Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Зависи за какво ще го ползваш :) И то всичко хубаво, ама тая A-DATA, дет си я сложил разваля цялото впечатление :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

И аз искам да задам един рискован въпрос, но до сега разглеждах темата за Hardware и прецених, че е по-добре да питам тук, отколкото да отварям нова тема. Та..

Какво мислите за тази комбинация:

ASUS P5KPL-VM/G31/VGA/LGA775 + Intel Dual Core E2200/2.2GHz/1Mb/BOX + RAM 2Gb DDR2 800 A-DATA.

Всичкото ще ми струва 310лв. Според вас добра покупка ли е? Нямам възможност за почвече, дори няма да си купувам видео за сега - ще чакам следващата заплата, а до тогава ще разчитам на вграденото видео на дъното да е добро.

 

/edit:

Или това:

ASUS M2N-VM HDMI/GF7050PV/AM+ + ATHLON64 4800+ X2/AM2/BOX/65W + RAM 2Gb DDR2 800 A-DATA. То ще ми струва същите пари.

 

Кое от 2-те е по-добро според вас?

 

Трудно е да се каже кое е по-добро и двете са на кантар принципно интела няма да те разочарова. От към видео е малко по-слаб отколкото АМД варианта но ако скоро ще му слагаш отделно видео няма да имаш ядове. Иначе имам предложение за дъно следния модел на GigaByte 73PVM-S2H /GF7100/775 (или GigaByte 73PVM-S2 разликата е много малка а в цената е около 15 лв надолу) видеото е nVidia GeFroce 7100 (вградено) има някво така наречено ускорение и ще можеш да поиграеш някоя друга игра в повече спрямо интелското ;)

 

Зависи за какво ще го ползваш :) И то всичко хубаво, ама тая A-DATA, дет си я сложил разваля цялото впечатление :)

 

Не мога да разбера какво й е на паметта ? В мометна А-дата правят едни от най-добрите памети като цена/качество/клок единсвено бих му препоръчал да сложи 2х1ГБ ДДР800 модула за да работят в дуал ченъл.

Edited by Surgul
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже чужд тракер, в който да има игри за PS1 :huh: По специално търся всякакъв вид билярд, а из нашите няма

http://trackerlist.net/

Цъкаш на Russian Tracker list и оттам си разглеждаш тракерите. Има доста, но не съм търсил кои точно са за ПС1 игри...а може да си Аресаш и друго.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя празни шпиндели (по възможност от побиращите 50 или 100 диска)?

Във почти всеки магазин в който продават дискове на парче, само че не са изложени като стока, просто трябва да попиташ. Аз навремето доста си купувах от Д и Е.

Link to comment
Share on other sites

В тези, които съм питал не продават, защото купуват дисковете без шпиндели и си ползват старите.

Д и Е - къде/какво е това?

 

едит - мерси.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за мненията ви! ASUS M2A-MX.

 

Сега ме интересува някъде около Ленинград или Новотела магазин за компютърни компоненти 2-ра ръка, че ми трябва някакъв малък хард диск за тест.

 

Или има ли начин да си ползвам стария хард без да преинсталирам с новите дъно рам и процесор? Какво трябва да направя?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

През кой сайт мога да пращам смс-и до Турция? пробвах няколко, уж можело, ама нищо. Нещо изпитано от някого? .. или поне нещо което би трябвало да работи? :) ..., че се скапах с тоя жи си ем дагеба

Link to comment
Share on other sites

Днес си свалих 2 чалга парчета от data.bg и интересното и в двете е, че честотите им са супер изнасилени и кривят в определени тоналности. Силно се съмнявам проблема да е в мен, но все пак...

 

Горе над резултатите от търсенето видях, че предлагат закупуването на въпросните парчета.

 

Идеята ми е .. данеби случайно да прецакват честотите на песните, за да може да се свалят техните?

 

Парчетата са:

 

Глория - Ако те няма

Преслава - Не съм ангел

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за мненията ви! ASUS M2A-MX.

 

Сега ме интересува някъде около Ленинград или Новотела магазин за компютърни компоненти 2-ра ръка, че ми трябва някакъв малък хард диск за тест.

 

Или има ли начин да си ползвам стария хард без да преинсталирам с новите дъно рам и процесор? Какво трябва да направя?

 

Би трябвало да може. Като създадеш друг партишън и инсталираш в него новото ос.

Но нека все пак и по компетентните от мен изразят мнение.

Надявам се да съм ти бил полезен, макар и малко. :D

Link to comment
Share on other sites

Днес си свалих 2 чалга парчета от data.bg и интересното и в двете е, че честотите им са супер изнасилени и кривят в определени тоналности. Силно се съмнявам проблема да е в мен, но все пак...

 

Горе над резултатите от търсенето видях, че предлагат закупуването на въпросните парчета.

 

Идеята ми е .. данеби случайно да прецакват честотите на песните, за да може да се свалят техните?

 

Парчетата са:

 

Глория - Ако те няма

Преслава - Не съм ангел

Рядко свалям от датата, но колкото пъти съм свалил толкова пъти съм слушал мп3-ка с качество-грамофонна плоча :lol: Найстина ги прецакват предварително...

 

Или има ли начин да си ползвам стария хард без да преинсталирам с новите дъно рам и процесор? Какво трябва да направя?

Дам, просто се деинсталвалват старите драйвери за дъното и се слагат новите, няма никакъв проблем. Аз съм го правил доста пъти :)

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Probvah - ne stava. Dava mi sin ekran i mi kazva, 4e ili ima virus, ili e instaliran nov hardware i windows nqma da zaredi. I me savetva da razka4a instaliraniq hardware i da probvam pak. Prosto si imal kasmet - moje bi si smenql dana s edin i sa6t 4ipset.

Link to comment
Share on other sites

Някой познава ли марката SEG? Мисля да купя един такъв телевизор, но нещо не отривам нищо за тази марка. Ако някой може да помогне с информация ще съм благодарен.

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се превежда това-" Di siempre la verdad y te odiarán, dí siempre la mentira y te olvidarán." На испански е :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi znae li po kolko leva trqbva da si vnasqm na mesec za zdravni osigurovki?

Мисля, че се падат по 6лв на месец.

Link to comment
Share on other sites

По-скоро са 6% от брутната ти заплата. Ако не се лъжа. :huh:

Ако работиш на трудов договор, така или иначе са ти удържани.

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

По-скоро са 6% от брутната ти заплата. Ако не се лъжа. :huh:

Ако работиш на трудов договор, така или иначе са ти удържани.

Щом ще внася или не работи или няма договор... а може и да бъркам нещо.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...