Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Има ли хляб в броенето на карти при блекджека, или това е само мит от филмите?

 

Даже има стотици различни системи за броене на картите, и към дузина учебника за тях...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Събота работи ли Еконт-а

Да...но не съм сигурен до колко часа - ако искаш звънни им (64-33-64) и ги питай в събота докога остават.

 

А аз искам да питам друго - сега, когато вече могат да се пренасят номерата между различните GSM оператори...как стои въпросът с предплатените услуги...Прима, В-кънект...за тях ще има ли такава възможност?

Link to comment
Share on other sites

А аз искам да питам друго - сега, когато вече могат да се пренасят номерата между различните GSM оператори...как стои въпросът с предплатените услуги...Прима, В-кънект...за тях ще има ли такава възможност?

 

За момента всички оператори твърдят, че поддържат услугата - както за абонати, така и за потребители (тоест примаджии, би-кънеци и т.н.). В сайта на М-Тел трудно можеш да намериш информация на пръв поглед - забутали са съобщението в някакви прес-релийзи и разбира се, в общите си условия. Нормално - от тях се очаква да се отлеят най-много клиенти. Глобул пък направо приветстват от началната си страница "недоволните" от други оператори. Само че ако си бил на Прима и искаш да станеш клиент на Глобул, ще трябва да се регистрираш като абонат. Тоест - не става от Прима на Би-Кънект.

 

Толкова на първо четене. По-късно ще огледам и Вивател-ския сайт за инфо :)

Link to comment
Share on other sites

Да очаква се глобул и вивател да глътнат много мтелски клиенти или от мтел ще почнат да свалят цени и да дават по готини промоции . Стискам палци за второто :)

Link to comment
Share on other sites

А аз искам да питам друго - сега, когато вече могат да се пренасят номерата между различните GSM оператори...как стои въпросът с предплатените услуги...Прима, В-кънект...за тях ще има ли такава възможност?

 

Аз нещо съм изпуснал. Кога е станало това и някой може ли да даде повече информация?

Link to comment
Share on other sites

Изгорих си ръката (не си мислете цялата, само една мааалка част) днес като чистих грил и не знам защо, но е голяма болка. Стана мехур, спуках го и сега не знам какво да права, някакви съвети? Нямам лекарства изобщо, само дефламол дали ще помогне?

Link to comment
Share on other sites

Изгорих си ръката (не си мислете цялата, само една мааалка част) днес като чистих грил и не знам защо, но е голяма болка. Стана мехур, спуках го и сега не знам какво да права, някакви съвети? Нямам лекарства изобщо, само дефламол дали ще помогне?

Ще ти помогне.Мажи сега и другият път внимавай повече :)

Link to comment
Share on other sites

Как стои въпроса с взимането на рекламните хладилници на Кока Кола, на Делта за магазинчета. От къде се взимат, безплатни ли са

Link to comment
Share on other sites

Сега не знам как е положението но преди години трябваше депозит да дадеш за ти дадат. Нещо като еднократен наем.(за хладилниците става дума).

Link to comment
Share on other sites

Някой занимавал ли се е с кликане на реклами? И има ли хляб в тая раота?

Ами вземи си отвори една специална тема...ама искам да дадеш пряк линк към профила ти, че да те банна с кеф. :bgrin:

 

Ако не ползваш външни хак-програмки и други тарикатлъци (обаче с риск те пък да те баннат)...няма далавера...никой не дава толкова лесно пари. Някои разчитат основно на реферали - те да им вадят точките, но и това е временно. За времето, за което ще загубя да цъкам тук и там, да вербувам тоя и оня, ще изкарам много повече пак с компа, с биричка в ръка и гледайки междувременно някой филм на телевизора.

Пробвал съм 'фиестата' (и не само нея) преди десетина или повече години, но тогава още бях на нет-карти и цифров телефон, за който всеки месец плащах над 100 лв. само за времето прекарано в нета. Ако трябва да бъда честен дори веднъж получих чек за $30, но след сума безцелно прекарано време, неотчитане на точки в ъкаунта ми (незнайно защо), ненавременно обновяване на банерите (а старите не даваха точки) и др. простотии. С една дума - цъкането по реклами е за глупаци без работа, като моя син например, който имал вече няк'ви натрупани пари, но досега нищо не е получил...като му ги изпратят, ще дам банкет. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой занимавал ли се е с кликане на реклами? И има ли хляб в тая раота?

Леб нема тука :) иначе в този сайт ще те зарибяват баш с това, има много инфо http://www.predpriemach.com/

Успех и да черпиш ако направиш 15-20 долара :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам, дали някой знае, къде се продат арабските питки за дюнери?

Link to comment
Share on other sites

че да те банна с кеф. :bgrin:

Няма да сгрешиш :).

Иначе онзи ден се заслушах в музикалният фон, който пускат при титрите на Music Idol и много ми напомни на част от "July 27" на Edward Shearmur (K-pax ost.). Някой има ли информация как се казва musicidol-ската песньовка?

 

EDIT: Оправих се :), мелодията е пак на Edward Shearmur - Grand Central (K-pax ost.)

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

iskam da si smenq avtokasetofona. Nqkoi znae li kude moje da go napravqt expressno, ka4estveno i burzo, i nai vajnoto - da rabotqt dnes. Ne stava vupros za zakupuvane na nov, a prosto da mi replace-nat stariq s drug.

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам, дали някой знае, къде се продат арабските питки за дюнери?
Провери в големите маркети - Била, Сани. Може да питаш и по дюнерджийниците. Веднъж си правихме дюнери в домашни условия, но няма как да питам човека, който донесе питките откъде ги е купил. И да не е само приказки - ето ти една рецепта за арабски сос.
Link to comment
Share on other sites

Един бърз въпрос - парафина отровен ли е ? :)

става дума за приемане с храната :)

Не е отровен. Ако си погълнал малко случайно със създърмата примерно, изобщо не се притеснявай. Ти може да не помниш, ама едно време кашкавала беше все на 9 килограмови пити и бяха парафинирани, не както сега в полиетиленови опаковки.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...