А можеш ли да звъннеш и да питаш? Или ако не ти е далече търговията - отиди до там и се пробвай да си купиш. Търговец никога не връща пари от пътя :pirate

Link to comment
Share on other sites

Но верно срамно зле направен сайт и хост-нат на възможно най-лошия и най-вече безплатен хостинг който може да съществува. Преди време хора които отговаряха на моя обява че търсе web designer и даваха линк към подобен сайт ми идеше ако са пред мен да ги изхвърля през вратата с ритници...

 

А колкото до това къде има на нормални цени - за 1-2 бутилки - Билла или Метро примерно, за повече от търговиите или от вносителите най-добре...

Link to comment
Share on other sites

Какъв е проблема когато РС-то изпищи с един сигнал (не кратък)? Май ми намирисва на Рамта, защото само нея проверих и след това всичко се оправи. Ако може някой да ми даде линк за тези сигнали, кой за какво е.

Link to comment
Share on other sites

Хм... Имам 1 въпрос...

Тряа ми машина за вода(съответно и вода)((минерална)) за офиса, че иде лято... Ползва ли някой? Доволен ли е? И ако може да ми дадете цени и условия...?

Цени не мога да ти дам, но бих ти препоръчал наистина натуралните води - Девин, Горна баня, Банкя и може би Хисар. Живена е помпена и пообработена вода от Оризаре, Аква Тракия я добиват във Войводиново от един мизерен извор и не е добра. Кристал вода я помпят в Ново Село и минава на осмоза и озон, но не струва. Брацигово е направо кофти на вкус.

Това мнение го давам от една страна като химик, а от друга - известно време се занимавах с водоподготовка и познавам в детайли производството на доста марки обработени води. Даже бях консултант на един от тях, няма да му споменавам името.

Link to comment
Share on other sites

Мога да потвърдя за брациговската. Още от малък знам че след 11 ден водата от извора си сменя вкуса и се скапва(смисъл гадна е на вкус). Те със сигурност я кандилкат повече от 11 дни. Но да идеш да си налееш прясна... :love

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Колко е автобусния билет Пловдив-Слънчев Бряг и Бургас-Слънчев Бряг?

Link to comment
Share on other sites

Колко е автобусния билет Пловдив-Слънчев Бряг и Бургас-Слънчев Бряг?
Пловдив-Бургас беше 15лв. миналото лято, а от там до Сл. Бряг не повече от 7-8лв. Директно от тук до Сл. Бряг не знам. Миналото лято пътувах от Пловдив до Бургас за 15лв. и от там до едно село след Сл.Бряг и ми излезе 9лв. В последствие видях, че съм се качил на рейса Пловдив - Варна през Бургас и ако се бях качил още от тук на него щеше да ми излезе не повече от 20лв., но....
Link to comment
Share on other sites

Не съм спец, но не трябва ли да е ширина и дължина на стъклото :confused

Link to comment
Share on other sites

Не съм спец, но не трябва ли да е ширина и дължина на стъклото :confused

:lol:

Ако е за "Циклоп" е така.

 

56мм е широчината на едното от стъклата. 135мм е дължината на рамото.

Link to comment
Share on other sites

Уф, как да видя MAC адреса на компютъра си (с Уиндоус Виста съм)? :huh:

 

ov3rm4n, благодаря! :smile:

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

Само на мене ли не ми работи "Last action" в " others" ?

 

едит: Или проблема е в темата "Закусвате ли?"...

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Само на мене ли не ми работи "Last action" в " others" ?

 

едит: Или проблема е в темата "Закусвате ли?"...

 

Ако кажеш къде е тоя Last Action и каква му е функцията...

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли в Пловдив да има стрелбище където отиваш плащаш си дават ти пистолет да стреляш и после си отиваш по живо по здраво без да са нужни някакви разрешителни и въобще дали е възможно без разрешително да стане това ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...